Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"MPO-SITA (tel. 515 224 693): LSM, Dziesiąta, park Ludowy" Taka poważna firma i podaje tylko telefon komórkowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HORTUS na Czubach.....???? chyba tylko na "papierze"....ZAPRASZAM.....oś Łęgi i okolice szkół, przedszkoli, przychodni......oraz ulice!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W różny sposób kombinowaliśmy, by utrzymać tę zieleń w jako takim stanie." --- ta wypowiedź mówi sama za siebie. Kto zasiada na takim stanowisku ?Chłop od płóga, który w sposób bardzo "profesjonalny".. mówi o kombinowaniu i jako takim stanie... ŻENADA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejście podziemne przy ulicy Przyjaźni nie było w tym roku jeszcze sprzątane a bardzo wiele mieszkańców tego osiedla i nie tylko jest skazane na tą drogę.!!! Przed wczoraj właśnie interweniowałam w Urzędzie Miasta w Wydziale Gospodarki Komunalnej, ale bez odzewu, dzisiaj znowu pokonałam tonące w brudach przejście podziemne.A już normą jest, że na wiosnę i jesień dzwonią z prośbą aby z łaski swijej włączyli oświetlenie w tym przejściu bo strach wchodzić bo nie widać co się dzieje na środku przejścia. Zgroza, już brak mi słów i nie mam siłyjuż z tym walczyć!!! Pomocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby karać to trzeba wreszcie zająć się koszami na śmieci. 0d ponad 2 lat ZNK nie może ustawić 5 koszy przy ulicy Glinianej - bo czeka na przetarg by kupić 5 koszy. Czy to normalne? gdzie dzieci i dorośli mają rzucać papierki po lodach, chrupkach, cukierkach itp.? Na całej długości ulicy nie ma ani jednego kosza, Przy skwerach też nie ma koszy, a dzieci bawią się podjadajć smakołyki i gdzie mają rzucać papierki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...