Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy odbyły się już najważniejsze w tej całej sprawie "konsultacje" z Lożą w/s tego, jak wysokie "akademiki" mają zgodnie z wolą Loży dopuścić "planiści" na terenach P0 starym dworcu na P0dzamczu?
 Właśnie trwają konsultacje w sprawie tego samego nie tylko w okolicach Podzamcza, ale również nieopodal miejsca, którego dotyczy ta dyskusja. To jest zapewne główna przyczyna niebywałej wręcz agresji tych, którzy od święta wlaczą o "wolność"  i "stop hejtowi" w sieci Internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie to podpowiem - łysość, brak roślinności, beton i marmur
I znowu parę dni bezsensownych przepychanek z matołem, ze skończonym idiotą . Jest jeszcze ktoś, kto nie ma dość bredni skończonego kretyna? Jest to zapewne dalszy ciąg sraczki umysłowego kastrata, ameby, rozwielitki. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wykastrowanym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. Znów idiota bredzi - i chce mi zaszkodzić - pocałuj mnie tam, gdzie - słonko nie dochodzi. Znów ten debil bredzi - i aż sam się prosi - by go nazwać tym, co - byk pod brzuchem nosi. Znów wodolej przylazł - i nic się nie zmienia - chyba się z baranem - na łby pozamieniał. Znów oszołom bredzi - znowu brednie smali - dziwią się sąsiedzi - albo wziął się oćpał, albo ziół popalił. I jak piesek mały - albo kawał wieprza - jak nie wie co robić - do mnie się przypie...I jak kawał wieprza - czy innego knura - jak nie wie co pisać - w brednie daje nura. Znów wodolej przylazł - znowu brednie sadzi - najlepszy psychiatra - nic tu nie poradzi. Kastrat umysłowy - w bredniach nie przebiera - do łba baraniego - nic już nie dociera. Wciąż ten bełkot płynie - tak na każdym kroku - chyba tłumok mierzy - w tytuł Głupca Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zapewne główna przyczyna niebywałej wręcz agresji tych, którzy od święta wlaczą o "wolność" i "stop hejtowi" w sieci Internet.
]Beznadziejny przypadek ciężkiego, niebezpiecznego idioty, oszołoma, siroty po rotmistrzu... Pluj pieniackiej świni w oczy - to powie, że deszcz pada...Jesteś głupszy niż dywizja ruskich pcheł, wściekły, zajadły, zapieniony po czubek pyska marny trollu. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. A w nagrodę - awansujesz na szefa elitarnego klubu NFI - Największych Forumowych Idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawdychałeś już powietrza z dużym PMI, zdziadziały łysy filozofie ? Betonować i umierać stojąc! Ten "cywilizacyjno-rozwojowy" anachronizm rozumiał już nawet kandydat na prezydenta koalicji KO (PO). Doły jak widać, nie nadążają za tym liderem politycznym.
  Dlaczego publicznie ubliżasz między innymi obecnemu jeszcze prezydentowi naszego miasta, który rocznikiem i owłosieniem jest starszy ode mnie? Nie uczyli rodzice, że seniorów trzeba szanować, między innymi nie poruszając publicznie kwestii wieku, wyglądu i poziomu percepcji codziennych spraw?! Szczerze współczuję rónieśnikom i starszym od siebie elektoratu, który nie ma miary w osądzie ocennym i to nie tylko na forum Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który nie ma miary w osądzie ocennym i to nie tylko na forum Dziennika Wschodniego
osąd ocenny - buhahahahahahaha...Słowok bezcenny...Beznadziejny przypadek ciężkiego, niebezpiecznego idioty, oszołoma, zapomnianego siroty po rotmistrzu... Pluj pieniackiej świni w oczy - to powie, że deszcz pada...Jesteś głupszy niż dywizja ruskich pcheł, wściekły, zajadły, zapieniony po czubek pyska marny trollu. Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi. A w nagrodę - awansujesz na szefa elitarnego klubu NFI - Największych Forumowych Idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie siedzicie na forum DW i szczujecie
Siema, ZIOM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzęsie mnie na sam widok słowa "aktywista". Z resztą nie tylko mnie bo wielu innych normalnych ludzi też. Jak chcą urządzać miasto po swojemu, niech wygrają najpierw wybory a dopiero potem wprowadzają swoje genialne pomysły, dzięki którym wszyscy mieszkańcy Lublina będą młodzi, piękni i bogaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecyduj się przygłupie
Siema, ZIOM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzęsie mnie na sam widok słowa "aktywista". Z resztą nie tylko mnie bo wielu innych normalnych ludzi też. Jak chcą urządzać miasto po swojemu, niech wygrają najpierw wybory a dopiero potem wprowadzają swoje genialne pomysły, dzięki którym wszyscy mieszkańcy Lublina będą młodzi, piękni i bogaci.
 Ale jacy aktywiści? Przecież wczoraj pisałeś trollu debilu, że tu siedzą sami pisowscy. Zdecyduj się przygłupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecyduj się przygłupie
Siema, ZIOM!!!
 Jak tam cieciu dzisiaj na dziennej zmianie czy może kończysz jeszcze nocną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet - truchtaj na Górki i okop się w zaspie do przylotu bocianów. Kumasz o co chodzi haha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam cieciu dzisiaj na dziennej zmianie czy może kończysz jeszcze nocną?
A możesz coś dla mnie zrobić, ZIOM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dewelo-okupacji mieszkańcy mają do P0wiedzenia tyle co drzewo, a aktywiści jeszcze mniej. (P0_K_lep sobie w łapki od P0czątku, srome_K_u z agencji deweloprzydoopASa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne akceptowane przez ratusz konsultacje to te na fakturę VAT u znajomych królika.  Zwykły mieszkaniec to plebs przeszkadzający władzy w ubogacaniu się.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy odbyły się już najważniejsze w tej całej sprawie "konsultacje" z Lożą w/s tego, jak wysokie "akademiki" mają zgodnie z wolą Loży dopuścić "planiści" na terenach P0 starym dworcu na P0dzamczu?
 I czy ten "rewir" został już przyznany odP0wiednio zasłużonemu w dewelo-rozwoju członkowi Loży? Wszystko wskazuje na to, że będzie to ten najbardziej pazerny (Tu Beton Vylewamy my, innym wara od przetargu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie już z tą nachalną agitacją aktywistów z LRM :) co za dużo to niezdrowo :)
 srome_K_, usP0kój się. Już niedługo "tuba aktywistów" zostanie najprawdoP0dobniej zaorana dzięki staraniom dewel0-sitwy (wirtualnemedia.pl/artykul/wydawca-dziennika-wschodniego-w-likwidacji-dziennikarze-zaskarza-decyzje-sadu). Może Sitwa zdecyduje się P0wołać nowy P0rtal (roboczy tytuł: dziennik dewelo-wazeliniarski), w którym otrzymasz oficjalną P0sadę moderatora forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez protest dziennikarzy pisowski troll Monisia aka kronikidewelorozwoju aka siwy5u2 nie ma gdzie dziś dniówki wyrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet - truchtaj na Górki i okop się w zaspie do przylotu bocianów. Kumasz o co chodzi haha
Prawda boli? Będzie jeszcze gorzej. Pamiętaj, że to na własne życzenie, bo wszystko możesz zagłuzyć, ale nie własne sumienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu ma rację. Tak jest zawsze x lat przygotowań nikt nie protestuje. Wchodzi sprzęt i jest wielki protest. To jest mało poważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet vel LotNik vel StatyStyk vel BusinessOwner - pamiętamy i do dziś mamy bekę z twoich wypocin łysy dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...