Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdanek: Faszystowskie gesty Turków na oczach wycieczki z Izraela

Utworzony przez norbim, 9 października 2013 r. o 13:38 Powrót do artykułu
Dziękuję Ci Boże że nie stworzyłeś mnie żydem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest gest faszystowski ten gest był juz w Legionach rzymskich a Niemcy tylko go zapożyczyli panie redaktorze !! było dopisac odrazu że są antysemitamii !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak teraz ten problem rozwiązać :) To pewnie byli Polacy A Turcy tylko tam stali :) Kolorowi studenci są zawsze niewinni I jak tu teraz to rozwiązać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na reakcje uczelni! Czy zdecyduja sie wywalic ich ze studiow i z kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=sMC_WEiag0w  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzymskie gesty...RZYMSKIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde zydow obrazili... To teraz bekną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoryś z żydków obrażających Agnieszkę Radwańską został skazany za obrazę na tle religijnym lub rasowym ?? przypominam . przestępstwo miało miejsce podczas meczu tenisowego transmitowanego na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ci Boże że nie stworzyłeś mnie żydem
Tylko idiotą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest gest faszystowski ten gest był juz w Legionach rzymskich a Niemcy tylko go zapożyczyli panie redaktorze !! było dopisac odrazu że są antysemitamii
Nie! Polski ruch narodowy zaczął używać przed hitlerem, bodajże 1927....Antysemitą nie jest ten co nielubi żydów, tylko ten kogo żydzi nie lubią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ci Boże że nie stworzyłeś mnie żydem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...