Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Złodzieje wchodzą do domów i zabierają torebki

Utworzony przez kazik, 22 września 2012 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Uważajcie !!!!!!!!!!!!!!!!, teraz kradną "na korkociąg". Pukają do drzwi, stoi taki przed drzwiami z butelką dobrego wina i mówi, że w bloku studenci wynajęli stancję. Właśnie mają małe spotkanie z tego powodu, ale akurat nie mają korkociągu, więc proszą o pożyczenie, na miejscu. I co ? Chcemy pomóc, idziemy do kuchni (przecież w przedpokoju nikt korkociągu nie trzyma) po korkociąg, wracamy do przedpokoju, a tu: nie ma torebki, nie ma teczki lub kurtki. I co, stoimy (niestety jak barany) z korkociągiem. W Lublinie to nie pierwszy taki przypadek. Nie pożyczajmy korkociągów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Uważajcie !!!!!!!!!!!!!!!!, teraz kradną "na korkociąg". Pukają do drzwi, stoi taki przed drzwiami z butelką dobrego wina i mówi, że w bloku studenci wynajęli stancję. Właśnie mają małe spotkanie z tego powodu, ale akurat nie mają korkociągu, więc proszą o pożyczenie, na miejscu. I co ? Chcemy pomóc, idziemy do kuchni (przecież w przedpokoju nikt korkociągu nie trzyma) po korkociąg, wracamy do przedpokoju, a tu: nie ma torebki, nie ma teczki lub kurtki. I co, stoimy (niestety jak barany) z korkociągiem. W Lublinie to nie pierwszy taki przypadek. Nie pożyczajmy korkociągów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oczywiście, potwierdzam. Spotkałem się z taką prośbą. Poprosiłem, żeby poczekał przed drzwiami, a ja poszedłem do pokoju po korkociąg. Wróciłem, "studenta" nie było, a z okna widziałem jak przechodził przez ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 latkowie powinni już być traktowani przez prawo jak dorośli ludzie. A tak gnoje nic sobie z prawa nie robią bo im nic nie zrobią bo są nieletni. A w takim USA nawet właśnie 13 latek może dostać dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...