Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zmieni się organizacja ruchu na ul. Kunickiego

Utworzony przez Michał, 17 października 2012 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Dlaczego nie można wprowadzić ruchu wahadłowego dla wszystkich w sobotę i niedzielę kiedy nie ma takiego dużego ruchu a wielu kierowcom ułatwiłoby to przejazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ustalono możliwość przejazdu tylko dla transportu miejskiego, rowerów, pojazdów uprzywilejowanych i taksówek. Dzięki temu z Kunickiego w okolice placu Wolności autobusem dojeżdża się w miarę szybko, nawet w godzinach szczytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaopatrzenie nie może tamtędy jeździć! wiem bo 2 razy zapłaciłem mandat! głupoty pisze dziennik jak zawsze! i dlatego nie płacę za premium!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaopatrzenie nie może tamtędy jeździć! wiem bo 2 razy zapłaciłem mandat! głupoty pisze dziennik jak zawsze! i dlatego nie płacę za premium!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz! Czy przypadkiem nie mieli tunelu zamykać w lipcu na trzy miesiące, by najpóźniej 1 października oddać do użytku całość? Czy w końcu ktoś w ratuszu beknie za to, czy będzie jak z remontem Radziwiłowskiej i 3 Maja (czyli obiecanki-cacanki a kierowcom "radość")?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------NIE ZAPOMNIJCIE O MODERNIZACJI PL. BYCHAWSKIEGO----------------------------- Dziękujemy za tunel, ale właśnie tunel przy ul.Kunickiego należy połączyć z modernizacją horrorystycznego Pl.Bychawskiego które jest zmorą Wszystkich kierowców . Prawde powiedziawszy, na Pl.Bychawski aż stra ch wjeżdżać . Z chwilą remontu Tunelu należałoby wyjazd z tunelu wkomponować w "diabelskie skrzyżowa nie" Pl.Bychawskiego . Pl. Bychawski jest jednym z najbardziej NIEBEZPIECZNYCH SKRZYŻOWAŃ W LU BLINIE (!). Najwyższy czas aby te skrzyżowanie usprawnić i połączyć z wjazdem do tunelu ul.Kunickiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sprecyzowała , akurat teraz ta jezdnia od strony ul. Garbarskiej jest otwarta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...