Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to jest b. dobry pomysł . Brakuje tam drogi dla rowerów więc prawy pas świetnie się do tego nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest odpowiednie miejsce na przejście i na światła, zwłaszcza, że kilkadziesiąt metrów wcześniej jest sygnalizacja. Na dwupasmowych jezdniach nie powinno być przejścia na pasach. Powinna być kładka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Pójdę i posprząta. Zastanów się nad tym co chcesz napisać zanim to napiszesz. Polecam maść na ból dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest odpowiednie miejsce na przejście i na światła, zwłaszcza, że kilkadziesiąt metrów wcześniej jest sygnalizacja. Na dwupasmowych jezdniach nie powinno być przejścia na pasach. Powinna być kładka.
 Kładke to se w domu zbuduj i dymaj codziennie w te i z powrotem po kilkanaście razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w tym mieście ścieżki rowerowe przestaną sąsiadować z częścią dla pieszych? Co to za kretyński wynalazek? Dla pieszego zderzenie z rowerzystą, czy autem jest groźne, a wariaci na rowerach pędzą po ścieżkach jak po autostradach. Nic te ścieżki nie oddziela od pieszych poza innym kolorem chodnika. Człowiek idzie na spacer gęsiego i co chwilę tylko podmuch powietrza od durnia na rowerze. Ścieżki powinny być przy jezdniach, albo całkowicie oddzielone od chodnika, a nie taki debilizm jak na Jana Pawła, gdzie wychodzisz z osiedla wprost na ścieżkę, aby dostać się na chodnik obok/za ścieżki/ką. Jedynie w zimie możliwy jest normalny spacer po chodniku.
 Jestem częsciej rowerzystą i niestety masz rację nie oddzielone od siebie drogi rowerowe z chodnikiem utrudniają zycie jednym i drugim. Od strony rowerzysty wygląda to z kolei tak, że w końcu mając swoją drogę którą może wg przepisów jechać do 50/km na godzinę musi uwazać na gapiących czasami chodzących pieszych, robiacyh sobie nagle skróty , rodziców uczących małe dzieci (do 10 lat)jazdy na rowerze na drogach dla rowerów a powinni być na chodniku , psiarzy którzy beztrosko albo pozwalają psu na smyczy wchodzić na drogę albo co gorsze nie trzymają go na smyczy traktując okolicę jako wybieg . Bezmyslność naszego społeczeństwa PORAŻA. Osobiscie unikam dróg rowerowych jeśli tylko mogę. Tak drogi rowerowe jako pas rowerowy przy jezdni  to lepsze rozwiązanie bo również zmusza rowerystów do zwiekszonej uwagi bo na tzw ścieżki rowerowe traktują jak plac zabaw . To nie jest plac zabaw to nawet nie ścieżka to jest DROGA DLA ROWERÓW, więc nie rozumiem matek które w ramach zabawy prowadzają lewdo chodzące niemowle na  drogę dla rowerów, może nastepnym razem niech pobawią się na drodze dla samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jest b. dobry pomysł . Brakuje tam drogi dla rowerów więc prawy pas świetnie się do tego nadaje
 Jedna jezdnie po stronie gorek zostawić dla aut, druga od strkny botanika przeznaczyć na promenade dla rowerów i pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok, na zdjęciu nr 5 radny Michał Krawczyk lansujący się na tragedii dziecka. Żenada. Możliwe tylko w szeregach Platformy Obywatelskiej. Wszyscy ludzie idą odwróceni a zdjęcie z radnym pozowane, ale wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ta droga wyzwala w młodych kierowcach dzikie żądze wyścigów, żaden znaki wtedy nie obowiązują, nawet STOP przy zjeździe z Zelwerowicza w Poligonową ! Kiedy wreszcie policja tam zacznie jeździć nieoznakowanym radiowozem z monitoringiem, najgorzej jest w soboty i handlowe niedziele. IKEA i pobliskie Centrum Skende chyba ściąga takich debili do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem częsciej rowerzystą i niestety masz rację nie oddzielone od siebie drogi rowerowe z chodnikiem utrudniają zycie jednym i drugim. Od strony rowerzysty wygląda to z kolei tak, że w końcu mając swoją drogę którą może wg przepisów jechać do 50/km na godzinę musi uwazać na gapiących czasami chodzących pieszych, robiacyh sobie nagle skróty , rodziców uczących małe dzieci (do 10 lat)jazdy na rowerze na drogach dla rowerów a powinni być na chodniku , psiarzy którzy beztrosko albo pozwalają psu na smyczy wchodzić na drogę albo co gorsze nie trzymają go na smyczy traktując okolicę jako wybieg . Bezmyslność naszego społeczeństwa PORAŻA. 
