Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Włodarze Miasta Lublin nic nie robią w kwestii, aby mieszkańcom ułatwić drogę do pracy i z powrotem. Drogi są nieodśnieżane, kiepsko jest z komunikacją. Obiecywać każdy potrafi, a dotrzymać obietnic już gorzej. Może teraz zainteresował by się Anmarami- są teraz tak przepełnione, że strach pomyśleć co się może wydarzyć. Gdzie jest Policja? Porażka Miasta Lublin na całej rozciągłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia ul. Nałęczowska, Kraśnicka, Al. Racławickie jedzie się jak po polu z burakami. Tylko mechanicy zacierają ręce bo zawieszenia zaczynają sie sypać. Kierowcy na CB mają pretensje do siebie że każdy jedzie samochodem a tu należy mieć pretensje do urzędasów którzy w d... wszystko mają ciepła posdakę dobrze płatną i tyle. A społeczeństwo niech sobie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Jeśli zatrzymają te Tiry przynajmniej na 5 km przed Lublinem to może coś z tego będzie. Ale jeśli znowu Tiry zablokują trasy wjazdowe/wyjazdowe z miasta to mamy powtórkę z poniedziałkowej rozrywki (nieudolności) Doskonałymi przykładami niech będą wiadukt w Konopnicy, gdzie tylko jedna ciężarówka spowodowała paraliż 4 godzinny. Bez łańcuchów ani rusz w taki śnieg. Moja rada. Blokować Tiry już w lesie przed wiaduktem. Oraz na drodze wojewódzkiej przed Motyczem. Podobnie na Warszawskiej czy przy Marko. Tiry polecam zatrzymywać na długo długo przed podjazdami ! Krytyczna jest trasa "obwodnicy" Lublina - to jest kraśnicka, sikorskiego, warszawska. Piszę "obwodnicy" w cudzysłowie, bo gdyby była obwodnica to być może inaczej by to wyglądało. Ale podobnie jak teatru, obwodnicy, tunelu, aquaparku, basenu, toru konnego, i wielu innych inwestycji raczej długo długo nie obejrzymy. Bowiem Żuk woli zadbać o Igrzyska - stadion, a nie o infrastrukturę drogową czy miejsca pracy - Chleb ! 2. Jeśli skierują drogowców do odśnieżania "głównych" ale to głównych ulic miasta - chociażby takiej kraśnickiej, jana pawła, racławickich - to może coś z tego będzie - inaczej tak jak w poniedziałek te ulice będę nie przejezdne bo nie było na nich nawet 1 pługa. 3. Jak to się dzieje, że podaje się, iż Lublin dysponuje ok. 50-60 pługami/piaskarkami a ja jeżdżąc przez całe miasto widziałem 1 słownie jeden pług i to na małym samochodzie. Podobnie dzisiaj ! Zalegający wszędzie lód i 4. Wojsko zaprosić do odśnieżania chodników. Bezrobotnym też dać zarobić. Ludzie siedzą na tyłkach i nie mają pieniędzy. Dać im zarobić na odśnieżaniu przystanków,chodników,parkingów. Lepsze to niż płacenia zasiłków prawda ? W Białej Podlaskiej więźniowie odśnieżali chodniki - Można ?? Można ! 5. Straż Wiejską też zagonić do roboty. niech piszą mandaty za nieodśnieżanie a nie tylko blokadę potrafią założyć. Mogli by też wreszcie się zająć tym co ludzie palą w kominach bo na pewno palą śmieci, to czuć, ale nosy panów/pań strażaków wiejskich chyba tego nie czują. Może by ktoś koksowniki wystawił na przystankach tych większych ?? 6. A JAK BĘDZIE ? będzie powtórka z rozrywki i mówię to już dzisiaj. Jeśli się pomylę to będzie miłe zaskoczenie. Ale nie ma na co liczyć. A jeśli Żuk i "akustyk" Wasilewski znowu dadzą ciała, to tylko głupiec zagłosuje na niego 5 grudnia. W końcu w jakiś sposób TRZEBA ROZLICZYĆ NIEUDOLNOŚĆ. Chyba że chcecie żeby jego kadencja wyglądała tak jak poniedziałek i jak przypuszczam jutro - czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jakims zwolennikiem pisu i Sprawki, ale ten gość juz dużo wczesniej móiwl zeby skoro nie mamy obwodnicy nie wpuszczac tirów do centrum w trakcie takich śnieżyc. Natomiast Krzysztof Żuk ma dalej dobre samopoczucie i nic nie robi. Dopiero dzisiaj ulice zostaly porządnie odśnieżone, choć pomimo tego musialem czekac na autobus ponad godzinę w takim cholernym mrozie. Zastanawiam sie czy nie byloby warto spotkac się z wiceprezydentem i kandydatem na prezydenta Żukiem zeby się wziąl do roboty. Od wladz lublina oczekiwalbym bardziej aktywnych dzialan zeby miasto nie ulegalo takiemu paraliżowi, licze ze po wyborach coś sie zmieni ale musi zmienic sie obsada w ratuszu. jezeli sie nie zmienią ludzie, dalej będziemy świadkami paraliżu miasta, bo cala kasa pójdzie wg żuka na budowe stadionu i place zabaw w calym lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin najgorszym miastem w polsce w innych mozna spokojnie przejechac tylko lublin jest zakorkowany i praktycznie sie stoi caly czas drogi szkoda słów snieg i zaspy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schody przy kładce nad Armii Krajowej w okolicach Herbowej - LODOWA SKORUPA Z OBU STRON JUŻ TRZECI DZIEŃ - NIE WIDZIAŁY NI "GRAMA" ŁOPATY!!! LUDZIE