Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łyżwiarze narzekają na lód w Icemanii w Lublinie

Utworzony przez obywatel, 26 października 2012 r. o 09:21 Powrót do artykułu
a lodowe progi zwalniające, to rozumiem, że według projektu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta wyjdzie rewelacyjnie zapewnie, a mosir będzie dumny i blady z zachwytu nad tym jak to piasek i geowłóknina rozwiązała problem i jest super. Ceny nieadekwatne do obiektu Lód jest słaby - twardy, brakuje rolby z prawdziwego zdarzenia brakuje wiedzy jeżeli nie jest to lodowisko sportowe tylko rekreacyjne to dlaczego są tak wygórowane ceny?? Może Szmit odpowie czym różni się lodowisko rekreacyjne od sportowego, czy lód na jednym i drugim nie powinien być dobry skoro ludzie płacą tak duże kwoty aby godzinę pojeździć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezes jeździł z synem? A żony nie zabrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem amatorką i może się nie znam, ale dla mnie lód na icemanii jest bardzo dobry. Jako dziecko chodziłam na ślizgawki na jeziorze i tam to dopiero była ekstremalna jazda po wybojach! Ludzie, cieszmy się, że możemy sobie w mieście miło spędzić czas zimą (i jesienią!) i wyluzujmy się wreszcie z tym tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mamy lodowisko namiot i mamy być z tego faktu zadowoleni, lód super jak nigdy przedtem Byłam kilka razy ale 9 zł to stanowczo za dużo jak na kieszeń ucznia. W czasie dnia to ja mam szkołę jak większość zresztą Trochę faktów z sieci: Giżycko nowe lodowisko w hali cena za bilet ulgowy - 4 zł Cieszyn nowe lodowisko w hali cena za bilet ulgowy - 3 zł Bielsko-Biała lodowisko w hali cena za bilet ulgowy - 2 zł studenci 3 zł Poznań nowe lodowisko w hali cena za bilet ulgowy - 6 zł Uwaga: Lublin - lodowisko w namiocie cena stała - 9 zł o ilości lodowisk w hali nie namiocie w Łodzi, Katowicach - Śląsku , Toruń 3 lodowiska, Gdańsk 2, Szczecin, Opole, Wrocław, Sanok, Kraków, nie ma co pisaćitd itd. Rzeszów zamierza budować halę lodową :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała napisał:
Ja jestem amatorką i może się nie znam, ale dla mnie lód na icemanii jest bardzo dobry. Jako dziecko chodziłam na ślizgawki na jeziorze i tam to dopiero była ekstremalna jazda po wybojach! Ludzie, cieszmy się, że możemy sobie w mieście miło spędzić czas zimą (i jesienią!) i wyluzujmy się wreszcie z tym tematem.
najlepiej siedzieć cicho i się nie odzywać i płacić 9 zł za coś co nie spełnia standardu. Wychodząc z takiego założenia to cieszmy się, ze nie musimy na lodowisku icemania płacić podatku za oddychanie spalinami po spalonym gazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, 26 października 2012 r. Sprostowanie Sprostowanie informacji zawartych w artykule autorstwa Miłosza Bednarczyka, pt. „Lud grymasi na lód”, który ukazał się w „Dzienniku Wschodnim” w dniu 26.10.2012 r. oraz na stronie internetowej www.dziennikwschodni .pl. Nieprawdą jest, że jakość lodu na lodowisku ICEMANIA nie odpowiada jego użytkownikom. Autor w artykule cytował wybiórcze, jedynie negatywne opinie, zamieszczone na profilu lodowiska ICEMANIA na Facebooku. W rzeczywistości jednak na w/w profilu znajdują się też pozytywne opinie na temat jakości lodu. Oto przykłady: [*]( 22 października o 09:19 ): Lód na treningu był rewelacyjny I liczę na to, że nie jest to tylko taki jednorazowy wyskok [*]( 19 października o 14:48 ): Lód jest lepszej jakości niż w zeszłym roku. [*]( 19 października