Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości 2019 w Lublinie. Znamy datę i trasę marszu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 13:36 Powrót do artykułu
zboczenie orientacji seksualnej = ABRAMOWICE !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi tym tęczowym pacynkom zydo-marksistów? Tu nie chodzi o żadną równość, wspieranie, pokój, itp. IM CHODZI wyłącznie o PROWOKACJE, ZADYMĘ, bójki - po to, aby póżniej nas wyzywać od „katoli” i „faszystów”, po to, aby wcisnąć nam kaganiec terroru... Pamiętajcie, oni są na usługach globalnych żydomasońsich korporacji - korporacji komunizmu NWO.
 Weź wyluzuj i przestań głupoty wypisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Żuk znowu zakaże organizacji marszu? Mam nadzieję, że się czegoś nauczył i nie będzie słuchał podszeptów nazioli ze swojego otoczenia. Nawet Tułajew pozytywnie wypowiadał się o marszu a pisowska policja skatowała kontrmanifestanów!
 Za głupków nas masz pajacu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodnie z poezją Herberta " Potęga smaku" mam postulat aby w tym marszu lpg zakazano przemarszu pasztetom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą dłużej pospacerować to niech idą na ekspresówkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy patusy nazbierały pieniążków na odszkodowania i kary finansowe za szkody które wyrządzą podczas kontrmanifestacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soros POdsypał srebrników. Będą radośnie POmachiwać fajami i gorszyć dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam jeszcze wprowadził rygor ubioru. Wszyscy w ładnych koszulach, pod krawatem, ładne gatki w kancik, pantofelki lub inne obuwie wyjściowe. Panie już tam wiedzą w jakie kiecki się przebrać. Zakaz wnoszenia jakichkolwiek symboli religijnych w marszu leninowców. Tylko obraz tęczowy się tam pojawi, figura jakaś tęczowa, ktoś ubrany nie tak jak trzeba marsz rozwiązać do autokarów i wypad z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieść ten marsz do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Świdnika? To myślisz że ich nikt dawno nie przeleciał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie większość mieszkańców nie była zadowolona z marszu , więc niech znajdą sobie miejsce gdzie ich przyjmą z uśmiechem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję mieszkańcom :-( ze i u nich cyrk objazdowy zawita :-( Moja rada: nie wychodzić na dwór w tym czasie jak ma przejść ten cyrk.Pozamykac sklepy na ten czas a jedyna ich publicznością niech będzie policja. Każde miasto tak powinno zrobić l.Mozna też dużo dalej od tego cyrku zrobić jakis jeden większy piknik dla wszystkich mieszkańców a ich olać.Oni tylko czekaja na kontrmanifestacje lub ludzi,którzy przyjdą na nich patrzeć.Nie dajcie im tej satysfakcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przygłupki soroszowe w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno rolnicy maja przyjechać z gnojownicą , nastapi zgodnie z tematem marszu wyrównanie zapachu przyjezdnej miedzynarodówki dewiantów i dziwaków wszelkiej maści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie idą. Mi nie przeszkadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie będą autobusy z Gdańska i warszawki z tęczowymi terrorystami. Może zrobimy marsz normalności? Już widzę artykuły w wybiórczej i TVN o faszystach. Bo każdy normalny jest dla nich faszystą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w demokracji zdecydowana mniejszość wykolejencow z wypadnietymi hemoroidami rządzi znakomitą większością normalnych ludzi. Zrobić referendum i zacząć ich leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w Lublinie twarzą marszu lpgcdti+ mogłaby zostać Sasha Grey? Te mordy zandberowskie, jak ten z lsd sie nazywa, czarzastowskie też, tą senyszyn też byści schowali tak aby nie było ich widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam, lepiej do Dęblina. Tam też można przelecieć. Tam są studenci z państw arabskich więc nie ma sprawy. Przelecą się z każdym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać totalnie, tylko policjanci niech podziwiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...