Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marka \"Lubelskie” po raz czwarty

Utworzony przez Andrzej, 21 października 2009 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Mam tylko nadzieje ze nie będzie robiła tego ta beznadziejna agencja vena art ona miała już szanse i skompromitowała siebie i marke lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vena to chyba wszystko ma po znajomosci!!! Nie jestem w stanie uwierzyc ze oni dostaja cos bez koleszkowej przyslugi bo sa bardzo slabi pamietacie ta afere z jablkiem? Mam nadzieję ze oni nie bedą robić nowej Marki Lubelskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Marszałek, jak swojsko wyszedł na fotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idzie w ślady swego wodza Janusza "Lateksowego Prącia" - i szokuje - promuje sie za pomocą swego bardzo modnego a zarazem pedalskiego różowego krawata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michcio napisał:
Vena to chyba wszystko ma po znajomosci!!! Nie jestem w stanie uwierzyc ze oni dostaja cos bez koleszkowej przyslugi bo sa bardzo slabi pamietacie ta afere z jablkiem? Mam nadzieję ze oni nie bedą robić nowej Marki Lubelskie...
Tym razem to beda tylko sami "kapelani" ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram stronę projektu. Czytam regulamin. Refleksja: kto to pisał? Kto to zatwierdził? § 19 "W skład Kapituły wchodzą osoby zaufania publicznego, specjaliści w dziedzinie gospodarki, ekonomii, zarządzania itp., przedstawiciele lokalnych mediów, w tym:" a dalej zarząd województwa i redaktory lokalnych mediów. A gdzie specjaliści od gospodarki, ekonomii i zarządzania. § 22. "W trakcie prac nad wyłonieniem laureatów kolejnych edycji projektu, członkowie Kapituły będą się kierowali obiektywnymi kryteriami, zachowując pełną bezstronność." To znaczy jakich? Autor nie podał. Jak nie ma kryteriów to po jaką cholerę ten regulamin? Na siedmiu stronach bicie piany a teraz perełka: § 25. "1. Posiedzenia Kapituły odbywają się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego lub w innym miejscu wskazanym przez Organizatora." To po co to pisać? Jak można wszędzie? Jak tak wyglądają inne regulaminy i umowy to tragedia. Tak tylko z grubsza przejrzałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
A Marszałek, jak swojsko wyszedł na fotce
Proponuję jego uczesanie nazwać "fryzurką po lubelsku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...