Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie z opaskami na oczach i ustach. "Skradziona sprawiedliwość" w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2018 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Do "antykoda" : pozdrów ojców pedofili i tego belzebuba  z Torunia, ty ciemnoto pisowska bez szkoły. Do piekła! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Michnik - i dobranoc państwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michnik na spotkaniu z KOD. I nagle usłyszał "pozdrowi pan brata". Wściekł się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam tych ludzi z KODu, że mają tyle wytrwałości aby protestować w obronie demokracji. Dzisiaj pada ostatni bastion państwa prawa, czyli WOLNE SĄDY. Większość z nas nie ma już siły walczyć w obronie demokracji, a oni dzielnie trwają na posterunku. Wielkie brawa dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komicznie wyglądają :) Swoją drogą to od 89 roku mają chyba te opaski jeżeli nie zauważyli, że do tej pory były straszne problemy w tym środowisku. Takich aparatczyków nic nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... komuszki sobie uszy odmrażają, a tymczasem Francja bierze się za reformę sądownictwa - Reforma ma polegać m.in. na likwidacji Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości, mogącego sądzić za nadużycia władzy Prezydenta i ministrów. Jednak to PIS wyznacza standardy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjazd Katedr Prawa Konstytucyjnego, uczestniczy Towarzysz Jaskiernia - i żeby było jak było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podziwiam tych ludzi z KODu, że mają tyle wytrwałości aby protestować w obronie demokracji. Dzisiaj pada ostatni bastion państwa prawa,  czyli WOLNE SĄDY.  Większość z nas nie ma już siły walczyć w obronie demokracji, a oni dzielnie trwają na posterunku. Wielkie brawa dla nich.
 no tak... włączyć aplauz dla tych oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyńskiemu marzy się władza absolutna, chce zostać naczelnikiem Polski! Ale Polacy nigdy nie pozwolą sobie narzucić takiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie na zdjęciu są wszyscy uśmięchnięci, radośni, szczęśliwi, wspaniale się bawią. Czy tak zachowują się zniewoleni ludzie -obywatele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma państwa prawa bez niezależnych sądów i niezawisłych sędziów. Uzależnienie sądownictwa od jednej panujacej partii prowadzi do dyktatury. Ci, którzy stanowią takie prawo zapominają, że w przyszłości może obrócić się ono przeciw nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sędzia wydaje wyroki wbrew dowodom to gdzie można zaprotestować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zawiazanymi oczami nie traficie do koryta. Skradziono wam “sprawiedliwosc” ? A co wyscie skradli, ze tej sprawiedlisci sie boicie. Wygladacie na grupke z problemami z glowa. Ktos pomylil chyba adres. Wolnosc i sprawiedliwosc ma sie dobrze skoro rzad toleruje nawet takie antyrzadowe wyglupy. Adwokat Kaminski najwyrazniej chce wejsc w buty Palikota, ktoremu rola kuglarza chyba sie znudzila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie przewodniczacy lubelskiego kod w kwestiach finansowych oszustw nie odbiegl pan daleko od kijowskiego. Ciekaw jestem czy odprowadzil pan podatek od oplaty jaka pan wzial za reprezentowanie mnie przy sprawie rozwdowej. Mam a moze i nie mam watpliwosci ze pan je ukryl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński ma oddać kierowcom z Lublina pieniądze czy Miasto Lublin. Zabór pieniędzy to prawo czy sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pozwolimy PiSowi zawłaszczyć sądy, koniec z Trójpodziałem Władzy, koniec z prawdziwą Demokracją. Zostanie nam atrapa demokracji taka jak za PRLu. Widzimy co PiS zrobił z Trybunałem Konstytucyjnym, niby jest ale nikt już nie bierze na poważnie wyroków mgr. Przyłębskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi nie pamiętają jak rządziła monopartia PZPR i dlatego nie przeszkadza im że PiS chce przejąc całą władzę i stać się jedynie słuszną siłą polityczną w Polsce. Starsi pamiętają i dlatego się z taką wytrwałością protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS został wybrany w demokratycznych wyborach, liczba zwolenników wzrasta, mimo że nie wszystkie grupy są w pełni zadowolone (mam na myśli np. bezdzietne małżeństwa, ludzi chcących korzystać z in vitro, posiadaczy kredytów we franku, a nie beneficjentów układu postperelowskiego). Porównania z PZPR chybione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie Stefana Michnika - wypad z Polski do swoich ruskich mocodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy zawsze ocenili sobie Wolność i nie pozwolą aby PiS zabierał im ją krok po kroku. Nie ma zgody na upolitycznianie sądów i dewastowania Państwa Prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...