Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majątki radnych: Ogromne domy, luksusowe auta

Utworzony przez baton, 14 lutego 2011 r. o 08:19 Powrót do artykułu
no i kiedyś niejaki trzeci bliźniak Ludwik Dorn miał rację pytając ,,pokaż lekarzy co masz w garażu?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz już nic nie stoi aby brać się za robote i to migiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I miał rację żeby zakuć ich w kamasze. Zbijają majątki a w przychodniach coraz większe kolejki. Kształceni za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jak dorosne to tez zostane politykiem to najlepszy zawod na swiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak być biednym lekarzem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie od dziś wiadomo, że aby byc politykiem trzeba mieć pieniądze i za nie "kupić stanoewisko"!!!! Im starcza demokracja tym polityka droższa....i "wystawniejsza" !!!! Czasy gdy z elektryka przkształcił się w Prezydenta bezpowrotnie mineły !!!! Z tak zdobytego "stołka"......"dołów" nie widać...!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z chęcią odkupię od Pana Andrzeja Romańczuka gospodarstwo o pow. 65,45 ha za kwotę którą zadeklarował jako szacunkowa wartość - 250 000 zł a nawet dam mu x 2 tą kwotę. ( Niby wykształcony facet a próbuje z "plepsu" zrobić wariata).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Tacy Ludzie powinni rządzić!!!Wtedy jest szansa ,że ruszy coś do przodu.A gawiedź potrzebna jest do tworzenia tego majątku i wyborów!!!Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu.Wiem,że na "solidaruchowy lep o równości" wielu dało się nabrać.Ale polityka jest sztuką tumanienia gawiedzi.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci to karierowicze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy radny napisał:
Wszyscy Ci to karierowicze,
A kto mas iść do władzy niedojdy życiowe, co w wieku 60 lata nie maja konta w banku czy prawa jazdy ?? inan sprawa jest to jak teraz będą kręcić i czy będą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego pchają się do władzy,bo im za mało.trzeba tak ustawiać uchwały i budżety miast by mieli jeszcze więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyŻUK napisał:
A kto mas iść do władzy niedojdy życiowe, co w wieku 60 lata nie maja konta w banku czy prawa jazdy ?? inan sprawa jest to jak teraz będą kręcić i czy będą...
Ale mi cudo to prawo jazdy i konto w banku nie chcą to nie muszą w końcu jest demokracja i nie obrażaj tych co nie mają. Zresztą po co ci prawo jazdy skoro nie masz autka. Jak tak ci żal to zrób prawko na koparkę, nie masz, nooo co z ciebie za trendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy Ci lekarze biedni myśle ze trzeba im kolejnych podwyżek :-) Ciekawe ilu z nich łączy prace w prywatnych gabinetach czy NZOZach z państwowa posadą w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek ma ambicje lub nie. Można je realizować z agresją lub nie.To drugie wiąże się z jakąś pasją z normalnością i dystansem .Robię swoje. Ludzie którzy poszli do polityki są wygadani,racjonalni i wierzą ,że w bandzie jest bezpieczniej. Była kiedyś jedna partia PZPR i miała swoją nomemklatutę tzn ludzi z doświadczeniem w konkretnym zawodzie i ich stawiała do roboty. Dzisiaj w rządzie jest 2 partie wtym jedna słuszna i podległa im Prokuratura spełnia role pieska pekinczyka. Lapówi i łapówkarze to liberalizm czy libertylizm a może zwykle chamctwo i arogancja władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Chetnie Odkupie Od Pani Bozeny Lisowskiej te 6 dzialek budowlanych za 2mln zl:) czego probujecie omamiac zwyklych ludzi??? dom 500mkw?? no Kur!!!! ten dom ma prawie 900mkw!!! i gdzie tu logika?? tak samo firma Domosystem...kiedys sie w niej cos zmieni? beda wyplaty na czas? a nie prawie miesiecznym opoznieniem?! Ludzie Ludziom, nie ma co!! Teraz juz wiem ze nie ma gorszej firmy od Domosystemu, traktowanie jak bydlo i plebs, wyplaty ze ledwo starcza do 10ego!! a terminowosc ohohoh! wszystko na czas!! zamiast 10ego kazdego miesiaca, 30 a nawet w kolejnym miesiacu:/ nie ma co, gratulowac normalnie! i nawet kontrola tam nie pomoze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No........ Pan Rzetelski ma jeszcze ten domo-hotel tzw belweder na trasie Ryki- Żyrzyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedzią. Firma jest tak tragiczna : zero szacunku dla pracownika , brak umów dla pracowników , połowę robią na czarno bo P. Bożena szuka oszczędności w firmie , opóźnienia z wypłatami nawet o miesiąc lub więcej. Tylko u mnie opieprzyć pracowników , nie ma kultury nie wie co to znaczy słowo Dzień Dobry , Do widzenia . W głowie ma tylko swój zasrany interes i pieniądze. Aby jej się powodziło jak najlepiej. Na pomoc u tej kobiety nie ma co liczyć bo ona nigdy nie ma czasu , ma czas tylko opierd **** pracownika. Tak umie rządzić firmą że tylko po kolei zapytać się wszystkich co o niej myślą, a słyszy się to jak tylko wchodzi się do firmy Domo-System.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak radni nie jeżdżą autami z najwyższej półki. Czy widzieliście, by ktoś z polityków miał takie auto - http://www.prestig-e.pl/pl/oferta/ferrari-f430/90 ? No właśnie - widziałem je w nowym salonie firmy Presite w Sopocie. Coś niesamowitego, marzenie, które być może kieeedyś się spełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie kupić luksusowy dom to polecam rezydencje Tesoro Ivory. Ostatnio przejeżdżałam kołonich, w Suchym Dworze i zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka, ja również miałam okaję obejrzeć je na żywo. W dodatku na ich stronie, wyczytałam o możliwości skorzystania z usług ddatkowych, jak pranie, prasowanie czy choćby dostawa świeżego pieczywa do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...