Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nic tylko kamera w samochodzie i w drogę, aby później nie mieć wątpliwości czy zielone czy czerwone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze stanem trzeźwości kierujących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są nadal utrudnienia na tej trasie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazda to marka samochodu a jakiej marki był radiowóz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu w RADIOWOZACH : (-1 ) Jak tak dalej będzie - to PIESZO CHODZICIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazda wjechała na zielonym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwnym trafem zawsze jak jest kolizja z pojazdem uprzywilejowanym to drugim autem kieruje kobieta... psipadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz nie zastosowanie się do zasady ograniczonego zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazda wjechała na zielonym. Na lublin112.pl jest wszystko opisane łącznie ze zdjęciami. Nie wiem dlaczego w artykule podają tak nierzetelne informacje. WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz nie zastosowanie się do zasady ograniczonego zaufania.
Czy mógłbyś zacytować tę zasadę z ustawy prawo o ruchu drogowym ze wskazaniem artykułu, bo nie mogę znaleźć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówi Andrzej Fijołek... a dodaje Gołębiowski hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz sie zastanawialem po co jakis wóz z koniem wiózł radio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do olo ....Zasada ograniczonego zaufania art.4 prd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki rzetelnej i fachowej postawie policji ,i wytężonemu wysiłkowi umysłowemu nie zdążyłem  dowieżć kobiety na rozprawę ,gdyż sama nie jest w stanie nawet za pomocą komunikacji miejskiej dotrzeć na rozprawę z cudownym ZUSEM ,ZBRAKŁO MI TYLKO 5 MINUT BY SĘDZINIE WYSTARCZYŁO ODRZUCIĆ JEJ APELACJĘ ,CÓŻ ZUS ZACIERA ŁAPKI A ON BĘDĘ TERAZ JADŁA  CHYBA ZIEMIĘ .BO CIĘŻKO BYŁO UMIEJĘTNIE I FACHOWO ROZKORKOWAĆ  ZATOR GDZIE POJAZDY STAŁY NA POBOCZU .BRAWO PANOWIE POLICJANCI RADIOWOZÓW BYŁO 4 I ŻADEN NIE UMIAŁ POKIEROWAĆ RUCHEM  .GRATULACJE   :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie o tym samym zdarzeniu na Lublin 112 Informacje zupełnie rozbieżne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pół miasta zakorkowali bo radiowóz..., gdzie tu logika? Chyba zawsze powinni jak najszybciej usprawnić ruch drogowy a nie go blokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz sie zastanawialem po co jakis wóz z koniem wiózł radio?
No właśnie. Dlaczego mowa jest tylko o radiu, skoro taki wóz przewozi też broń palną, pałki, kajdanki i inne gadżety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam świadków tego zdarzenia Nagranie z kamerki samochodowej (nie zdążyłem do niej założyć) będzie bezcenne, ponieważ jak to zwykle bywa nic się na monitoringu nie nagrało. Przecież za moją Rozbitą Mazdą jechały samochody i na pewno ktoś widział to zdarzenie. tel. 780099702
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...