Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości w Lublinie i nielegalna kontrmanifestacja [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2019 r. o 18:50 Powrót do artykułu
Tak patrzę na członków kontrmanifestacji to same Sebixy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marszu więcej milicjantów niż pedofilii więc jaki jest sens organizować takie imprezy i blokować całe miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marszu więcej milicjantów niż pedofilii więc jaki jest sens organizować takie imprezy i blokować całe miasto?
 Pedofilii mam nadzieję, że tam w ogóle nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekny marsz !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noe jestem fanem LGBT jednak w demokracji każdy może demonstrować. Również ONR którego też nie jestem zwolennikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrzę na członków kontrmanifestacji to same Sebixy.
  A kto inny ma kontrmanifestować jak nie patuski albo religijni radykałowie? Spokojni ludzie robią w tym czasie inne rzeczy, bo ich to nie interesuje albo wręcz kibicują marszowi. Ludzie to ludzie. Tam, gdzie biją jednych, zaraz mogą zacząć bić innych z byle powodu. Raczej nikt normalny na to nie przystaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK to smutno brzmi. Legalni zboczency przeszli, bo usunieto normalnych ludzi. Jak za komunizmu. Legalne było to co nienormalne, agresywne, bez honoru i narzucone normalnym ludziom Za komunizmu osmieszano patriotyzm, Dzis usmiechnieta buźka pederasty i plakat o humisie zamiast o honorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marszu więcej milicjantów niż pedofilii więc jaki jest sens organizować takie imprezy i blokować całe miasto?
 Księża dzisiaj odczytywali list episkopatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marszu więcej milicjantów niż pedofilii więc jaki jest sens organizować takie imprezy i blokować całe miasto?
Pedofilii mam nadzieję, że tam w ogóle nie było.
Na zdjęciach widziałem żadnego pana w czarnej sukience.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzi ludzie. Nie pozwalajcie na niszczenie polskiego Narodu! Czemu to służy! Poza tym, przerażająca mobilizacja władz, policji. Tak ja za komuny. Kto za to płaci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A R. Hajdar był obecny? Tyle w RMF opowiadał, że gdyby go zabrakło, zostałaby pustka po takiej osobowości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zadowolenie, że policja poradziła sobie z nielegalną blokada! No i co? Co zyskaliśmy? My Lublinianie! Taki to sukces? To jest podcinanie gałęzi na której siedzimy, wy też szanowni policjanci i ci co wydali zgodę na ten bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=5Oe6vUjL1DE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zadowolenie, że policja poradziła sobie z nielegalną blokada! No i co? Co zyskaliśmy? My Lublinianie! Taki to sukces? To jest podcinanie gałęzi na której siedzimy, wy też szanowni policjanci i ci co wydali zgodę na ten bałagan.
 A jakiś argument?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki uruchomieni po marszu? Były instrukcję co "klepać"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny mieli transparent: Bób, pedał i wścieklizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zadowolenie, że policja poradziła sobie z nielegalną blokada! No i co? Co zyskaliśmy? My Lublinianie! Taki to sukces? To jest podcinanie gałęzi na której siedzimy, wy też szanowni policjanci i ci co wydali zgodę na ten bałagan.
 Niezła ameba z ciebie - patole dostali po pustych łbach bo im sie należało - ci kontrdemonstranci to w ponad połowie recydywa żerujaca na społeczeństwe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko miłość analna jest najczystszą miłością, gdyż nie rodzi żadnych konsekwencji, nie wiąże na siłę drugiego człowieka przy tobie. Twój partner jest ze mną tylko dla miłości. Miłość zwycięży !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
La pedophile .... i tu jest ta literka "L"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzi ludzie. Nie pozwalajcie na niszczenie polskiego Narodu! Czemu to służy! Poza tym, przerażająca mobilizacja władz, policji. Tak ja za komuny. Kto za to płaci!
 wytrzeźwiej - ci "młodzi ludzie" to menelstwo - 40% recydywa/złodziejstwo 40% zasiłkowscy/emerytura mamy 20% żyje z robót dorywczych ( jedynie dla nich szacun ) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...