Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zaśpiewają w hołdzie Michaelowi Jacksonowi

Utworzony przez antyfan, 7 sierpnia 2009 r. o 23:22 Powrót do artykułu
Czy wyście poszaleli?Wydaje mi się,że to lekka przesada-przecież już nikt po nim nie płacze a traktujecie Go niemalże jak Boga.A koncert jeśli był taki jak w Gdańsku-to współczuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba popie...rzyło Was do końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert w 100% udany zwłaszcza ''Dirty Diana'' . Naprawdę na wysokim poziomie wszyscy występujący na nim wokaliści(szok) było naprawdę miło oby takich więcej występów w naszym mieście. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to Michael nie lubil kiedy mowiono o nim Jacko . Po drugie to ktos tu napisal że juz nikt po nim nie placze, otoż nie! , opłakuja go milony fanów na swiecie!!! Tylka naszym pseudo-gwiazdom to nie miesci sie w glowach ze mozna tak kochac czlowieka ktorego wiekszosc nie widziala na zywo!!! To jest fenomen Michaela ze po jego smierci tyle osob siega do jego dyskografii, tyle mlodych fanow przybywa i ja sie z tego bardzo cieszę bo byl to czlowiek niezwykły, czlowiek który dal nam piekna muzykę, ktory we wszystkim co robil był profesjonalny, czlowiek, ktoey zostal przez ludzi tak skrzywdzony a ktory ludzi kochal najbardziej. Wiem że pamięc o nim bedzie trwała wiecznie tak jak jego muzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...