Z punktu pieszego wygląda to tak, że nie może iść z mężem/żoną i dzieckiem za rękę, bo chodnik za wąski. Dziecko nie może iść też swobodnie, bo przecież cały czas będąc jednak jakby nie patrząc na chodniku musi uważać, żeby nie przekroczyć magicznego koloru, bo wpadnie pod koła. Rowerzyści jeżdżą po kilkoro i sprawdzają, jaką prędkość uda im się osiągnąć.  Miasto chcąć spełnić marzenia rowerzystów nie umiało rozplanować dróg dla rowerów w taki sposób, aby jednak były one oddzielone od części dla pieszych, tak jak jezdnia jest krawężnikiem oddzielona po chodniku. A tak z innej strony, co to za czarowanie rzeczywistości, iż jeżdżenie po ścieżce będącej częścią chodnika nie jest jazdą po CHODNIKU. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok, na zdjęciu nr 5 radny Michał Krawczyk lansujący się na tragedii dziecka. Żenada. Możliwe tylko w szeregach Platformy Obywatelskiej. Wszyscy ludzie idą odwróceni a zdjęcie z radnym pozowane, ale wstyd.
 A Ty, uważasz, że to dobre miejsce, żeby politykę uprawiać? Zdjęcie jak zdjęcie, to Twój komentarz jest raczej zenujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo gdyby było za potrącenie na pasach pieszego więzienie to by barany nie wjeżdżali na przejście.a potrącenie na przejściu ze skutkiem śmiertelnym powinno być traktowane jak morderstwo z premedytacją.bo skoro jeden stoi aby przepuścić a drugi wjeżdża na przejście tą.ze chce zabić pieszego.ostatnio zatrzymałem się na Kunickiego przed przejściem ciężarówka aby przepuścić piesza i od strony Biłgoraja jechali jeden za drugim chociaż piesza już była na pasach i się zatrzymała.az żałuję że kamery nie załączyłem.to nie był jeden kierowca lub dwóch,przejechało z 10 samochodów.takze jest chamstwo a drogach i bandytyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle zamiast przejścia z sygnalizacją lepiej sprawdza się kładka lub przejście podziemne. Przykładów w Polskich miastach można by mnożyć. Ale lepiej postawić kolejne światła i zakorkować jeszcze bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle zamiast przejścia z sygnalizacją lepiej sprawdza się kładka lub przejście podziemne. Przykładów w Polskich miastach można by mnożyć. Ale lepiej postawić kolejne światła i zakorkować jeszcze bardziej...
 Tak, mozna by mnozyc przyklady, jak w warszawie, wroclawiu czy poznaniu obecnie buduje sie zwykle naziemne przejscia ze światłami tam gdzie sa kladki i przejscia podziemne, poniewaz ludzie jakos wcale nie chca chodzic jak szczury po kanalach, ani latac po kladkach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujcie więcej miejskich autostrad to na pewno będzie bezpiecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza na Poligonowej jest stacja benzynowa BP z wjazdem od Poligonowej z pasa dla skręcających w Zelwerowicza!!! Mistrzostwo świata dla projektantów tego cuda!!! MEGA NIEBEZPIECZNE SYTUACJE JUŻ WIDZIAŁEM W TYM MIEJSCU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza na Poligonowej jest stacja benzynowa BP z wjazdem od Poligonowej z pasa dla skręcających w Zelwerowicza!!! Mistrzostwo świata dla projektantów tego cuda!!! MEGA NIEBEZPIECZNE SYTUACJE JUŻ WIDZIAŁEM W TYM MIEJSCU!!!!
 Budujcie więcej miejskich autostrad to na pewno będzie bezpiecznej.
