Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale mam nadzieję, towarzysz Smaga się nie zesra jeśli posadzą w przyszłym? Czy robić zbiórkę na pampersy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jesteś na stanowisku, śmierdząca trzepaczK0 z dewelo-ratuszowej agencji PR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już "widzę", jak Dendrofob z Jakubowic pali się do sadzenia drzew.
Ale zawsze to miło zobaczyć palitrolla (w wersji multi) jak dwoi się i troi, aby własny cień prześcignąć. Biedny, naiwny chłopczyk Moniś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam mapa K0lejnych wycinek? Już przygotowana P0d osobistym nadzorem "eK0loga" 700-lecia?
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, ścierK0 z agencji - czy to wasze nieustanne plucie jadem na Pana Dominika to tak na specjalne życzenie Dewelo-Duce?
Fiku miku, palitroll w wersji multi - na następnym pomyka koniku.... Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Chcialbym podkreślić, że nie mamy żadnego dylematu, czy jesteś mądry, czy "mądry inaczej", marny trollu w wersji multi. Uciąłeś wszelkie wątpliwości.Jednym zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, ścierK0 z agencji - czy to wasze nieustanne plucie jadem na Pana Dominika to tak na specjalne życzenie Dewelo-Duce?
Fiku miku, palitroll w wersji multi - na następnym pomyka koniku.... Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia trollu, stanowczo zbyt wolno kasujesz i dodajesz od nowa swoje wypociny. Przyśpiesz, bo ci Nowogrodzka stawkę za wpis obniży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zawsze to miło zobaczyć palitrolla (w wersji multi) jak dwoi się i troi, aby własny cień prześcignąć. Biedny, naiwny chłopczyk Moniś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudź ścierK0 z agencji, tylK0 naparzaj w łapki, bo jak Sułtan zobaczy mój niezminusiK0wany komentarz, to znowu wpadnie w furię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Chcialbym podkreślić, że nie mamy żadnego dylematu, czy jesteś mądry, czy "mądry inaczej", marny trollu w wersji multi. Uciąłeś wszelkie wątpliwości.Jednym zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudź ścierK0 z agencji, tylK0 naparzaj w łapki, bo jak Sułtan zobaczy mój niezminusiK0wany komentarz, to znowu wpadnie w furię.
Fiku miku, palitroll w wersji multi - na następnym pomyka koniku.... Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dalej na stanowisku d/s trzepania w łapki, śmierdząca ścierK0 z dewelo-ratuszowej agencji PR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto może też sprawić aby miasto wzięło sobie do serca kwestie parku na górkach czechowskich. Miasto mówi o nasadzeniach, a może mieć 75ha parku w centrum miasta. Co z tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licz lepiej swoje dewelosrebrniki, ścierK0 z partackiej agencji. Jak klepniesz mi jeszcze 100.000 czerwonych łapek, to może uzbierasz w K0ńcu na wkład własny na mikro-kawalerkę od dewelo-buraka i zostaniesz "inwestorem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dalej na stanowisku d/s trzepania w łapki, śmierdząca ścierK0 z dewelo-ratuszowej agencji PR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zatroskany DW opisze sprawę potencjalnej utraty 75 ha przez miasto? Przecież tracimy na tym My mieszkańcy Lublina. Już dziś ścieżka przyciąga tłumy, to jest dla nas ważne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...