Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierwszy chory w Polsce wyszedł ze szpitala chyba po 6 tyg. Aktualnie prezydent USA pomimo podłączenia pod respirator po 3 dniach wyszedł i pracuje. Podobnie rzecz się ma z naszymi posłami/ministrami. Są takie grypy, gdzie niby człowiek po tygodniu leczenia wracał do pracy, ale do sił dochodził przez miesiąc, a i to czasami miał powikłania pogrypowe. Umieralność w Polsce w porównaniu z innymi latami nie uległa zmianie, zatem o jakiej pandemii mówimy? Kiedyś jak wybuchała epidemia, to w prowadzonych księgach metrykalnych brakowało miejsc na wpisy zgonów i wpisywano je ksiąg , w których było miejsce - urodzeń lub małżeństw. Sama to widziałam przeglądają księgi swojej rodziny. Druga sprawa to taka, że w wakacje ludzie się przemieszczali, zwiedzali, chodzili do kin, itd. a mimo to nie było wtedy drugiej fali, a raptem jest na jesieni, kiedy ludzie wrócili na swoje stałe miejsca. Dlaczego zatem więcej zachorowań? A dlatego, ze to taka pora roku, gdy ludzie się przeziębiają, bo mają często ubrania niedostosowane do temp. za oknem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast szczuć i dzielić ludzi (media jak zwykle na slużbie...) proszę podać choć 1 przepis prawny w oparciu o który były wystawiane mandaty. I dwa - te bawelniane szmaty (dla zmylenia nazywane maseczkami) - są bardziej szkodliwe niz pomocne. Chronią przed muchą lub komarem, jednocześnie są idealnym siedliskiem i wylęgarnią dla bakterii i grzybów. Ponadto, w koło wdychasz wydalany smiertelny CO2... Zamiast noszenia "maseczek" rownie dobrze można nakazać noszenie amuletów - sensowność tam sama, ale te drugie przynajmniej nie szkodzą Trzy. Wszystkie PCR TESTY są NIEWIARYGODNE! i stosowane niezgodnie z przeznaczeniem. A więc publikowane dane są wyssane z palca, z lotto, czy SMS od Fauci,Gatesa&Rokefelera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam zdjęcia w poszukiwaniu znajomych twarzy. Ufff... na szczęście wśród moich znajomych nie ma aż takich debili. Mam jednak propozycję dla uczestników marszu: zachowajcie wasze transparenty, posłużą jako parawany przy waszych szpitalnych łóżkach. Tu wypadałoby wstawić "LOL" ale to nie jest śmieszne. To jest głupie i nieodpowiedzialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy chory w Polsce wyszedł ze szpitala chyba po 6 tyg. Aktualnie prezydent USA pomimo podłączenia pod respirator po 3 dniach wyszedł i pracuje.
 O jaaa kobieto, jeśli Twoja wiedza o działaniu respiratora jest taka sama jak o pandemii, zamknij się w jakimś schronie do czasu wynalezienia szczepionki, uwierz mi dzięki temu przeżyjesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ogarniam, na transparentach mają wypisane " włącz myślenie" a powtarzają jakieś idiotyczne teorię z internetu. Serio samodzielne myślenie nie oznacza że masz chodzić jak debil po mieście i krzyczeć, że nie dasz sobie założyć kagańca. Nie chcesz maseczki, kup przyłbice. Wolność daje Ci prawo robić z siebie idiotę, ale nie daje Ci prawa narażać życia innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądam zdjęcia i widzę ojca debila z dzieckiem na ręku,idiota pierwsza klasa,matki ciągnące dzieci,ucieszeni radośni,jak można być tak upośledzonym na umyśle,jutro mogą płakać jak się ktoś zarazi i tego im życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłe zdjęcia, uśmiechnięci, sympatyczni ludzie. Jedyne co mnie martwi, że to właśnie oni zablokują respiratory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że 5 tys. chorych na covid w szpitalach do tych ludzi nie przemawia? I wg nich to jest wszystko ustawka i sciema? Ja rozumiem ze mozna nie byc jakims super inteligentnym ale zeby inteligencji az tak im brakowało? No bo kazdy inteligentny czlowiek potrafi jako tako ocenic otaczająca rzeczywistość a Ci ludzie zamiast masek maka klapki na oczach i powtarzaja jakies durne hasła z ktorych w zasadzie nic nie wynika i nie wiadomo tak naprawde o co im chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż nie chce się omawiać wszystkich głupot tego "swiat.wg.bankstera". Ale dla przykładu jedną: "Ponadto, w koło wdychasz wydalany smiertelny CO2..." Chyba tylko skrajny głupek może sądzić, że CO2 jest "smiertelny". Jasne, że nie można nim oddychać, tak jak drzewami nie można oddychać. Ale CO2 mamy we własnym ciele, w płucach i krwi i jakoś od tego nie umieramy. Zresztą każdy głupek myślący tak jak "świat..." mógłby chwilę pomyśleć, jak to się dzieje, że w pokoju, w którym wydychamy CO2 jakoś nie umieramy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ LBN  Owszem " przerażające jest to jak ludźmi można dziś łatwo sterować". Ale wmawianie, że ochrona zdrowia maseczką jest jak chodzenie tyłem - to skrajna głupota tego LBN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jednak CHORY KRAJ. Tylko radykalne metody wyleczą to państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie powinni modlić się o zdrowie bo o rozum już za późno ( jeśli potrafią się modlić). Pytanie też , która z " fundacji" to sponsoruje i organizuje. Komu zależy na organizowaniu zadym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niedawno niektórym z nich maski nie przeszkadzały a były wręcz niezbędne-kibolom na meczach, naziolom na marszach żeby skryć swe paskudne facjaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ LBN Owszem "   przerażające jest to jak ludźmi można dziś łatwo sterować". Ale wmawianie, że ochrona zdrowia maseczką jest jak chodzenie tyłem - to skrajna głupota tego LBN.
Przykład chodzenia tyłem to tylko taki przerysowany absurd.  Ale zauważ że Polacy dzielą się dziś na 2 grupy , ci co oglądają TVP  i ci co oglądają TVN ( wraz z ich klonami) .  Te 2 grupy medialne kreują rzeczywistość i uwierz że gdyby któraś z tych grup była przeciwna maseczkom to polowła polaków by ich nie chciała nosić.  Ludzie są przerażająco zmanipulowani a to skrajnie niebezpieczne bo w taki sposób Hitler doszedl do władzy. Media i ludzie którzy nimi kierują to niebezpieczne narzedzie sterowania tłumami ludzi.
Świat nie jest czarno biały a Polacy nie dzielą się na 2 grupy, jak Ci się wydaje. Ja na przykład nie oglądam telewizji w ogóle. Są tacy co oglądają tylko Polsat i tacy co tylko Discovery. Nie każdy kij ma tylko 2 końce... Spłaszczasz problem do 2 wymiarów, w których łatwiej Ci manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...