Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo biedni ludzie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodźcie z nami ! Złodziejami i komunistami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawny aktyw PZPR w obronie swoich wysokich emerytur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jedna osoba siedzi i klepie na forum. Zal mi ciebie propagandzisto pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to są ci sami, którzy twierdzili, że manifestowanie przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego doprowadzi do podpalenia Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście są w tym mieście myślący ludzie. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie. chcecie zmian i zostawić złodziei przy żłobie. Ten obecny stan trzeba wywrócić do góry. Brawo Jarosław. Tnij do kości. Nie żałuj nikogo. To co robi PIS ma sens i mi sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil, aleś chłopie przytył, poglądy jak widzę dalej lewicowe - Skiba z liceum w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział geriatryczny w całej krasie ! Zabrać wam telewizory, a IQ podskoczy o 50 % !! Co za stado baranów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwi, kwi, kwi- korytko zabierają !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzidy KODowe są straszne - obraziły się na demokrację mimo przegranej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie. chcecie zmian i zostawić złodziei przy żłobie. Ten obecny stan trzeba wywrócić do góry. Brawo Jarosław. Tnij do kości. Nie żałuj nikogo. To co robi PIS ma sens i mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie lemingi teraz to my PI$ mamy pełnie władzy w Polsce. Jak będziemy chcieli to uchwalimy, że "spiep...aj dziadu" to było serdeczne pozdrowienie. Nikt już będzie mógł powiedzieć, że Kaczyński gardził Polakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylu komuchów żyje w Lublinie ? Pogonić to barachło od koryta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na demonstracjach przeważnie 50+ nie mogą się "właściciele III RP" pogodzić z przegraną obawiają się straty interesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jedno dobre ujecie z gory gmachu poczty, widac wiec jak "duzo" bylo zakodowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę leśnych dziadków i komuszków. wszyscy czytelnicy wyborczej. malutko. Demolkę robicie sami, tak boli oderwanie od koryta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ten rząd funkcjonuje miesiąc? dwa? co wy pie$%^&& o poborach milionowych? za czyich rządów ostatnie 8 lat zwiększyła się liczba urzędników, prezesi zaczeli brać jeszcze wiecej niż brali ? gdzie były kody srody jak było niszczone górnictwo stocznie przemysł banki wyprzedawane zachodowi?? Ku&&&& co za hipokryzja, to co sie wyrabia i wszyscy KODOWicze to albo nie bardzo rozbierają o co chodzi albo naprawdę media w Polsce mają az taki wpływ / bo nie chcę już rozciągać tematu p. Petru którego oprócz tv, radia, internetu brak jeszcze w mojej lodówce... Hipokryzja w calej okrasie ( przepraszam pana Okrasę za porównanie - nie biję do nazwiska :) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widzę mojego drogiego sąsiada, który do dzisiaj szczyci sie udziałem w lubelskim lipcu ale jako .. zomowiec, a dzisiaj chłopina broni demokracji ludowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać z korzeniami tych złodzei i zdrajców POLSKI i zebrać jeszcze poniżej pół metra ziemi aby ślad po nich nie pozostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...