Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Люблін\" zamiast \"Lublin\" na stronie WizzAir

Utworzony przez Jo_gurt, 26 czerwca 2012 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Jeszcze trochę i podróżować będziemy jak za dawnych czasów - z "Люблін" do "Breslau".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie trwa proces "debugowania” kilku problemów pojawiających się na naszej nowej stronie internetowej " Proces czego trwa? To, że facet gada jakimś slangiem to nie znaczy, że DW ma nas tym bełkotem raczyć. Drodzy dziennikarze, trochę szacunku dla Czytelnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debugować to trzeba rozum osób o tym decydujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już Ukraina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisownia jak najbardziej POprawna. Od pięciu lat żyjemy w TUSKMENISTANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co w związku z powyższym? Wojnę mamy wypowiedzieć? Byłam na stronie Wizz i długo szperałem i nie natknąłem się na cyrylicę. Burza w szklance wody....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam nazwa, cen niech sie lepiej czepia! 905zl (nie wliczajac bagazu) z Lublina do Luton 3-go stycznia?! Tak, wiem, okres okoloswiateczny i takie tam, ale za taka cene mozna poleciec w obie strony Lufthansa, a nie glupim Wizzairem. Wole sie tluc PKP z Warszawy niz zapelniac kieszen Wizzairowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jo_gurt napisał:
Jeszcze trochę i podróżować będziemy jak za dawnych czasów - z "Люблін" do "Breslau".
Nie śmiejcie się, bo wg relacji Sky News mecze EURO 2012 odgrywane były w ... Danzig.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy im robili stronę internetową, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chodzi o ten Люблін w Польской Народной Республике?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zażądać od prezesa Wizzair oficjalnych przeprosin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toć się nie pomylił bo my już prawie ukraina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele się nie pomylili.. Przecież Lublin to prawie Ukraina. No i luzzzz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedlugo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 GRUDNIA 2012 a WIZZAIR nadal nie zmienił pisowni Lublina ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...