Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie mieszkają ci terroryści? mam prawo wiedzieć jeśli mieszkają w mojej okolicy.
Odpowiedz
"Z opinii biegłego wynika, że detonacja domowej roboty ładunków w tłumie mogła doprowadzić do ofiar śmiertelnych." Jprd... faszyści-terroryści i tylko po roku dostali ? W USA siedzieliby 15 lat! Te sądy to rzeczywiście jakaś patologia!
Odpowiedz
dwie ameby umusłowe z IQ niższym niż temperatura ścieków. typowi patrioci kibice i katolicy
Odpowiedz
Bezrobotna chce odzyskać dzieci ? Po co ? Z miłości ? Ta miłość warta jest 1000 pln miesięcznie. To jest własnie patologia.
Odpowiedz
ten wyrok to kpina - umyślne działanie, bezpośrednie zagrożenie życia, akt terroryzmu - tam powinno być przynajmniej jedno zero dostawione
Odpowiedz
Adwokat bardzo ładnie przygotował wymówki, a patole wyklepali na blachę i powtórzyli, żeby sąd przystać na wyrok kpinę.
Odpowiedz
Za tzw. obrazę uczuć religijnych można dostać więcej.
Odpowiedz
Patologia!!!
Odpowiedz
Co to jest urządzenie wybuchowe?
Odpowiedz
Rodzice?! Skończona patologia! Zamiast z dziećmi siedzieć to im się marszów zachciało i rozbojów. Współczuję tym dzieciom, rodziny sie nie wybiera
Odpowiedz
Terroryści!
Odpowiedz
Detonacji nie było a sprawstwo domyślne to wytwór wyobrażni. Wyroki skazujące za fantazję to przesada. Równie dobrze można wyobrazić sobie szkody społeczne i osobowe organizacji LGBT.
Odpowiedz
Detonacji nie było a sprawstwo domyślne to wytwór wyobrażni. Wyroki skazujące za fantazję to przesada. Równie dobrze można wyobrazić sobie szkody społeczne i osobowe organizacji LGBT.
 Za jakie fantazje, widziałeś z jaką siłą wybucha tak skonstruowany ładunek? Przynieśli je ze sobą na zgromadzenie, ciekawe w jakim celu, może podpowiesz inny niż wskazuje prokuratura?
Odpowiedz
Tak oto te dwa umysłowe nieloty stanęły do walki z zagrożeniem ideologią LGBT.
Odpowiedz
Taaa. Tradycyjne wartości i normalna rodzina. Psychol bomber, który chce doprowadzić do masowej masakry. Służby powinny sprawdzić co się dzieje i kto chodzi do ich meczetu... znaczy tfu... Parafii. I czy przypadkiem lokalny Imam... tfu znaczy... Proboszcz nie zakłada tam przypadkiem z innych zradykalizowanych... tfu znaczy... wiernych jakiejś bojówki terrorystycznej... tfu znaczy... Oazy. Bo w końcu dojdzie do nieszczęścia.
Odpowiedz
"Jego żona starała się o odzyskanie dwojga swoich dzieci z poprzedniego związku, które trafiły do rodziny zastępczej"- ciekawe, dlaczego je straciła.....bardzo ciekawe "Noszę krzyż celtycki. Dla mnie ważne są wartości rodzinne. Chłopak i dziewczyna. Mam normalną rodzinę" – wyjaśniał podczas śledztwa Arkadiusz S.- rzeczywiście bardzo normalna rodzina, zwłaszcza żona, której dzieci- z poprzedniego związku/małżeństwa- umieszczono w rodzinie zastępczej. To są właśnie PiSlamiści.
Odpowiedz
Bydło, albo śmiecie, niedorozwoje pisowskie ekstrementy no nie wiem jak to nazwać ja bym to wpier...ił toto do lochu na naconajmniej 50 lat amen
Odpowiedz
Bezwzględne więzienie to wyrok bardzo surowy. Oboje niekarani. Żadnej eksplozji nie było. Chłopak powinien jedynie co najwyżej odpowiadać za usiłowanie. Pomocnictwo dziewczyny jest wątpliwe.
Odpowiedz
Niedoszli mordercy
Odpowiedz
Prawdziwa "polska" rodzina: chłopak, dziecko i dziewczyna oraz ŁADUNEK WYBUCHOWY. Śmiechu warte !!! Śmiechu warta ta dziewczyna, której dzieci z poprzedniego związku są w rodzinach zastępczych !!!
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.