Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak by nie sprzedali/rozgrabili/zlikwidowali polskich cukrowni nikt nie musiał by robić zapasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłam dwa tyg temu 15 kg cukru po cenie 3zł za kg dziś za kilogram w tym samym markecie trzeba zapłacić 4,60zł/ niestety nie stać mnie żeby zrobić większy zapas, ale mam nadzieję ze zanim zużyje to co mam cena spadnie do poprzedniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niemczech culier 65,maka pszenna 29 centow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
kupiłam dwa tyg temu 15 kg cukru po cenie 3zł za kg dziś za kilogram w tym samym markecie trzeba zapłacić 4,60zł/ niestety nie stać mnie żeby zrobić większy zapas, ale mam nadzieję ze zanim zużyje to co mam cena spadnie do poprzedniej.
nieplanowany wydatek to jest oszczędność ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te limity unijne to czysty komunizm! I to śmie się nazywać wolnym rynkiem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[si
Ostatnio edytowany 8 marca 2011 r. o 09:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad Walendziak do sąsiadki Karwowskiej : "Pani Karwowska, wysłałem żonę po mąkę i cukier do sklepu. - A po co ? - Nie wiem, nie znam się, lubię mieć to w domu." Serial CZTERDZIESTOLATEK (1974), reż. Jerzy Gruza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce jak widzę frajerów wychodzących z biedronki z całymi zgrzewkami cukru pod pachą. No chyba, że pędzą(wtedy zakup takich ilości jest uzasadniony ) czterdziestolatek ok i jescze jeden cytacik z innego serialu "Przecież ja wyraźnie powiedziałem Marysi, żeby kupowała w jednym sklepie najwyżej 5 kg cukru. Powiedziałem, czy nie? Marysia skrzywdziła w ten sposób naukę polską. Ja pracuję nad doniosłym wynalazkiem. Chodzi o potwierdzenie... procentu cukru w cukrze w zależności od podziemnego promieniowania na danym terenie, prawda?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę bardzo a nietak dawno Polska była największym producentem cukru w europie.Mieliśmy cukrownie w Lublinie która prężnie działała i przynosiła zyski ,ale znalazł się jeden mądry z drugim i kazali zlikwidować tą fabryke. Dzisiaj zarabiałaby cukrownia krocia a gro kasy zostałoby w Lublinie z racji należnych podatków! Podziękujmy Uni no i panu Wasilewskiemu i Żukowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wiedziałeś że kapitalizm to system dla bandytów, oszustów, cwaniaków itp. Kolejki po cukier były i są dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszy mnie, że te istoty zwane ludźmi są nadal tak przewidywalne :] z tego żyje - kupujcie kupujcie cukier za tydzień będzie kosztował 7.50 - u mnie okazja po 5.50 ostatnie kilogramy hahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliście nowoczesną cukrownie na miejscu ??? Było o nią zadbać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie to co sie u nas w kraju wyprawia to przekracza nasze oczekiwania pensjie stoja a wszystko drozeje niedługo ludzie beda na ulice wychodzic i strajkowac za co mamy zyc za 1000zł a wazniacy likwiduja miejsca pracy zamiast je robic to wariactwo moim zdaniem powinni cos z tym wreszcie zrobic na nie siedziec na tych stołkach i brac gruba kase za nic!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
kupiłam dwa tyg temu 15 kg cukru po cenie 3zł za kg dziś za kilogram w tym samym markecie trzeba zapłacić 4,60zł/ niestety nie stać mnie żeby zrobić większy zapas, ale mam nadzieję ze zanim zużyje to co mam cena spadnie do poprzedniej.
a to ci się trzustki polaków ucieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
proszę bardzo a nietak dawno Polska była największym producentem cukru w europie.Mieliśmy cukrownie w Lublinie która prężnie działała i przynosiła zyski ,ale znalazł się jeden mądry z drugim i kazali zlikwidować tą fabryke. Dzisiaj zarabiałaby cukrownia krocia a gro kasy zostałoby w Lublinie z racji należnych podatków! Podziękujmy Uni no i panu Wasilewskiemu i Żukowi.
szkoda, ze nie pamietasz kiedy zapadla decyzja o likwidacji cukrowni w lbn i w Polsce!! poszukaj, poczytaj to moze dotrzesz do lat: 2006-2007
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście to macie tzw wolność.Krzyczeliście precz z komuną.Ciekawe jak długo dacie się kopać zachodowi w tyłek.Niedługo czeka powrót kartek na cukier czyli stare po nowemu,tym razem pod dyktando UNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Te brakujące 200 tys. ton cukru trzeba do Polski sprowadzić, ale ceny na świecie są tak wysokie, że nie opłaca się tego robić – dodaje." Więc pytam po jaką cholerę zlikwidowali cukrownie w Polsce w tym w Lublinie?????!!!!! "– Musieliśmy wprowadzić limit sprzedaży cukru do 30 kilogramów na osobę." Jakim prawem takie zasady???? Jaki paragraf to i który kodeks pozwala na takie praktyki????? Mam kasę to idę do marketu i kupuję to co chcę i ile chcę chyba że stan magazynowy marketu nie pozwala mi więcej kupić bo po prostu nie ma więcej tego towaru. Wielki burdel w Polsce. Każdy robi co chce z cenami, cukier, mąką, pieczywo, paliwo. I nie ma mocnego aby na to wpłynąć. Zobaczymy jak będą pierdzieć wszyscy jak benzynę podniosą do 10zł/l i nikt nie będzie jeździł samochodami i nie będzie kupował paliwa. Niech to wszystko wreszcie upadnie to się kuźwa opamiętaj je***e łosie. Do wszystkich którzy igrają z narodem Polskim, pamiętajcie że naród ma swoją granicę cierpliwości. Przykład Kair bądź Libia hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cukier - rozumiem, ale wykupywanie mąki ? przecież kobiety dziś nie pieką ciasta ,nie robią pierogów ani makaronów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie gdy gawiedź uwierzyła politykom,że Unia będzie receptą na polskie bolączki i poszła do referendum....?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... cukier ma być po 5 złotych za kilogram". - A ja już widziałem za 5,20. "Unia Europejska ustaliła dla naszego kraju limity produkcyjne w wysokości ok. 1,4 mln ton cukru". - A może to nasi negocjatorzy tak kiepsko negocjowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...