Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy takich cenach biletów w Lublinie to nie liczył bym na dużą frekwencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wielka bym chęcią pojechał to zobaczyc ale nie za teki pieniądze przegieli z cenami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy i najpożyteczniejszy od lat program,na emisję jakiego mogła się zdobyć telewizja.Szkoda tylko,że na co dzień nie mamy wyboru bo: najlepsza gazeta to Wyborcza,najlepsza aktorka to Schejbal,najlepszy teatr to NN,najlepszy fotograf to Hartwig,najlepszy reżyser to Polański albo Holland......................................................................... ............................. Myślę,że powinno być więcej takich programów ukazujących bogactwo tkwiące w Polakach,aby w przyszłości takowy,podobny Michnikowi, nie mógł publicznie się naśmiewać,że ma problem z wymienieniem kilku sławnych Polaków (TV Polonia 06.05.2009 godz. 22.43).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie w naszym mieście Lublinie nie wiele się dzieje,ale jak już to,zeby pójść to trzeba zapłacić wszystko rozumien ale nie takie ceny biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 Bilety jak na miasto Lublin troche za drogie 2.Jaki procent z biletow otrzyma miasto Lublin na utrzymanie hali Globus,moze dowiemy sie po imprezie poza marketingiem Lublin powinien zyskac jako prganizatorzy tego zyczy mieszkaniec miasta targowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!!!Lubelszczyzna jest jednym z najbiedniejszych regionów Polski i Europy.Średnia realna płaca wynosi niewiele ponad 1000zł miesięcznie.Jeżeli organizator żąda 280zł. za wstęp,to jest to cena o tyle wygórowana co bezczelna.Obecność na tej imprezie dla 2-ch osób stanowi połowę miesięcznego wynagrodzenia.A pani Małgosia i inni występujący w tym programie mają najwyższe zarobki w Polsce/około kilkudziesięciu tys.za występ.To jest obelga dla motłochu który chce się zabawić"Ale przecież mamy aspiracje bycia METROPOLIĄ.Tak trzymać dalej,a będzie fajnie.Pozostają nam tylko "IGRZYSKA DLA WYBRANYCH."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było, aby ktoś, kto pisał ten artykuł trochę bardziej zainteresował się tym o czym pisze i robił to świadomie. Po pierwsze - te występy są już PO FINAŁACH, a nie przed, a po drugie - bilety można kupić po 60 zł, a nie po 70 zł. Drobna różnica, a jak bardzo istotna, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.biletyna.pl/events/Mam-Talent-T...etowa-e729.html - bilety są od 70 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy oni charytatywni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dociekliwy napisał:
http://www.biletyna.pl/events/Mam-Talent-T...etowa-e729.html - bilety są od 70 zł...
Bilety są na pewno po 60 zł, bo ja tam kupowałam i tyle właśnie zapłaciłam. Poza trym jak wejdziesz na sektor chcąc wybrać miejsca, to pisze wyraźnie 60 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że bilet na "The Rolling Stones" na Służewcu w 2007 roku (bardzo dobry sektor siedzący po 315 zł) to drożyzna. A tu przyjeżdżają cwaniaczki z TVN-u i żądają za najlepsze miejsca 280 zeta na program typu "wieś tańczy i śpiewa". I nie spodziewajcie się świętojebliwego Szymka Hołowni na konferansjerce, bo on w tym dniu ma zakontraktowaną lepszą fuchę w innym mieście. W Lublinie będzie tylko Marcin Prokop oraz cała ta ferajna cyrkowców. 5 zł nie dałbym za tę popelinę. Oglądam te kluchy w TVN i to mi wystarcza. Już i tak marnuje prąd z telewizora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie dzieje się wiele ciekawszych rzeczy niż "Mam Talent" także nie ma czym się podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej czesci Polski nie dzieje sie nic ciekawszego,rece opadaja.Jak powiedzial Kazimierz wielki odmozgowienie na tvn-ie , ludzie jakby mi doplacali to bym nie poszedl na to,podobnie jak kazdy normalnie funkcjonujacy czlowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam dwa bilety na sektor N , One kosztuję 120zł/szt. ja dwa sprzedam za 200zł. Nr GG: 7477855 Tel. Kom. 725-215-282
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...