Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości w Lublinie jednak się odbędzie? Odwołanie już w sądzie. ONR liczy na to samo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2018 r. o 12:06 Powrót do artykułu
"zorganizują spontaniczny spacer" To w końcu zorganizowany czy spontaniczny? Bo jedno przeczy drugiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się odbywa - ale teraz już na odpowiedzialność sądu, a nie Pana Żuka. Skoro nic nie kapujecie i próbujecie na siłę mu dowalić przed wyborami "gorącego ziemniaka" to idźcie i krzyczcie, że Wam źle ale sami sobie dowalacie samobója tylko. Ja rozumiem, że konstytucja i każdy ma prawo i nikt nie powinien zakazywać i zdaje sobie sprawę, że do zamieszek doszłoby zapewne przez kontrmanifestantow i ogólnie macie rację - ale popatrzcie szerzej na sytuację przedwyborczą i ogólną polityczni społeczna w kraju obecnie - przecież to z boku wygląda jakby to Was ktoś wynajął do tego, żeby Żukowi zaszkodzić stawiając go przed takim wyborem na tydzień przed wyborami.. Nie trzeba zawsze tworzyć hierarchii idei i praw i się jej sztywno trzymać bo są sytuacje w których elastyczność i myślenie dadzą lepsze efekty w przyszłości i to się nazywa racjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień przed wyborami! Prowokacja, za którą odpowiedzialność bierze Sąd i działacze LGBT i ONR. Tak bardzo im zależy, żeby w mieście gdzie duże szanse na reelekcję na urzędujący nie PISowski Prezydent doprowadzić do chaosu. Potem konkurenci w wyborach, będą mogli obarczać winą nieudolność obecnych władz. Z ambon poleci, że Prezydent nie zatrzymał tych marszów ... wszystko w imię politycznej gry, mającej jeden cel. Zastąpić obecnego Prezydenta, swoim kandydatem z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władysław Reymont napisał powieść Chłopi, za którą otrzymał literacką Nagrodę Nobla. Akcja powieści rozgrywa się we wsi Lipce. We wsi żyła niejaka Jagna Boryna. Otóż owa Pani była lokalnym zgorszeniem dla mieszkańców wsi. Co mieszkańcy wsi zrobili aby usunąć zgorszenie. Otóż wywieziono ową Panią na gnojowicy poza wieś. Dlaczego o tym piszę? Otóż pomysłodawcy "marszów równości" są zgorszeniem nie lokalnym ale Polskim zgorszeniem. Z tego co mi wiadomo to tylko w czterech miastach wojewódzkich Polski nie odbył się taki marsz. Tfu obraz Boża. ps. najgorsze jest to, że pomysłodawcy takich marszy nie są świadomi ile zła wyrządzają siejąc zgorszenie wśród ludzi młodych i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co zboczeńce teraz z wami będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co zboczeńce teraz z wami będzie?
 No a jak ma być ? Przyjdziesz jak zwykle, uklekniesz przed nami.. dostaniesz do buzi.. (bo do rączki to tylko gałązka można kilka razy dostać najwyżej - jak to mawiał nasz pewien ziomek) a na koniec jeszcze nam dasz na tacę :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ***isz, Człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym kraju nie ma miejsca dla wykolekencow takich jak ped.ały oraz nacjonalisci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym kraju nie ma miejsca dla wykolekencow takich jak ped.ały oraz nacjonalisci!
O kurde, dzięki bo się właśnie zastanawiałem dla kogo nie ma miejsca w naszym kraju. Dzięki!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zorganizują spontaniczny spacer" To w końcu zorganizowany czy spontaniczny? Bo jedno przeczy drugiemu
 Paradoks, nie ?  Taki Bareja możnaby rzec.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacją takich hucpowatych marszów LGBT szkodzicie przede wszystkim osobom spokojnie żyjących w swoich związkach. Nastawiacie przeciwko nim ogromną większość społeczeństwa. Każdy ma prawo do swoich przekonań, ale afirmacja takich zachowań jest niedopuszczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło nieokreślonego gatunku, plankton intelektualny i moralny, V kolumna - czyja (nie wiem). Pożyteczni idioci, których nikt nie chce. Oni organizują ten marsz bo ... im wolno! Wolno każdemu ale nie ma żadnych powodów dlaczego w Lublinie i dlaczego akurat teraz - przed wyborami. Mam wrażenie że takie marsze nie są organizowane PONIEWAŻ istnieje jakiś problem mniejszości TYLKO dlatego że się o tym nie mówi bo i nie ma o czym a oni mają na celu STWORZYