Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Złodziej wpadł w kościele

Utworzony przez alik, 11 lutego 2011 r. o 15:10 Powrót do artykułu
gruba afera widac... trzeba sprawdzic czy osoba zatrzymana nie jest pochodzenia rosyjskiego, co robila 10 kwietnia 2010r. ja tu widze spisek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 zł... Ale przypał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale paragrafów nachapał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO haczykowy podbieraczu.....szybka mam rade dla ciebie ,nie wyciagaj groszy nastepnym razem tylko udus kleche i jego obstawe w osobie gosposI w?Yrok nie wiekszy ale cos wiecej moze byc a napewno wiecej niz jakies tam 2 zlocisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEKÓW CHŁOPIE NIE WZIĄŁEŚ? BIEGNIJ DO APTEKI!
siomik napisał:
BRAWO haczykowy podbieraczu.....szybka mam rade dla ciebie ,nie wyciagaj groszy nastepnym razem tylko udus kleche i jego obstawe w osobie gosposI w?Yrok nie wiekszy ale cos wiecej moze byc a napewno wiecej niz jakies tam 2 zlocisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doctor napisał:
LEKÓW CHŁOPIE NIE WZIĄŁEŚ? BIEGNIJ DO APTEKI!
a co mowia psychiatrzy??>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z opinią ~racyl~ że ks.Kazimierz Smyl jest bezduszny i że nie obchodzą Go jego parafianie.Przez kilka lat był w mojej parafii proboszczem z prawdziwego zdarzenia.Nie przeszedł obojętnie obok trosk i kłopotow parafian.Co niedziela na schodach przed kościołem witał się z każdym, pytając się o zdrowie i czy wszystko w porządku.Umiał zachęcić dzieci do przychodzenia do Kościoła.Dużo zrobił w naszej parafii.Jeżeli chodzi o intencje mszalne to zawsze mówił że za mszę bierze co łaska.O ile się orientuję ksiądz w każdej parafi bierze mniej więcej tyle samo.Co do zapłaty za chrzest to wystarczyło powiedzieć że jest się bezrobotnym i tylko 200zł ma się na opłacenie chrztu i myślę że nie było by z tym problemu.W waszej parafii jest od niedawna i nie każdego mógł poznać.Warto z nim szczerze porozmawiać a na pewno zrozumie sytuację.My dawni parafianie mile Go wspominamy i życzymy wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj tak to jest,że doceniamy innych po tym jak ich tracimy.Po czasie mówimy częściej w superlatywach,zapominamy o niedociągnięciach,czasami porównujemy do innych(niepotrzebnie zresztą bo przecież każdy jest inny).A wszyscy wiemy,iż nie ma ludzi bez wad.O tym księdzu również słyszałam wiele pochlebnych opinii. Wiemy też jak bardzo drażliwą sprawą są wszelkie opłaty i ich wysokość,ale nie ma grabi od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mi sie wydawalo ze dziecko moze ochrzcic kazdy a ze do komunii nie przystepuja moze nie maja slubu koscielnego a zreszta jakie to ma znaczenie dopoki dziecko chca wychowac w naszej wierze.a ty gosciu masz jakis problem chyba nastepne dziecko ochrzcij Sam bedzie taniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby ksiądz powiedział co łaska to na pewno nikogo by nie zgorszył. Ludzie doskonale wiedzą ile się daje. W moim otoczeniu też ludzie uważają,że 350zł to jest dużo za chrzest na niedzielnej mszy i nie na miejscu jest podawanie sum przez księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sytuacja oceniona pod wplywem emocji. Pochopnie i krywdząca opisaną osobę Przepraszam za powyższy komentarz wymienioną w nim osobę proszę o usunięcie powyższego komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...