PRZEWRACAJĄ SIĘ CO 10 MIN. - A PAN ŻUK I JEGO SŁUŻBY MAJĄ TO W DUP...IE !!!! DZIENNIE CHODZI - LUB KONKRETNIE ZEŚLIZGUJE SIĘ TAM Z 5000 OSÓB - NA PRZYSTANKI MPK, NA KTÓRYCH AUTOBUS POJAWIA SIĘ Z RZADKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiedziałabym, że "dzisiaj jeździło się znacznie lepiej". W okolicach godziny 15: najpierw 30 minut czekania na jakikolwiek autobus, żeby wydostać się z Czechowa, po czym zrezygnowałam i postanowiłam wziąć taxi, dopiero w 4 korporacji znalazła się jakaś wolna taksówka, czekanie na nią 15 minut, 30 minut stania w korku i do tego spory rachunek. O 19 znowu całe Kraśnickie stoją! Modlę się, oby tylko cała zima tak nie wyglądała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nieudaczników ja bym ich pozwalniał za takie niechlujstwo Przemyśl , Rzeszów, a nawet Zamość ulice czarne tylko Lublin oblany śniegiem w Krakowie poleciałyby głowy za taki numer a u nas...Panie Żuk zrób sobie kulkę ze śniegu i turlaj jak twój kuzyn GÓWNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie najezdzac na zuka walone pisojady. Żuk jest wiceministrem w ministerstwie skarbu i nie ma z tym nic wspólnego. a jak sie nie podoba to samemu brac za lopate i odsnieżac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślicie czy jutrzejsze egzaminy praktyczne na prawo jazdy zostaną odwołane tak jak w poniedziałek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Magistrat apeluje, by przed wyjściem do pracy wyjrzeć za okno i jeśli okaże się, że prognozy były trafne >zrezygnować z podróży własnym samochodem Bardzo chętnie. Zagwarantujcie mi tylko, że Waszymi wspaniałymi autobusami dojadę do pracy na czas - kierowca buraczek-prostaczek zatrzyma się na przystanku i pozwoli mi wsiąść, będzie kierował ostrożnie i z wyczuciem, abym nie czuł się, jak bydło, które on w młodości wypasał; w środku autobusu będzie w miarę ciepło; a wspaniały autobus nie stanie przed wzniesieniem bez szansy na jakikolwiek ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek napisał:
przestancie najezdzac na zuka walone pisojady. Żuk jest wiceministrem w ministerstwie skarbu i nie ma z tym nic wspólnego. a jak sie nie podoba to samemu brac za lopate i odsnieżac
weź swoja stara i już możesz zacząć odśnieżać...bo już sypie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy tak marudza na miasto a sami nic od siebie nie potrafia wniesc dalej jezdza na letnich oponach i samochodami z napedem na jedna os ludzie wezcie sie w garsc jest zima !!!! a jak sie nie podobaja drogi to w autobusy albo siedziec w domu !!! - trzeba troche rozsadku nie sztuka przetupac przez tydzien kilka baniek trzeba to robic z glowa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
jak myślicie czy jutrzejsze egzaminy praktyczne na prawo jazdy zostaną odwołane tak jak w poniedziałek ?
Po to się płaci podatki aby te darmozjady robiły co do nich należy dzieciaku neostrady. Kolacyjka zjedzona, dobranocka obejrzana? To siusiu i hop do łóżka dzieciaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na większości dróg przed skrzyżowaniami, przez które dziś jechałem, jest warstwa lodu. KAŻDY samochód, zanim ruszy sprzed świateł buksuje w miejscu przez co najmniej kilkanaście sekund. Może ktoś, do barby jędzy, skułby ten lód na skrzyżowaniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Po to się płaci podatki aby te darmozjady robiły co do nich należy dzieciaku neostrady. Kolacyjka zjedzona, dobranocka obejrzana? To siusiu i hop do łóżka dzieciaku
sorki miało być do postu o "pisiorkach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zostaw samochód, skorzystaj z MPK" ?? śmiech na sali!! jak poruszać się komunikacją miejską, skoro autobus jeździ średnio 1 na godzine!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest zima pisojady i muszą być jakieś utrudnienia a wy wszystko zwalacie na prezydenta Wasilewskiego. Jak sie nie podoba to samemu brac lopate i do odśnieżania albo wypier***ać do torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko pytanie dlaczego pługi NIE SYPIĄ ani soli ani piachu na drogi? Drugi dzień z rzędu trafiam na pług, który oprócz spychania śniegu nie zostawia innych śladów "bytności"? Panowie na co czekacie? Na jeszcze gorszą zimę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emil napisał:
Ja mam tylko pytanie dlaczego pługi NIE SYPIĄ ani soli ani piachu na drogi? Drugi dzień z rzędu trafiam na pług, który oprócz spychania śniegu nie zostawia innych śladów "bytności"? Panowie na co czekacie? Na jeszcze gorszą zimę?
pisojady w natarciu. jak sie nie podoba to sam bierz lopate i odśnieżaj a nie masz jakies pretensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...