Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co jeszcze nie długo psy będą miały większe prawa od ludzi trochę rozumu...naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jeszcze go przytulał cały wieczór i śpiewał kołysanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi by pies odgryzł kciuka to byłby to jego ostatni posiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani szampana piła i życzenia z psem składała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kundle nie powinny mieszkać w bloku. A co Ona robiła z tym psem? Całowała się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami pies ma więcej rozumu niż człowiek. To tylko zwierzę i zawsze będzie miało pierwotny instynkt, tylko w jakim stopniu to już zasługa właściciela. To zwierzę stadne więc potrzebuje swojego  miejsca w hierarchii Jeżeli właściciel nie stanowi dla psa autorytetu i wyczuje że jest słabym osobnikem, więc przejmuje dowodzenie.To błąd że ludzie myślą, że mały piesek to laleczka i od szczeniaka zalegają.Piesek wyczuwa z kim co może i układa sobie pozycję. To jak człowiek potrafi wykorzystać sytuację.Prawda taka, że pies musi wiedzieć kto jest panem i ten pan jest przywódcą i wtedy darzy człowieka szacunkiem i ma posłuch. A najczęściej to bierze się pieski dla dzieci ,albo taka moda i daje się jeść i na spacer. Często same w domu więc same ustalają gdzie ich miejsce.To jest zwierzę i ludzie często o tym zapominają i tak naprawdę to nie wiadomo co sobie myśli i co zrobi.Skoro samiludzie są nieobliczalni to co oczekiwać od psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawde to nikt do końca nie zna swojego psa to tylko sie tak zdaje wlascicielom że w pełni nad nimi panują.A później takie skutki.Trzeba się liczyć z tym że zwierzakom odbije czasem jak i człowiekowi.Jak się trzyma zwierzę w domu to należy się liczyć z każdą ewentualnoscia(może ugryźć sąsiada, narobić w domu, zdemolowac,przynieść pasożyty itp) a czasami lisciki od sąsiadów w skrzynce. Sama miałam psy ale na wsi, w bloku już się nie zdecydowałam. A co do balkonów to niektórzy  mają śmietniki , a nawet karnistry z benzyną, a piętro wyżej sąsiad pali papieroski i zarzuca niedopalki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brednie.... To tylko promowanie zakazu strzelania fajerwerkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propagandyści jesteście a nie dziennikarze. Złożono zamówienie na taki temat to i przypadki się znalazły . Sprzedajne świnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera, a mi wielbłąda na balkonie spłoszyli i okazał się świnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję pozbyć się wszystkich ludzi z kuli ziemskiej bo tylko szkodzą zwierzętom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma psa to trzeba być odpowiedzialnym i kupić te środki na uspokojenie, jak dziecko ma np. Grypę to odpowiedzialny rodzic uda się z nim do lekarza i kupi leki, ale większość ludzi to idioci, albo z 1 albo z 2 albo z 3 strony, a zapominają że żyją raz i pomijając niepewną wiarę to odmawianie sobie czegokolwiek to tylko rezygnacja z rozrywek doczesnego świata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies to przyjaciel człowieka i tylko ten co go nie miał, albo nie ludzi zwierząt moze pytać po co komuś pies w bloku, albo że pies się męczy na 60 m. Nie męczy się, a mało tego nawet jak ma 120 m to i tak położy się tam, gdzie jest człowiek. Tak jak dzisiaj nie ma potrzeby, aby polować, żeby móc żyć, tak i nie ma potrzeby trzymania psa przy budzie, bo dzisiaj może być on doskonałym lekiem na samotność, ale i dawać mnóstwo radości. Nie zrozumie tego nikt kto zwierzaka nie miał. Co do Sylwestra to wtedy psa się nie przytrzymuje, nie wychodzi z nim na spacer, ani nie bierze na ręce. Wystarczy podać mu leki na uspokojenie wcześniej, a potem otworzyć drzwi do pomieszczenia, gdzie jest najciszej. Co do zakazu to bardzo dobrze, że on obowiązuje, bo dla niektórych strzelanie z petard trwało od świąt BN do któregoś tam stycznia, a tak 15 -30 minut od północy 31/01 i jest super. We wszystkim musi być umiar.
 uważasz, że lezenie psa  na dywanie to jest to czego on najbardziej potrzebuje ? ja lubię zwierzątka, ale z róznych względów nie posiadam, poza tym nie zamierzam ich męczyć w bloku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować sylwestra!!!11one
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popłacz sie :D wole być psiarą niż bezmózgim frustratem, któremu nic nie odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies ma bude a człowiek dom gdy jest inaczej to PATOLOGIA! Pies itp.. to u domowników robaki i pasożyty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpitale powinny stosować taryfy za udzielanie pomocy dla tych co sobie petardą uszkodzili ciało np.pustą głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech i Francji chcą odwoływać imprezy sylwestrowe przez arabskich inżynierów, a w Polsce przez jakieś uposledzone pieski.:ddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno mi buły rasy łagodne tylko bestie!!sami takie wychowali.i dobrze im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_To znaczy, że psy nie zostały odpowiednio wychowane. Poza tym, co to w ogóle za wieśniactwo przyszło do miasta!! Kundle, kundelki, szczekanie wieczorami na spacerach, szczekanie w ciągu dnia, bo pan właściciel jest w pracy, obsrane trawniki i chodniki. Powinien być zakaz posiadania kundli w miastach. A powód jeden: jeden procent pchlarzy sprząta po swoich obsraańcach i NIC tych sukinkotów nie zmusi do sprzątania._ Toś powiedział coś wiedział. Od ilu pokoleń Ty człowieku w mieście mieszkasz? Bo nawet moi pradziadkowie mieli psy w mieście. Popatrz sobie na stare filmy, a zobaczysz je w pałacach. I teraz pomyśl przez chwilę patrząc na siebie, ile mądrości jest w powiedzeniu "człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy". I nie żebym wsi nie lubiła, ale mentalności niektórych stamtąd pochodzących jest niestety nie do strawienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...