Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawy jestem od kiedy są właścicielami tej ziemi. Czy byli wlaścicielami przed wojną, czy wladza ludowa nadala ją im po wojnie. (Jeszcze w latach 50-tych były to tereny wiejskie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie zieleń w tym mieście w spokoju!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przecież znakomite miejsce do posadowienia tam świątyni.Może być na przykład poświęcone nowej,pogańskiej religii smoleńskiej która tak krzepko się rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem podejścia miasta. Jak dla mnie wygląda to na złośliwość: jeśli ja nie zarobie to ty też nie. Co innego kiedy co do działki jest jakiś konkretny plan, ale ma stać odłogiem przez lata? Tak przynajmniej podatki by ktoś płacił większe. A za komuny wywłaszczano to za grosze, paczkę papierosów można było sobie kupić. Niech miasto zmieni swoje podejście i przestanie byc złośliwe wobec tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Zostawcie zieleń w tym mieście w spokoju!!!!!!!!!!!!
zostaw prywatna wlasnosc w spokoju !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie da się załatwić bo urzędnik lubelski wie lepiej a nawet najlepiej. Teraz boli go głowa ji pracuje wyłącznie nad zmiękczaniem klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara Ubryk napisał:
To jest przecież znakomite miejsce do posadowienia tam świątyni.Może być na przykład poświęcone nowej,pogańskiej religii smoleńskiej która tak krzepko się rozwija.
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamy z okolic lublina dostali ziemię z reformy rolnej a teraz o własności mówią, do gnoju buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
chamy z okolic lublina dostali ziemię z reformy rolnej a teraz o własności mówią, do gnoju buraki
zazdrosc az kipi, a burakiem jestes ty, na gnoju zrobiony nawet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejaw polskiej zazdrości; niemcom można oddać część pomorza i mazur, żydom całe miasta, a polakowi nie, bo po co? I tak to właśnie jest: że sąsiad ma trochę więcej ode mnie, to samochód mu porysuję, albo psa przetrącę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich sprawa, ja im nie współczuję ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
chamy z okolic lublina dostali ziemię z reformy rolnej...
Tak się składa, że tam była akurat od wieków wieś Rury półgłówku! Żaden Radny tego nie czyta? Trzeba coś z tym zrobić wreszcie. Dlaczego miasto blokuje prywatnym właścicielom ich własność mimo, że nie ma żadnego celu społecznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że tam była akurat od wieków wieś Rury półgłówku!
To niech hodują buraki a nie planują jakąś budowę.Skoro na Górkach Czechowskich za zmianę planu ustalono 60 melonów na budowę skrzyżowania to niech i oni coś zaproponują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby łyknął te działeczki jakiś radny lub Rychu raz dwa by zmienili plan. To jest właśnie Polska kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enstafy napisał:
To niech hodują buraki a nie planują jakąś budowę.Skoro na Górkach Czechowskich za zmianę planu ustalono 60 melonów na budowę skrzyżowania to niech i oni coś zaproponują. [/quote] [quote name='Enstafy' timestamp='1353915006' post='699886'] To niech hodują buraki
Jak by powstał blok to podatki do kasy miasta będą dużo wyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...