Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zabił znajomego kulą inwalidzką

Utworzony przez Gość, 6 grudnia 2009 r. o 13:05 Powrót do artykułu
60 letni dziad i jeszcze chlał, jednego pijaka mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żule pomału same się eliminują. Nie przeszkadzajmy im w tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanówcie się co piszecie, czasem warto pomyśleć co może poczucć rodzina ofiary czytając takie wasze słowa. Troche empatii ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o jakich sutkach mówi autor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linea napisał:
zastanówcie się co piszecie, czasem warto pomyśleć co może poczucć rodzina ofiary czytając takie wasze słowa. Troche empatii ludzie
W takim razie odpowiedz, co czuła rodzina ofiary, gdy ta ciągle nadużywała alkoholu ? Tam , gdzie się często alkohol pije, w ruch idą jak widać nie tylko kije ( kula inwalidzka też się przydaje )... Trafił swój na swego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi juz nie chodzi o to ze te zule się wybijają na wzajem, ale podejrzewam, ze ten od kuli to na pewno brał rente, albo zyl z jakiegos innego swiadczenia. Czy po to w tym kraju 80% spoleczenstwa zapieprza codziennie odprowadzajac skladke ZUS-owska? Jak ma mnie szlak nie trafiac, kiedy ponad 30% moich zarobkow idzie na tych nierobow i jeszcze innych pasozytów. Jestem mloda, parcujaca osoba i moje skaldki ida na biezace swiadczenia. Nikt mi nie daje gwarancji, ze jak ja bede potrzebowal w przyszlosci pomocy to ja otrzymam. Jezeli jest ktos w stanie logicznie uzasdanic mi ten stan rzeczy, to bede zobowiazany. Dlaczego ten kraj motywuje do tego zeby byc nierobem i inwalidą a do tego pijakiem, a nie do tego zeby ciezko pracowac? Jak to do cholery jest? Wiwm, za duzo pytan zadaje;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linea napisał:
zastanówcie się co piszecie, czasem warto pomyśleć co może poczucć rodzina ofiary czytając takie wasze słowa. Troche empatii ludzie
rodzina nareszcie może zacznie normalnie żyć, bez awantur, bez smrodu alkoholu w mieszkaniu, bez brudu, syfu itp. Nie pomyślałeś/las o tym, dać ci pijaka na utrzymanie do domu, zobaczymy, od razu zmienisz zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ludzie napisał:
Mi juz nie chodzi o to ze te zule się wybijają na wzajem, ale podejrzewam, ze ten od kuli to na pewno brał rente, albo zyl z jakiegos innego swiadczenia. Czy po to w tym kraju 80% spoleczenstwa zapieprza codziennie odprowadzajac skladke ZUS-owska? Jak ma mnie szlak nie trafiac, kiedy ponad 30% moich zarobkow idzie na tych nierobow i jeszcze innych pasozytów. Jestem mloda, parcujaca osoba i moje skaldki ida na biezace swiadczenia. Nikt mi nie daje gwarancji, ze jak ja bede potrzebowal w przyszlosci pomocy to ja otrzymam. Jezeli jest ktos w stanie logicznie uzasdanic mi ten stan rzeczy, to bede zobowiazany. Dlaczego ten kraj motywuje do tego zeby byc nierobem i inwalidą a do tego pijakiem, a nie do tego zeby ciezko pracowac? Jak to do cholery jest? Wiwm, za duzo pytan zadaje;)
Całkowicie się z tobą zgadzam . U mnie w bloku mieszkało trzech żuli , co nawet jednego dnia w życiu nie przepracowali i wszyscy trzej otrzymywali rentę ( już ich nie ma na tym świecie, bo ich wóda wykończyła), bo ktoś wymyślił , że każdy alkoholik cierpi na chorobę alkoholową i należy mu się opieka. Ludżmi naprawdę chorymi mało kto się przejmuje. W ogóle , jest tak, że bardziej ,,ochronką" objęci są żule i bandziory , niż NORMALNI, spokojni ludzie. Niektórzy narzekają na kraj, ze tak kiepsko w tej Polsce się żyje , ale to nie kraju wina , lecz ludzi, którzy w tym kraju rządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ludzie napisał:
Mi juz nie chodzi o to ze te zule się wybijają na wzajem, ale podejrzewam, ze ten od kuli to na pewno brał rente, albo zyl z jakiegos innego swiadczenia. Czy po to w tym kraju 80% spoleczenstwa zapieprza codziennie odprowadzajac skladke ZUS-owska? Jak ma mnie szlak nie trafiac, kiedy ponad 30% moich zarobkow idzie na tych nierobow i jeszcze innych pasozytów. Jestem mloda, parcujaca osoba i moje skaldki ida na biezace swiadczenia. Nikt mi nie daje gwarancji, ze jak ja bede potrzebowal w przyszlosci pomocy to ja otrzymam. Jezeli jest ktos w stanie logicznie uzasdanic mi ten stan rzeczy, to bede zobowiazany. Dlaczego ten kraj motywuje do tego zeby byc nierobem i inwalidą a do tego pijakiem, a nie do tego zeby ciezko pracowac? Jak to do cholery jest? Wiwm, za duzo pytan zadaje;)
szlak to może być turystyczny a człowieka może trafić szlag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...