Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawdzic tego rumuna - ostatni dodany jej znajomy na naszej klasie -z Kielc.. podejrzanie typ wyglada... moze naiwna mloda blondyna umowila sie z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z przedmówca, typ podejrzanie wygląda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniaj jej jezeli jej nawet nie znacie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie ludzie nie znacie jej osobiście a już gadacie o jakiś rumunach i tego typu ludziach.sory ale nie wiecie z kim sie kolegowała!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikt tu nie pisze z kim ona się kolegowała, wiec nie wiem o co chodzi?!. Napisane jest o osobie która ma w znajomych na portalu nasza klasa,i nie oszukujmy się wygląda ten mężczyzna podejrzanie.Nie unośmy się niepotrzebnie:) Pomódlmy się lepiej żeby Marlena została odnaleziona cała i zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie... czy ja coś mówię i zarzucam ? nie... mówię tylko że typ wygląda na takiego spod ciemnej gwiazdy, dopiero co się poznali widać, koleś wygląda dziwnie i dziwne też pisze jej komentarze- jak to zachwyciłby się jej dupcią i jaka jest śliczna... być może uwiódł ją ... ja bym go sprawdził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce każdy rumun podejrzanie wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może warto zainteresować się jej opisem z fotka.pl, cytuję: "Nie Pozwól Uciec Miości... Taka Prawdziwa Zdarz "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie jestem za wysiedleniem tejże "nacji" z naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opis na fotce to nic w porównaniu z komentarzem który zostawił jej niejaki bobachawo, cyt "dzenkuie ze isnieiesz dlamnie aia dla pieknei blodynki pozdrawiam cie" to ten sam który zostawiał jej kometarze na NK.Mam nadzieję ze policja go sprawdzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że policja sprawdza to forum- niech KONIECZNIE sprawdzą tych dziwnych typów w jej znajomych na fotce.pl! Nie wiem skąd nagły napływ rumuńskich kolegów wsród jej znajomych, jeden kilka dni temu napisal jej komentarz cytuję: "spotkajmy się" na co ona: "no i powiem ci ze nic mi sie nie stanie i nie zaszkodzi sie spotkac zgadzam sie bo tez jestes fajny :* (23 listopada 2010)" Jestem pewien że te pieprzone brudasy - po oglądnięciu i poczytaniu wnioskuję ze to Rmowie- Cygani uwiedli ją i porwali- do jakich celów wiadomo byle tylko jej krzywdy nei zrobili i oddali całą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem osoby nieletnie powinny mieć zgodne rodziców i wgląd rodziców lub opiekuna na takie portale jak NK czy FOTKA.PL. Rodzice powinni wiedzieć kogo ich dziecko ma w znajomych, jakie dostaje komentarze i jakie zamieszcza zdjęcia na tych portalach.Wielu młodych ludzi umawia się z osobami poznanymi w sieci, osobami których znają tylko z wirtualnego swiata, osoba która w sieci wydaje nam się miła, przyjazna, sympatyczna może okazać się zboczeńcem,złodziejem, porywaczem...Nie sugeruje ze w tym wypadku tak było, ze to akurat stało się za sprawa znajomości jakie zawarła Marlena na którymś z wymienionych przezemnie portali,lecz takiej mozliwości nie mozna wykluczyć.Drodzy rodzice którzy czytacie mojego posta, zainteresujcie sie waszymi dziećmi, ich znajomymi,danie dziecku komputera i swobodnego dostepu do internetu bez waszej rodzicielskiej kontroli to zły pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie, czy nie uważacie ze zdjęcia tej 17-letniej dziewczyny na wymienionych w moim wczesniejszym poście portalach sa zbyt wyzywające? dziewczyna robi pozy które jeszcze kilkanaście lat temu można by bylo zobaczyc tylko w pisemkach dla dorosłych.Nie znam jej zachowania nie wiem tez jaka jest, wiec jesli moja wcześniejsza uwaga uraziła kogoś z rodziny badz znajomych dziewczyny to prosze mi wybaczyć, to tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Boże..... to ta co chodziła po nadbystrzyckiej jak nimfa ze swoimi 'koleżankami' i dawała pracownikowi kebaba"u Mustafy" o dzizas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo cos o dziewczynie?znalazla się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze się nie znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak czepiliście Rumunów ?? Rasiści z was!!! Nagle k** każdy ją znalazł na NK czy na fotce.....!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie wy wszyscy jesteście rasistami co wy chcecie od ludzi ciemniejszej skóry!!!!!!!!! to są normalni ludzie!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha napisał:
o Boże..... to ta co chodziła po nadbystrzyckiej jak nimfa ze swoimi 'koleżankami' i dawała pracownikowi kebaba"u Mustafy" o dzizas
A skąd wiesz że dawała?? Materacem byłaś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena wracaj póki nie jest za późno. Rasiści czy nie, ile razy już były programy na temat wywożenia Polek przez "ciemnoskórych". Dla mnie niech sobie żyją, ale (bez obrazy) każda dziewczyna mająca w głowie troche rozumu nie zaufa od tak obcemu mężczyźnie,a co dopiero obcokrajowcowi starszemu o pare dobrych lat z dzieckiem. Nie wiem, Marlenko jeszcze raz wracaj i nie daj się zwieźć. Poczytaj o ich kulturze. Nie wątpie może trafiłaś dobrze,ale sam fakt rzucenia szkoły i treningów świadczy o tym,że będziesz się marnować. 17lat i jaka przyszłość Cię czeka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...