Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taaaa.. dać spokój z nazwą 'metropolia', brzmi ona na określenie prowincjonalnego i wymierającego Lublina ... śmiesznie, jest też przeciwskuteczna, wiele osób po odwiedzinach Lublina będzie zawiedzionych i rozczarowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscy radni PiS z reguły krytykują wszystko co zaproponuje Żuk, tak dla zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kto pamięta, że podobnie uzasadniano powoływanie innych bytów, którymi były stowarzyszenia, czy spółki bez jakiejkolwiek odpowiedzialności. Dzisiaj utrzymanie tych wcześniejszych kosztuje dziesiątki milionów złotych rocznie, że o umarzaniu milionowych podatków nie wspomnę. Nomenklatura polityczna musi mieć nowe źródło utrzymania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest stolicą ściany wschodniej i powinien mieć swoją własną i rozpoznawalną organizację turystyczną do której ewentualnie mógłby zapraszać inne chętne miasta. Ktoś kiedykolwiek słyszał o LROT? Czym się zajmują? Co udało im się zrobić? Nawet nie widziałem, że takie coś istnieje. Widać słabe podejmują działania promocyjne, skoro ten skrót w ogóle się nie przebił/przebija do świadomości mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne stołki dla kolesi i pociotków Żuka na koszt Lublinian. A czym się zajmuje w urzędzie miasta Wydział sportu i turystyki, przecież mają promocje Lublina wpisaną w zadania? Kolejny przekręt żeby kasę wyprowadzić poza urząd dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest stolicą ściany wschodniej i powinien mieć swoją własną i rozpoznawalną organizację turystyczną do której ewentualnie mógłby zapraszać inne chętne miasta. Ktoś kiedykolwiek słyszał o LROT? Czym się zajmują? Co udało im się zrobić? Nawet nie widziałem, że takie coś istnieje. Widać słabe podejmują działania promocyjne, skoro ten skrót w ogóle się nie przebił/przebija do świadomości mieszkańców.
Bo to Lublin ma być znany a nie jakas organizacja. Ty to się chyba słabo orientujesz w temacie, bo lubelska informacja turystyczna prowadzona przez LROT jest jedna z najlepszych w Polsce. Chwalisz pomysl bo pracujesz w urzędzie miasta. Pewnie popierasz tez niszczenie Górek Czechowskich, wycinke drzew w Lublinie i inne pomysly Żuka i deweloperow za nasze podatki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z najlepszych w Polsce? Taką wyświechtaną opinię niepopartą żadnymi dowodami to sobie można napisać w sumie o wszystkim. I nie, nie pracuję w urzędzie miasta. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z najlepszych w Polsce? Taką wyświechtaną opinię niepopartą żadnymi dowodami to sobie można napisać w sumie o wszystkim. I nie, nie pracuję w urzędzie miasta. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
  Przez ostatnie lata sporo podróżowałam po naszym kraju. Wszędzie, gdzie byłam, zachodziłam do lokalnych punktów tego typu. I naprawdę, muszę potwierdzić. Nasz lubelski jest naprawdę na dużym poziomie, w porównaniu z tym, co widziałam gdzie indziej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może władze Lublina zechcą ogarnąć własne lotnisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...