Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co mówią nam że na wschodzie tylko dziadostwo nic niema, g.wno prawda. Dopiero się rozkręcamy. Są tacy co by tutaj rezerwat chcieli zrobić, niedoczekanie wasze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwsze bo już jeżdżą takie trolejbusy, jakiś Pan redaktor niedoinformowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy podwyżka cen biletów?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Ala słowa klucze to "tego typu". Pan redaktor jednak jest dobrze poinformowany bo jeżdżące już od jakiegoś czasu po Lublinie Ursusy są 12 metrowe i bazują na ukraińskim Bogdanie w przeciwieństwie do nowych przegubowych Citysmile'ów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej panie redaktorze proszę się zainteresować dlaczego zakupione przez ZTM Solarisy wrastają od 2 miesięcy w plac zajezdni. Wynalazkiem marki Ursus będziemy się martwić koło sierpnia biorąc pod uwagę ile czasu średnio w tym mieście upływa pomiędzy dostawą a wypuszczeniem autobusu/trolejbusu w miasto, no chyba że w przypadku Ursusa wszyscy będą ślepi i głusi i odbiorą pojazdy mimo szeregu usterek bo to przecież rodzime "lubelskie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mnie będzie stać na bilety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przeproszeniem, ale ja jako lubliniak będę jeździł ewentualnie takim trolejbusem a nie będę go kupował. Co mnie obchodzi jego cena?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstoją sobie w korkach zorganizowanych przez zuczkowy ZDiM, aż im szelki opadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena jak za autobus, normalka. Poza tym trolejbus zarabia. Przykład troszkę z innej bajki: zwykły zawór do alkoholu czy wody destylowanej napędzany powietrzem kosztuje 500€ czyli 20 000zł przemysłowy i kosztuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz oprócz ponad 20 stojących codziennie bezużytecznie na zajezdni będą stały kolejne. MPK się chwali że ma 110 trolejbusów, a ZTM w swoim sztandarze ludu pisze że codziennie jeździ 86 szt. Po co nadwyżka już aż ponad 20 pojazdów ?? Kto płaci za to i w jakim celu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle kasy za takie brzydkie autobusy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie te ładowarki USB takie drogie są . I to jeszcze 4 w każdym trajtku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za biedny, zeby kupić napisał:
Za przeproszeniem, ale ja jako lubliniak będę jeździł ewentualnie takim trolejbusem a nie będę go kupował. Co mnie obchodzi jego cena?
 Lubliniak??? Czy to nazwisko, jak Maliniak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko tramwaj , zawali drogi rodem z demoludu a te druty to żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyzio napisał:
Czy mnie będzie stać na bilety ?
 Tego co pracuje to stać. Samo 500+ na wszystko nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autobusy muszą przejść przegląd techniczny to trochę potrwa.a prezes otrzyma od Żuka nową premie my pasażerowie będziemy nadak stac4 na przystankach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
POstoją sobie w korkach zorganizowanych przez zuczkowy ZDiM, aż im szelki opadną.
Trollu, ja bym nie zapłacił ci ani grosza za taką wypowiedź. Ile dostajesz za wpis?Tylko jedna sylaba "PO". POsiedź dłużej przy kompie, wymyśl coś bardziej sensownego. A w ogóle POtrafisz coś bardziej POżytecznego robić zakomleksiony człowieczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
autobusy muszą  przejść  przegląd  techniczny to trochę  potrwa.a prezes otrzyma od Żuka nową  premie my pasażerowie  będziemy  nadak stac4 na przystankach
Wytrzymałeś bez tych trolejbusów kilka lat ale już kilku dni to nie wytrzymasz? Uważaj bo korzenie zapuścisz na tym przystanku.  W mieście pojawią się nowe trolejbusy a tu na forum prawie wszystkimi wielka krzywda się dzieje. Przecież tyle pomników można by postawić za te pieniądze, prawda? Pomniki to jest inwestycja a nie jakieś tam trolejbusy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, Lublin się zmienia, jest nowocześnie i w końcu nie muszę się wstydzić, że tu mieszkam. Za pruszona to wrony tu zawracały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą mordkę to chyba Chińczyk projektował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...