Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zanim podniosą mandaty niech najpierw dostosują znaki, bo mam wrażenie, ze ograniczenia są stawiane nie dla bezpieczeństwa, a dla zysku właśnie. Jedzie człowiek ładna, równą szosą kilkanaście kilometrów, zero zagrożeń, ale stoi 60km/h. I po co? żeby łapać i kasę trzepać
60 km/h stoi na obwodnicy Lublina bo ponoć za głośno jest jak jadą szybciej :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandaty zapłacą wszyscy z wyjątkiem "świętych krów: objętych immunitetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny POmysł na łatanie budżetu pieniędzmi szarego obywatela!!!!!!!!!! Tak to każdy potrafi,zabrać ukraść obywatelowi i coś sfinansowac a potem się tym chwalić w swoich niechlubnych statystykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Podawanie pensji brutto  to jak podawanie dlugości członka wraz z kregosłupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Podawanie pensji brutto  to jak podawanie dlugości członka wraz z kregosłupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie pomyślą o ludziach, którzy mają do przejechania 30-40km do pracy i z powrotem, raz że większe spalanie bo nawet 5-go biegu nie będzie gdzie włożyć a drugie że czas, ile wcześniej przeba wyjechać i później wrócić, a gdzie czas dla siebie?? rodziny?? ale kasa i karanie, zamiast pomóc robiąc drogi, lepić doły i oświetlać trasy to lepiej jeb..ac kierowców bo w tej Polsce to się taką kasiore trzepie że naprawde, pogratulować. Tylko Ciekawe czy policja i te barany rządowe, i reszta będzie się do tego stosowała!! KAŻDY KIJ MA 2 KOŃCE!!  Nagrywajmy panów z sejmu z jaką prędkością wracają do domów ;)) Prawo?? czy ponad prawem?? okaże się!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 1400zł miesięcznie, wiec dlaczego mandaty mam mieć liczone od średniej krajowej czyli od 3937zł ?Tzn ze jak raz przekroczę prędkość to mam przez miesiąc nie jeść ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz trzeba będzie zaświadczenie o dochodach wozić ze sobą bo te niedorozwinięte polycjanty nie rozumiu że zarabia się niecałe 1300 pln na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zrozumieć ze nie zawsze przekroczenie prędkość to karkołomne wyczyny na drodze. Ostatnio za moją miejscowością ustawiła się policja z radarem, na co dzień dozwolone 80km/h a tamtego dnia pogłębiali rowy wiec został postawiony znak 30km/h (całą dobę) i policjanta nie interesowało to ze ekipa która wykonywała usługę dla gminy pracuje od 8 do 16 a Policja stała o 18:30. (w pozostałych godzinach droga wyglądała jak co dzień, żadnych utrudnień).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 1400zł miesięcznie, wiec dlaczego mandaty mam mieć liczone od średniej krajowej czyli od 3937zł ? Tzn ze jak raz przekroczę prędkość to mam przez miesiąc nie jeść ?  
sprzedaj auto , przesiądź się do autobusu , przynajmniej głodny nie będziesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedaj auto , przesiądź się do autobusu , przynajmniej głodny nie będziesz. 
IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 1400zł miesięcznie, wiec dlaczego mandaty mam mieć liczone od średniej krajowej czyli od 3937zł ?Tzn ze jak raz przekroczę prędkość to mam przez miesiąc nie jeść ?  
Jak miesiąc się przegłodzisz, to może przy tej okazji przemyślisz, że nie należy przekraczać prędkości określonej przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nikt nie wspomni żeby zacząć karać policje za ich przewienia, czemu nikt nie wspomni że 80% znaków w Polsce jest pozaniżadnych. Ogólnie wygląda na to żeby szukać pieniędzy, te kary co były wcześniej są wystarczająco wysokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miesiąc się przegłodzisz, to może przy tej okazji przemyślisz, że nie należy przekraczać prędkości określonej przepisami.
  Ty to pewnie na 90-tce jeździsz 60-siąt, na zabudowanym 40-ci a przed fotoradarem zwalniasz do 30 :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie myśli o podniesieniu kar za jazdę bez uprawnień? Te 500 zł to śmiech na sali, skoro kurs na prawo jazdy i koszty egzaminu to prawie trzy razy tyle. Powinno być minimum 1500 zł. A mandaty uzależnić od minimalnego, a nie przeciętnego wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie mandaty mogą być i po 5 patoli,i mogą mnie komuchy w chója POcałować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysokość mandatów dziś obowiązującą określono w 1995 roku, kiedy to średnia płaca wynosiła 702,62 zł na poziomie: najniższy 50 zł = 7,12% średniej płacy, najwyższy 500 zł = 71,2% średniej. Od tego czasu średnia płaca wzrosła do 3937 zł, tj 5,6 raza; o podobny wskaźnik zwaloryzowano stawki przeróżnych świadczeń i należności - z wyjątkiem mandatów. Elementarna logika wskazuje, że mandaty za wykroczenia w ruchu drogowym powinny zatem wynosić: - minimalny: 7,12% średniej =280 zł (dziś 50 zł); - maksymalny: 71,2% średniej = 2 800 zł (dziś 500 zł).   Jako że mandatów boją się różnej maści żule, przygłupy i inna podobna patologiczna hołota - w imieniu wszystkich NORMALNYCH kierowców, którym wysokość mandatów jest najzupełniej obojętna - gdyż po prostu ich nie płacą, zachowując się jak ludzie, a nie jak bydło - oświadczam: ŻĄDAMY JEDNORAZOWEJ WALORYZACJI WYSOKOŚCI MANDATÓW DO KWOT PODANYCH WYŻEJ ORAZ STAŁEGO COROCZNEGO WALORYZOWANIA MANDATÓW PRZEZ OKREŚLENIE ICH WYSOKOŚCI OD 7,12% DO 71,2% ŚREDNIEJ PŁACY!   Może tym sposobem uda się wreszcie wyeliminować tę plugawą dzicz drogową terroryzującą dziś polskie drogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia pensja jest wartością abstrakcyjną. Powinno się uwzględniać medianę zarobków, albo średni przychód według złożonego PITu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej lepszych dróg, szybszych aut i motocykli i coraz niższa predkość dozwolona ... idiotyzm, goni idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POmyje powinni od razu dla kierowców jeżdzących po polskich drogach od razu wybudować obozy koncentacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...