o 11:11 ) Miałem przyjemność wejść na tafle lodu jako pierwszy moim zdanie tafla jest lepsza niż w tamtym roku poza małymi defektami ale to drobne szczegóły ogólnie mówiąc daje radę i było bardzo fajnie Dodatkowo, łyżwiarze mogą oceniać jakość usług na bieżąco na lodowisku, dzięki specjalnemu urządzeniu, które bada zadowolenie klientów. Po pierwszym tygodniu funkcjonowania ICEMANII, 71 procent użytkowników dobrze ocenia jakość tafli. Autor pisząc artykuł wykazał się dużą nierzetelnością, stawiając krytyczną tezę na temat jakości lodu, dopasował do niej wybrane przez siebie selektywnie i nieobiektywnie opinie zaledwie kilku internautów. Z poważaniem Mariusz Szmit Prezes MOSiR „Bystrzyca” Ul. Filaretów 44 20-609 Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co przychodzicie pytam się? cena - za wysoka ! lód - zły !nie rozumiem? to takie polskie pomarudzić trochę aby nie odstawać od standardów ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowanie MOSiR napisał:
Lublin, 26 października 2012 r. Sprostowanie Sprostowanie informacji zawartych w artykule autorstwa Miłosza Bednarczyka, pt. „Lud grymasi na lód”, który ukazał się w „Dzienniku Wschodnim” w dniu 26.10.2012 r. oraz na stronie internetowej www.dziennikwschodni .pl. Nieprawdą jest, że jakość lodu na lodowisku ICEMANIA nie odpowiada jego użytkownikom. Autor w artykule cytował wybiórcze, jedynie negatywne opinie, zamieszczone na profilu lodowiska ICEMANIA na Facebooku. W rzeczywistości jednak na w/w profilu znajdują się też pozytywne opinie na temat jakości lodu. Oto przykłady: [*]( 22 października o 09:19 ): Lód na treningu był rewelacyjny I liczę na to, że nie jest to tylko taki jednorazowy wyskok [*]( 19 października o 14:48 ): Lód jest lepszej jakości niż w zeszłym roku. [*]( 19 października o 11:11 ) Miałem przyjemność wejść na tafle lodu jako pierwszy moim zdanie tafla jest lepsza niż w tamtym roku poza małymi defektami ale to drobne szczegóły ogólnie mówiąc daje radę i było bardzo fajnie Dodatkowo, łyżwiarze mogą oceniać jakość usług na bieżąco na lodowisku, dzięki specjalnemu urządzeniu, które bada zadowolenie klientów. Po pierwszym tygodniu funkcjonowania ICEMANII, 71 procent użytkowników dobrze ocenia jakość tafli. Autor pisząc artykuł wykazał się dużą nierzetelnością, stawiając krytyczną tezę na temat jakości lodu, dopasował do niej wybrane przez siebie selektywnie i nieobiektywnie opinie zaledwie kilku internautów. Z poważaniem Mariusz Szmit Prezes MOSiR „Bystrzyca” Ul. Filaretów 44 20-609 Lublin
Bardzo ładnie :-) czy jeszcze coś macie do dodania? Jest super, jest super więc o co Ci chodzi :-) Z tego co czytałem, można sprawdzić to podobno na swoim profilu kasujecie negatywne posy, czy to prawda? Jeśli tak to jakie tam mają być jak nie same pozytywne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w d....ch się wam poprzewracało młodzieży kochana ! kiedys były tylko wylewane wodą boiska szkolne albo jakies sadzawki i dzieciaki świetnie się bawiły.chodzę na lodowisko z wnukiem, jestem bardzo zadowolony,ze w ogóle jest coś takiego.Fakt,ze mogłoby być taniej - tu mam prawo się buntować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała napisał:
Ja jestem amatorką i może się nie znam, ale dla mnie lód na icemanii jest bardzo dobry. Jako dziecko chodziłam na ślizgawki na jeziorze i tam to dopiero była ekstremalna jazda po wybojach! Ludzie, cieszmy się, że możemy sobie w mieście miło spędzić czas zimą (i jesienią!) i wyluzujmy się wreszcie z tym tematem.
