Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żydzi i kryminał = kosz w Biedronce z książkami "2 w cenie 9,99 zł". Nieważne. Istotne są stypendia od "fundacji" i prelekcje, gdzie lud miejscowy i ten inny musi dowiedzieć się/utwierdzić się w przekonaniu, że jesteśmy winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kim jest pisarka z Kazimierza" - no kim ?? Pewnie Żydówką bo z Polski tylko "WYBRANI" robią międzynarodowe kariery w takich branżach jak filmowa czy literacka . Nakłady prawie żadne a zyski ogromne. Po wojnie prawnie nie było polskich pisarzy/poetów bo kto się mógł wypromować skoro obsadzili sobie i krytyków i innych międzyrzeckich. Myślicie że coś się zmieniło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się p. Wolny chociaż jeszcze nie czytałam żadnej jej ksiazki ale napewno przeczytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nic nie czytać tylko oglądać głupkowata tv nie rozwijać się i pisać ze wszyscy są be gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Jestem dumny, że wybrała Pani Kazimierz Dolny na swoje miejsce na ziemi. Proszę się nie przejmować tymi komentarzami "zazdrośników". Chyba w każdym narodzie jest ich trochę, chociaż w naszym jest ich trochę więcej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za nagrode, jak bede w Lublinie za 2 lata to kupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obecnie zatrudniacie już tylko redaktorów zza wschodniej granicy? Przeczytajcie proszę ten tekst raz jeszcze... a może i jeszcze raz. Redakcyjne dno osiągneliście już dawno temu, ale czemu chcecie się dalej pogrążać? Nie róbcie afrontu zdolnej pisarce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...