Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Urzędnicy zamiast pracować merytorycznie, to pracują politycznie i to z naszych pieniędzy i naszych podatków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, Dzięki ! Już mieliśmy kilka lat temu taką "asystentkę od wyjść do kościoła" kilka lat temu - panią Asię, która mieszka gdzieś w okolicach ul. Koryznowej. Była bardzo "męcząca". Więcej nie chcę jej na oczy widzieć !!! Ktoś z Was ma jakieś "doświadczenia" w temacie tej osoby ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest krajem, który uwielbia biurokrację "do bólu" ! A rozwiązanie jest bardzo proste: pognać w cho*erę wszystkich urzędasów, a pieniądze na nich "przeznaczone" dać do ręki inwalidom - oraz obniżyć ceny sprzętów ortopedycznych. Wtedy inwalidom NAPRAWDĘ żyło by się lepiej !!! Zanim zakupie pampersy dla dorosłych lub inny sprzęt ortopedyczny, to muszę "milion drzwi otworzyć i milionom urzędników sie kłaniać" ! Czy tak ma wyglądać życie inwalidy, któremu i tak los "zafundował życie pod górę" ??? Jeśli Państwo chce pomóc inwalidom - to najpierw niech przestanie ich... męczyć ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta pani z " protestu" w Sejmie? Już w Brukseli czy w zarządzie jakiejś partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem komu te środki udaje się dostać, chyba tylko znajomym królika, bo kilka lat temu starałam się o uzyskanie wsparcia na likwidację barier architektonicznych tz. dostosowanie łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej w wieku 80+. Najpierw stos dokumentów, kosztorys. Przy złożeniu dokumentów Pani w "okienku" poinformowała, że będzie komisja,która przyjdzie i sprawdzi czy zasadny jest wniosek, podejmie decyzję, że na razie nie ma środków, po czym po tygodniu dostałam odpowiedź, że już nie ma środków. Więc dla mnie to pic na wodę i upadlanie osób niepełnosprawnych, bo w rzeczywistości jeżeli dostają to osoby którym nie zawsze się należy, a mają jakieś dojścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze jest pomoc dla takich osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie niezbyt fortunne i wprowadzające w błąd. Do napędu wózka służą ciągi /dodatkowe kółka obok koła jezdnego/ Nigdy nie napędzamy wózka chwytając za opony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...