kochana , a po co mają wyluzować jak lepiej ponarzekać - malkontenctwo jęczące - a zdawałoby się ,ze młodzież jest taka SPOKO ! buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cisza na forum....chyba wszyscy śmigają na LODO ICE , no napiszcie coś proszęęęęęę bo nudą wieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowanie MOSiR napisał:
Autor w artykule cytował wybiórcze, jedynie negatywne opinie, zamieszczone na profilu lodowiska ICEMANIA na Facebooku. W rzeczywistości jednak na w/w profilu znajdują się też pozytywne opinie na temat jakości lodu. Oto przykłady: [*]( 22 października o 09:19 ): Lód na treningu był rewelacyjny I liczę na to, że nie jest to tylko taki jednorazowy wyskok [*]( 19 października o 14:48 ): Lód jest lepszej jakości niż w zeszłym roku. [*]( 19 października o 11:11 ) Miałem przyjemność wejść na tafle lodu jako pierwszy moim zdanie tafla jest lepsza niż w tamtym roku poza małymi defektami ale to drobne szczegóły ogólnie mówiąc daje radę i było bardzo fajnie Mariusz Szmit Prezes MOSiR „Bystrzyca” Ul. Filaretów 44 20-609 Lublin
A gdzie są opinie osób zablokowanych przez Was? A gdzie są posty krytyczne na waszym profilu? Usyneliście je i teraz chcecie być obiektywni? zablokowaliśćie możliwość otwierania wątków dając tylko sobie wyłączność. Na cenzurze się checie opierać? Panie Prezesie o czym ta mowa? Do wolnej prasy z ocenzurowanymi opiniami? 111000 osób które lubią Icemanię przy 25000 łyżwiarzy (ilość szacowana przez was). A Ilu z tych 25tyś ma konto na facebooku i was lubi? Ile lików kupiliście w sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytycznie trzeba się odnieść tylko do rzeczywistych problemami którym MOSiR może zaradzić. Nie zaradzi jakości tafli dopuki nie wybuduje hali. Namiot nie chroni tafli przed promieniowaniem słonecznym i mrozem. Dla niewtajemnieczonych: Słońce topi taflę a mróz powoduje jej pękanie. Lód jest twardy, przemrożony bo na słońcu nie da się utrzymać tafli o wyższej temp., zaraz byłaby woda. Więc mrożą na maksa i lód jest twardy i kruchy. Popełniono swego czasu tego bubla w namiocie niestety. Tylko hala może temu zaradzić a tą MOSiR ma budować jak ogłoszono. Artykuł dotyczy opini zgromadzinych na funpagu gdy złota jesień była naprawdę piękna. Już w sobotę wieczorem 20 pażdzienika było było całkiem dobrze na lodzie. Doraźnie poprawiono jakość tafli ale nie zwiększono ilości przerw technicznych by częściej odnawiać powierzchnię. Przy obłożeniu lodowiska jakie ma Icemania po krótkim czasie ślizgamy się po wertepach. To nie jest bezpieczne i zdrowe - stawy cierpią. Rzecz dotyczy ślizgawek. Sekcja łyżwiarska i hokejowa mają lód przygotowany na wystarczającym poziomie. Ludzie w większości będa zadowoleni. "I jest to subiektywna ocena jakości i na jakiej zależy MOSiRowi" (cyt. Mariusz Szmit) W większości też ludzie ci nigdy nie widzieli tafli przygotowanej lepiej, znają tylko Icemanię. Gdy wyjechaliśmy do Krynicy całą grupą i jeden z nas wszedł na lód inny od Icemiani pierwszy raz. Był zaskoczony różnicą, poślizgiem, miękkością. Powiedział "Teraz jóż wiem o czym mówicie". Z pozdrowieniami ocenzurowany na funpagu Icemanii lodoholik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że jakość lodu jest teraz dobra. Wiadomo, że to nie jest to samo co w Krynicy, Warszawie czy Łodzi, ale nie spodziewam się tego, bo to namiot, a nie hala. Jedyne zastrzeżenia jakie mogę mieć to do bruzd od zawieszonych płacht przy cieplejszej pogodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój post został umeiszczony jako jeden z pozytywnych w liście Pana Prezesa Mariusza Szmita, gdzie napisałam na wallu Icemanii, że lód na treningu był dobry. Owszem, był zdecydowanie lepszy, bo w piątek, kiedy przyszłam na otwarcie Icemanii, myślałam, że to jakieś żarty. Lód zwyczajnie był w tragicznym stanie, tak się zraziłam, że na ślizgawki będę chodzić sporadyczie, bo fakt faktem, ceny są kosmiczne i do tego nawierzchnia pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Dla łyżwiarek lód jest lepiej przygotowany i za to MOSiRowi chcę podziękować, pewnie inaczej by kolejna fala protestów poszła. A tu takie pytanie - czy osoby ślizgające się o tak o mają być olewane...? Czy te 9zł za godzinę to nie jest przesada, skoro lód jest czyszczony tylko 2 razy na dzień...? Uważam, że to bardzo niesprawiedliwe traktowanie, bo to, że te osoby nie wiedzą jaka jest różnica między taflą w innych miastach a taflą serwowaną na Icemanii, to nie oznacza, źe powinno się je traktować jak bezmyślne bydło :/ Nr 1 co do pięknie przygotowanej tafli lodowej w Polsce jest warszawski Torwar. Jedźcie tam, sprawdźcie różnicę i nie pozwalajcie MOSiRowi aby wam wbijał różne głupoty. Jeździłam na większości tafl w naszym kraju i powiem tak, gorszego stanu płyty lodowej nie widziałam. Nie do porównania jest lubelskie lodowisko z innymi. Trudno, jesteśmy gorszym miastem i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...