Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zamkną chodnik i ścieżkę rowerową na ul. Jana Pawła II

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2019 r. o 15:47 Powrót do artykułu
I dobrze. Najlepiej jakby tej ścieżki nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tera będą pedalowanie na jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że nadszedł czas aby na ścieżkach porobić progi zwalniające w okolicy przystanków. W życiu nie widziałem rowerzysty który by ustąpił pieszemu na namalowanych pasach pierwszeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mozna bylo dla pieszych i rowersystów wydzielić 1 pasa z tej i tak bezsensownie szerokiej JanaPawła? No ale u nas to podludzie, kto by sie tam przejmował ze bedą nadkładac drogi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, wyrobią się do Bożego Narodzenia 2020 r? Jeśli będą robić to w tempie takim jak ścieżkę rowerowa i chodnik od Filaretów do Nadbystrzyckiej to mam wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że w okolicach przystanków trzeba zbudować bariery aby piesi nie robili sobie poczekalni na autobus ze scieżki lub nie wchodzili pod koła roweru bez rozejrzenia się. Fakt jest taki, że rowerzysta musi zachować ostrożność, ale i ostrożność nie pomoże jak Ci nagle wtargnie ślepy w słuchawkach na uszach tuż przed koła... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uważam że nadszedł czas aby na ścieżkach porobić progi zwalniające w okolicy przystanków. W życiu nie widziałem rowerzysty który by ustąpił pieszemu na namalowanych pasach pierwszeństwa." - po pierwsze to oni nie znają przepisów, więc nie wiedzą kiedy pieszy ma pierwszeństwo, a po drugie nie ma na ścieżkach ograniczeń prędkości, więc pędzą co niektórzy jak wariaci. Nawet do pustych łbów nie przyjdzie, że może tam wbiec dziecko, czy nawet wejść człowiek, bo musi się z kimś wyminąć. Nie wspomnę już kretynizmu na wysokości sklepu AGATA, gdzie z osiedla wchodzi się wprost na ścieżkę zamiast na chodnik. A tak swoją drogą, to u nas najpierw się coś buduje potem dewastuje, bo trzeba co innego wyremontować i tak można po kilka razy zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie projektuje się tych instalacji poza drogami,ścieżkami rowerowymi i chodnikami- w niektórych miejscach jest dużo miejsca poza tymi ciągami mogłoby się remontować bez uciążliwości dla pieszych, rowerzystów i kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętając ubiegłoroczne prace na odcinku wzdłuż os. Górki, idę o zakład że jak przed zimą skończą to będzie dobrze. Koło Górek ciągle jeszcze poprawiają zapadający sie chodnik i ścieżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jaka szkoda. Rowerzyści pojadą po jezdni. Skandal. No to kto teraz będzie polował na piesze staruszki i rozjeżdzał dzieci na chodnikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje ,że lepiej się przemęczyć i mieć zagwarantowane ciepło w mieszkaniach w zimowe dni niż nażekać ,że rowerem nie pojade..... wąwozem się da !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ile lat zamkną ten chodnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za progami zwalniającymi dla pedałujących bez opamiętania. Ale LGBT pewnie mnie wyminusuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej zniknie kostka na rzecz asfaltu na ścieżce rowerowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...