Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zielona fala ma dotrzeć dalej. Kolejne ulice dołączą do sieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 13:25 Powrót do artykułu
Znów ten dziadowski Qumak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System ten powoduje ogromne utrudnienia. Kierowcy przez niego praktycznie stoją na każdych światłach. Nie potrzebnie go montowano. Żadna "zielona fala" nie istnieje. Bez systemu był zdecydowanie sprawniejszy ruch dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie ten system wsadzą w odbyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzw "zielona fala" nie istnieje -zastanówcie się że to jest NIEMOŻLIWE!!! Jedziesz od centrum na tzw zielonej fali to naprzeciwko na pasach po drugiej stronie ktoś wjeżdża na zielonym razem z tobą ale na następnym skrzyżowaniu ma już czerwone bo ty miałeś niedawno tam zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież jak podłączą kolejne skrzyżowania to stanie całe miasto !!! Przecież ten system nie działa prawidłowo. Przecież tłumaczenie, że korki są przez remonty dróg to jest kompletna bzdura. Nie dawajmy się na to nabierać. Jak zielona fala ? Gdzie ona jest. Od początku działania tego systemu korki są jeszcze większe a władza na mówi wprost, ze jest lepiej ! Przecież robią z nas kierowców durniów. Po co kolejne światła, po co kolejne systemy ? Kiedy na niektórych rondach światła nie działają to ruch jest płynniejszy. Tak ronda spełniają swoje zadanie. A w Lublinie dodawane są kolejne światła, znaki, zmiana pierwszeństwa itd itp. Ludzie przecież w tym mieście to już jest jakiś obłęd komunikacyjny i władze w jakimś amoku dalej w to brną. To jest jakieś wielkie nabijanie ludzi w balona !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE Z INŻYNERI DROGOWEJ Z LUBLINA CZAS PÓJŚĆ ŚLADAMI POZNANIA WYŁĄCZAĆ SKRZYŻOWANIA ŚWIETLNE,TO POPRAWIA CIĄGŁOŚĆ RUCHU-UPŁYNNIA.DO WYŁĄCZENIA NIE TRZEBA TYLU MILIONÓW ZŁOTYCH.OTWÓRZCIE OCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy za głupoty pleciecie. Od momentu powstania "zielonej fali" płynność ruchu w Lublinie zmieniła się nie do poznania. Poprostu na które skrzyżowanie się nie wjeżdża zawsze jest zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzorem miast europejskich musimy odejść od tradycyjnych skrzyżowań wprowadzając obszerne ronda bez sygnalizacji świetlnej. To upłynni ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
system się cały czas uczy i dlatego nie działa zbyt dobrze. Ale być może nauczycielami są jakieś gamonie i nie potrafią nauczyć systemu. Szkoda tylko, że całość kosztuje tak drogo a efekt jest przeciwny do zamierzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie dobrze mogliby nie robić przetargu, tylko dać zamówienie Qumakowi z wolnej ręki za 99% kosztorysu inwestorskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 lat jeżdżę Kraśnicką, 4 razy dziennie czyli niecałe 3000 razy dojechałem do czerwonych świateł na skrzyżowaniach. I co? Czy ten System jeszcze tego nie spostrzegł?? A może ja jestem wykluczony z tego Systemu i w ogóle nie bierze mnie pod uwagę? Katotekę mam czystą to czym sobie na to zasłużyłem? A tak ogólnie to myślę że szybciej by się nauczył jakby nie uwzględniać w algorytmach jego uczenia się, dopuszczalnej prędkości jazdy w mieście (50 km/h) a brał by pod uwagę średnią, rzeczywistą prędkość z jaką poruszają się wszytkie pojazdy w Lublinie. Nie zgadzam się na wymuszanie na siłę jazdy po mieście z prędkością 50 km/h. Ja chcę jeździć 60-ką i jak będzie trzeba to zapłacę za mandat!. Moja decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie myśleli, że po włączeniu systemu na skrzyżowaniu będzie zielone dla wszystkich kierunków a tu wielkie rozczarowanie - żeby ktoś miał zielone w dalszym ciągu ktoś musi mieć czerwone. Cebulandia rulez!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie myśleli, że po włączeniu systemu na skrzyżowaniu będzie zielone dla wszystkich kierunków a tu wielkie rozczarowanie - żeby ktoś miał zielone w dalszym ciągu ktoś musi mieć czerwone. Cebulandia rulez!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takiej ilości samochodów wyjeżdżających na drogę żaden system nie rozwiąże problemu korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma pieniędzy na remonty mostów i jezdni, ale są dla zielonej fali, która działa jak chce. Jak stało się co chwila, tak się stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zauważyłem znaczącą poprawę. W wielu miejscach zielone pali się o dłużej niż przed zainstalowaniem inteligentnego systemu sterowania ruchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę dziennikarzy o porządnie wypytanie zarządzających o ten system, o jego szczegóły. Podobno w tym całym systemie nie ma zdalnego sterowania cyklami na skrzyżowaniach, podobno by zmienić długość świecenia zielonego dla konkretnej relacji, należy udać się na to skrzyżowanie i wgrać nowe oprogramowanie na miejscu, a nie z poziomu centrum sterowania. Jeśli to prawda to jest to jakiś zwyczajny szit a nie system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Jak działa ta "zielona fala" każdy kto jeździ wie. Ktoś usiłuje wmówić nam że jest super. Wystarczy pojechać Witosa i Solidarności. W godzinach szczytu to zrozumiałe ale dlaczego stoi się na każdych światłach w czasie gdy nie ma dużego ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro według niektórych " zielona fala " nie istnieje to po co ten system. Ale takie pojęcie istnieje. Zielona fala służy upłynnieniu i uspokojeniu ruchu przez wymuszenie poruszania się z dozwoloną prędkością. Natomiast zielona fala na Al. Kraśnickich działa przy 95km/h. I to jest dowód , że system nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jeździ przepisowo ten zieloną falę spotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...