Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem za!!! Kiedy i gdzie? Juz dzis moge wyjsc na ulice. Tylko zeby to nie byla kolejna rozgrywka poltyczna Palikota, teraz kiedy dostal kopniaka od Tuska. Tu chodzi tylko i wylacznie o dobro Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan Plikot, przez 3 lata nic nie zrobił dla Lubelszczyzny i teraz nagle się obudził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!!! Gdzie i kiedy? Juz dzis moge wyjsc na ulice. Tylko zeby to nie byla kolejna rozgrywka polityczna Palikota, teraz kiedy dostal kopniaka od Tuska. Tutaj liczy sie tylko i wylacznie interes Lublina!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ PALIKOT BYŁ W TYM OBŁUDNYM RZĄDZIE! A TERAZ WIELKI JANOSIK ! ZABRAĆ BOGATYM ODDAĆ BIEDNYM ! KRĘCĄ NAMI JAK CHCĄ ! OPOZYCJA CZY KOALICJA TO TA SAMA BANDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co obwodnica przecież będzie lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jestem za, ale czegoś nie rozumiem. W Lublinie Marszałek PSL, Vice z PO, Prezydent Miasta PO, Wojewoda z PSL, Vice PO, Starosta i Zarząd z PSL. To ci ludzie maja Lublin w D...e. Rząd koalicja PO-PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech blokuje! W końcu się na coś przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee to niech kolega Palikot dogada się z kolegą Żmijanem przecież to kumple a Żmijan to taki jest fachowiec i ważna osobistość że napewno załatwi kase na taka inwestycję ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie blokujmy drogi Lublin Warszawa bo to nic nie da, zablokujmy al.Jerozolimskue w Warszawie , niech Warszawa tak jak od dawna cała lubelszczyzna będzie sparalizowana !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLOKADA WARSZAWY !!!! Sobota 25.12.2010 godz. 11.00 PRzejscie dla pieszych obok Mc Donalda na al. Marszalkowskich. Bądź tam Lubelaku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara bo PiS ? To tylko pokazuje jak jest POLSKA postrzegana przez złodziei z PO z Palikotem i jego przydupasami na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma pewno przez blokadę drogi Lublin-Warszawa minister nie zmróży oka w nocy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin the best napisał:
BLOKADA WARSZAWY !!!! Sobota 25.12.2010 godz. 11.00 PRzejscie dla pieszych obok Mc Donalda na al. Marszalkowskich. Bądź tam Lubelaku !!!
Jestem za!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Jestem za!!!!!
Teraz TVP Lublin do roboty aby rozglosic akcje blokowania drogi w Lublinie, bo na Żuka nie mamy co liczyc! Czy mam wam przeslac kolejne 100 maili abyscie raczyli ruszyc swoje siedzenie z gmachu telewizji. Mamy czas do 27 grudnia. Jesli nie zostaniemy uwzglednieni w planie do 2013 to mozemy Lublin zaorać. Od 2013 roku UE ustalila iz nie da nawet zlamanego EUR na rozbudowe drog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze się na to - jestem z wami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin the best napisał:
BLOKADA WARSZAWY !!!! Sobota 25.12.2010 godz. 11.00 PRzejscie dla pieszych obok Mc Donalda na al. Marszalkowskich. Bądź tam Lubelaku !!!
Tia.... data i godzina perfekcyjne!! Mnóstwo Lubelaków będzie wtedy w W-wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie do pomocy fachowców z "samoobrony", oni wiedzą jak to robić zwłaszcza w okresie zimowym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin od dawna jest już zaorany i wrony u nas zawracają. Dzięki PiS-owi, dzięki PO, dzięki każdej innej obmierzłej formacji politycznej. Czy wy naprawdę myślicie, że jakakolwiek opcja polityczna coś tu wskóra ? Jesteście naiwni jak Maciek z "Klanu". Co zrobił dla rozwoju Lublina Wasilewski w ciągu ostatnich 4 lat ? Co zrobili jego poprzednicy (od 1990 roku) na stołku Prezydenta największego miasta po prawej stronie Wisły (350 tys. mieszkańców) ? Jedno wielkie g .... Najbiedniejsza prowincja UE to Lubelszczyzna. Oprócz marketów nic tu nie ma. A UMCS (budżetówka) to największy pracodawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TRZYMAĆ JANUSZ!!! JESTEM Z TOBĄ, pisałem do lubleskich posłów w tej sprawie - tylko jeden odpowiedział dość lakonicznie drastyczne działania to jedyne co działa w tym kraju - górnicy zablokują Warszawę i od razu mają co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...