Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobietę zabito ale cóż najlepiej zrobić z tego wypadek-statystyka nie ucierpi.Tuskolandia i ntyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. śledczych krowa zaatakowała swoją właścicielkę, a następnie popełniła samobójstwo bodąc się sama swoimi ostrymi rogami w szyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. mnie byk ma przesrane .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj, ja bym sprawdził okolicznych lekko upośledzonych ludzi. Taka osoba (która raz atakowała i nie została złapana),jesli pozostanie na wolnosci zaatakuje zapewne znowu. Obym sie mylił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dasdd napisał:
oj, ja bym sprawdził okolicznych lekko upośledzonych ludzi. Taka osoba (która raz atakowała i nie została złapana),jesli pozostanie na wolnosci zaatakuje zapewne znowu. Obym sie mylił...
Upośledzonych i cyklistów, a także wielbłądy, a potem lampkę w oczy, krokodylki z akumulatora na jaja i na pewno któryś pęknie. Panie psychologu możesz być pan biegłym w prokuraturze , takim co to przed zbadaniem sprawy ma już ekspertyzę.
Ostatnio edytowany 15 lipca 2012 r. o 22:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pol roku od zdarzenia i sledztwo umorzone ? To jakis zart chyba , sprawdzic sasiadow dokladnie , w takiej wsi nikt obcy tego nie zrobil bo by zaraz zostal zauwazony . Ja mam policji podpowiadac jak robic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny macie super info w tym dzienniku . Zamordował ją jej siostrzeniec , którego do ostatniej chwili zycia ukrywała . Sąsiedzi to sami starsi ludzie w tym moja rodzina , więc ludzie nie piszcie głupot . Siostrzeniec ten nie raz był osadzany w więzieniu i tamtejsza policja zna go bardzo dobrze. Następnego dnia znaleźli go w wiosce obok zakrwawionego i mówił , że zabił ciotke i krowe. Jeśli na prawdę umorzyli sprawę po takich dowodach to śmiech jeszcze większy z tej Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakieś jaja ?? Według prokuratora to krowa zabiła nożem starszą kobietę, a następnie popełniła samobójstwo raniąc się drukrotnie nożem. Jeszcze tylko brakuje narzędzia zbrodni zapakowanego w woreczek, jak to miało miejsce w Janowie. W tej prokuraturze to chyba pracują ludzie po tygodniowym kursie, skoro takie głupoty opowiadają ludziom. No chyba że sprawca ma jakieś super plecy albo wójka w policji. Ale to już jest temat dla CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dasdd napisał:
oj, ja bym sprawdził okolicznych lekko upośledzonych ludzi. Taka osoba (która raz atakowała i nie została złapana),jesli pozostanie na wolnosci zaatakuje zapewne znowu. Obym sie mylił...
Jak lekko upośledzonych,to trzeba szukać w grupie ŚWIŃSKIEGO RYJA z Biłgoraja,a jak ciężej to w platformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...