Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wymienią tabliczki z nazwami ulic. Będą w stylu staromiejskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2019 r. o 19:27 Powrót do artykułu
tablice fajne, nawet znam producenta bo u niego kupowałem swoje. Drobny detal, ale dużo zmienia na +.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gdańsku WSZYSTKIE budynki mają jednakowy wzór tabliczek z numerami. W Lublinie niemożliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł zacny tylko mam nadzieję na właściwy krój liter nawiązujący do czasów międzywojennych a nie oklepany Times new roman z komputera. Piszę to jako były liternik od wielu dziesięcioleci zwracający uwagę na takie niuanse. Pozdrawiam i czekam na efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna idzie. Przed wojną też takie wieszali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!! Mam dosć plastikowego szajsu i tandetnego liternictwa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że ktoś w końcu ogarnia takie detale w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota jakich mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że ktoś myśli o estetyce w mieście. Jeszcze błagam zacznijcie coś robić z tym chaosem reklamowym i samochodami rozjeżdżającymi chodniki i trawniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobna rzecz a cieszy. Super pomysł nie mogę się doczekać efektu końcowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy stare miasto i okolice przestaną bycbyć dzikim parkingiem. Tam parkuje każdy, kto chce. Zero umiaru. Tabliczki spoko, ale ten burdel parkingowy jest ważniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tabliczki jest kasa a na inne potrzeby brak,tak się żyje w mieście inspiracji :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kamieniu wykujcie . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów zuczyna głupotami sie zajmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jeszcze za małe zadłużenie jest, skoro stać Pana Żuka na taką niegospodarność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plastikowe lepsze i tańsze. No ale trza dać komuś zarobić. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe tabliczki i brudne ślady na murach po poprzednich, estetyka po lubelsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...