Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to przynajmiej teraz bedzie mnie stac na ogórki, bo wczesniej nie jadłam, bo za drogie były. Mam nadzieje, ze znowu bedzie jakas panika typu ptasia grypa. PS A wiecie że ślimaki chodzace po truskawkach roznosza jakies toksyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ptaki srają na czereśnie i też są skażone odchodami. Mycie nic nie daje, zapomnijcie o czereśniach w tym sezonie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usłyszy jedno z drugim o że ogórki są skażone gdzieś za granicą i od razu przestają kupować, a przecież w Polsce ludzie sprzedają krajowy towar i nie skażony. Jakby powiedzieli że woda była skażona W Hiszpanii też byście pić przestali? Co za ludzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Ty jakiś pleps jak na ogórki Cie nie stać albo ze Swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
to Ty jakiś pleps jak na ogórki Cie nie stać albo ze Swidnika
Plebs się pisze, mógłbyś chociaż znać prawidłową pisownię miejsca twego pochodzenia....a nie wrzucać innym. Widać, że w życiu nie skalałeś się żadną książką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niedawna wmawiali nam zeby jesc swieze warzywa, bo gotowane to nie maja witamin. Teraz mowia jak jesc warzywa to tylko gotowanw... swira mozna dostac. A tak swoja drogo to jak smakuje gotowany ogorek w mizeri...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rolnicy i hurtownicy znowu zaczynaja wyglaszac swoje propagandowe obawy ze od razu przestalismy jesc ze zmarnuja dorobek zycia ze pieniedzy tyle przepadlo ... kurrr jak to slysze to mnie cos od razu trąca z nerwow bo zawsze chca doplat pozniej chca odszkodowan pozniej jeszcze sie żalą bo pieniedzy mało ... kto Wam kazał wybierać taką działalność ... akurat chodzi mi głównie o hurtowników ... do pracy jełopy! pozatym wiem z otoczenia że jak hurtownik wie co robić to napewno nie straci a wy tam bąki zbijacie i czasem ceny zawyżacie bo jeszcze Wam mało. Pomijajac to wszystko nie polecam kupna warzyw z Biedronki bo ponoc tylko ona nie okreslila skąd je biorą a zazwyczaj na wiekszosci napisana Hiszpania lub inny kraj niż nasz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...