Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam wrażenie, że te marsze organizują tylko po to aby sprowokować ostre reakcje przeciwników. Podejrzewam, że jakby ludzie przeszli obok tego obojętnie a media się nie interesowały to szybko by zrezygnowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam do marszów podejście obojętne. Żyjemy podobno w wolnym kraju, więc jak ktoś ma ochotę iść w tym marszu, to niech idzie. Mi to nie przeszkadza w żaden sposób. Bo niby jak? Że zobaczę przebranych, kolorowych, uśmiechniętych ludzi? Wolę już takie marsze niż ONRu, Młodzieży Wszechpolskiej czy innych narodowców. Przynajmniej ludzie z Marszu Równości niczego nie niszczą, a narodowcy często tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zabraniom tym ludziom grzeszyć, ale nie mają prawa wymuszać na mnie akceptowanie grzechu - nazywania zła dobrem. Dopóki żyją mogą przyjść w skrusze do Wszechmogącego JEZUSA [nie do księdza, konfesjonału itd] dostąpić przebaczenia i JEZUS chce zmienić ich myślenie, złe pragnienia. ON ma moc wyzwolić nas z nałogów, złego postępowania i dać prawdziwy pokój ducha, wieczną nadzieję. Czytajcie Biblię : "proście a będzie wam dane" _________ GOOGLE : " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz pedałowania-Lublin wolny od homo-wynaturzeń.kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można składać podpisy przeciwko głupkom z PISu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam do marszów podejście obojętne. Żyjemy podobno w wolnym kraju, więc jak ktoś ma ochotę iść w tym marszu, to niech idzie. Mi to nie przeszkadza w żaden sposób. Bo niby jak? Że zobaczę przebranych, kolorowych, uśmiechniętych ludzi? Wolę już takie marsze niż ONRu, Młodzieży Wszechpolskiej czy innych narodowców. Przynajmniej ludzie z Marszu Równości niczego nie niszczą, a narodowcy często tak.
 Nooo, oni palili budki wartownicze na marszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych co są przeciwko równości. Czy wśród pisowców to nie ma już żadnej tolerancji? Przecież wśród nich też są ludzie z lgbt. Nie znacie takich? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś ten och marsz. Niech sobie chodzą. Ja nie mam czasu na takie problemy. Pisowców coś swędzi ten temat. Może by coś ldpiej zbudowali? Narazie tylko rozdawnictwo nieswoich pieniędzy i walka z gejami, których i w ich szeregach znajdzie się :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyników sondy wynika 51,91% za tym aby się odbył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmie widać i słychać, kto się zachowuje nagannie, kto obraża, kto używa wulgaryzmów. To był Marsz Równości wszystkich ludzi. I takim pozostanie. Czas zająć się chuliganerią i to zdecydowanie, a nie ludźmi którzy szerszą tolerancję, miłość i radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech idą do tolerancyjnej merkel i tuska co tu szukaja w katolicko.chrzescijanskiej polsce????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
broncie nasze dzieci przed zboczeniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zabraniom tym ludziom grzeszyć, ale nie mają prawa wymuszać na mnie akceptowanie grzechu - nazywania zła dobrem. Dopóki żyją mogą przyjść w skrusze do Wszechmogącego JEZUSA [nie do księdza, konfesjonału itd] dostąpić przebaczenia i JEZUS chce zmienić ich myślenie, złe pragnienia. ON ma moc wyzwolić nas z nałogów, złego postępowania i dać prawdziwy pokój ducha, wieczną nadzieję. Czytajcie Biblię : "proście a będzie wam dane" _________ GOOGLE : " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
 Póki co, to przynajmniej teoretycznie żyjemy w państwie świeckim. Więc grzech czy inne kategorie teologiczne nie są dla mnie żadnym argumentem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy są tolerancyjni, chcą żyć spokojnie, z poszanowaniem prawa i bez nachalnej propagandy. Mniejszości seksualne, wyznaniowe, kulturowe zawsze były i nikomu nie przeszkadzały. Aż do czasu, gdy zaczęły się domagać praw uznających za normę coś, co jest niezgodne z dziełem natury, prowadzi do nihilizmu, zatracenia i końca świata. Nawet ostrzeżenie o losie Sodomy i Gomory nie hamuje ich zapędów, a wprawia w furię. W czyich są rękach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyj i daj żyć innym. Osobiście nic do marszu równości nie mam. Czy ci radni nie mają innych problemów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizujcie sobie te parady zasyfiałe najlepiej na Madagaskarze zboczona hołoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan byś pozbierał podpisy w sprawie walki z pedofilią w kościele, panie radny pitych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niech się lepiej zajmie pedofilami wśród księży, którzy krzywdzili biedne dzieci a nie wsadzają ryja do dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest normalne, żeby chłop właził na chłopa a baba na babę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy są tolerancyjni, chcą żyć spokojnie, z poszanowaniem prawa i bez nachalnej propagandy. Mniejszości seksualne, wyznaniowe, kulturowe zawsze były i nikomu nie przeszkadzały. Aż do czasu, gdy zaczęły się domagać praw uznających za normę coś, co jest niezgodne z dziełem natury, prowadzi do nihilizmu, zatracenia i końca świata. Nawet ostrzeżenie o losie Sodomy i Gomory nie hamuje ich zapędów, a wprawia w furię. W czyich są rękach?
 Może proszę o tej sprzeczności z prawami natury opowiedzieć delfinom, szympansom, łabędziom, słoniom, pingwinom, lwom i wielu, wielu innym gatunkom zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...