 To że jeździsz po gruntowych drogach a stać chodzisz za chałupę to twoja sprawa, ale nie narzucaj swojego stylu i niedorozwinięcia umysłowego innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza na Poligonowej jest stacja benzynowa BP z wjazdem od Poligonowej z pasa dla skręcających w Zelwerowicza!!! Mistrzostwo świata dla projektantów tego cuda!!! MEGA NIEBEZPIECZNE SYTUACJE JUŻ WIDZIAŁEM W TYM MIEJSCU!!!!
Budujcie więcej miejskich autostrad to na pewno będzie bezpiecznej.
To że jeździsz po gruntowych drogach a stać chodzisz za chałupę to twoja sprawa, ale nie narzucaj swojego stylu i niedorozwinięcia umysłowego innym.
 Co za durny komentarz. Gdzie masz drogi gruntowe w mieście? Ty pewnie zasuwasz szybko i bezpiecznie 150 km/h. Nie dziwne że tyle ludzi ginie na drogach jak są tacy debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SKRĘCAM W PRAWO W POLIGONOWĄ JADĄC OD CENTRUM, USTAWIAM SIĘ OD RAZU NA LEWYM PASIE I JADĘ 50 KM/H!    ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO TEGO SAMEGO - JEDŹCIE ZGODNIE Z LIMITEM, W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZRÓWNUJĄC SIĘ Z AUTEM NA SĄSIEDNIM PASIE  ZEBY ZABLOKOWAC WYPRZEDZANIE- W TEN SPOSÓB SZKOLIMY SEBIKSÓW I JANUSZKÓW Z RAJDOWYMI ZAPĘDAMI I ZWIĘKSZAMY BEZPIECZEŃSTO MIESZKAŃCÓW OS. BOTANIK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SKRĘCAM W PRAWO W POLIGONOWĄ JADĄC OD CENTRUM, USTAWIAM SIĘ OD RAZU NA LEWYM PASIE I JADĘ 50 KM/H!    ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO TEGO SAMEGO - JEDŹCIE ZGODNIE Z LIMITEM, W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZRÓWNUJĄC SIĘ Z AUTEM NA SĄSIEDNIM PASIE  ZEBY ZABLOKOWAC WYPRZEDZANIE- W TEN SPOSÓB SZKOLIMY SEBIKSÓW I JANUSZKÓW Z RAJDOWYMI ZAPĘDAMI I ZWIĘKSZAMY BEZPIECZEŃSTO MIESZKAŃCÓW OS. BOTANIK!
 Próbowałem tak robić jadąc nawet szybciej 50-55 km, ale niestety ten na prawym pasie jechał szybciej ostatecznie NABUZOWANY z lewego pasa wyprzedzał  mnie prawy pasem. Aby to było skuteczne musi być nas więcej. Ja  maniakalnie wręcz jadę tam 50-55 i wierzcie mi nikt nie jechał równie wolno do znaku 70 wszyscy mnie wyprzedzili. O czym to świadczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SKRĘCAM W PRAWO W POLIGONOWĄ JADĄC OD CENTRUM, USTAWIAM SIĘ OD RAZU NA LEWYM PASIE I JADĘ 50 KM/H!    ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO TEGO SAMEGO - JEDŹCIE ZGODNIE Z LIMITEM, W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZRÓWNUJĄC SIĘ Z AUTEM NA SĄSIEDNIM PASIE  ZEBY ZABLOKOWAC WYPRZEDZANIE- W TEN SPOSÓB SZKOLIMY SEBIKSÓW I JANUSZKÓW Z RAJDOWYMI ZAPĘDAMI I ZWIĘKSZAMY BEZPIECZEŃSTO MIESZKAŃCÓW OS. BOTANIK!
Próbowałem tak robić jadąc nawet szybciej 50-55 km, ale niestety ten na prawym pasie jechał szybciej ostatecznie NABUZOWANY z lewego pasa wyprzedzał  mnie prawy pasem. Aby to było skuteczne musi być nas więcej. Ja  maniakalnie wręcz jadę tam 50-55 i wierzcie mi nikt nie jechał równie wolno do znaku 70 wszyscy mnie wyprzedzili. O czym to świadczy?
 O powszechnym debilizmie wsrod kierowców...ostatnio dosc czesto widuje tam policje ściągającą pojedyncze przypadki, ale to za mało, bez zmieny organizacji ruchu tylko ze 2 fotoradary na stałe mogłyby tam pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...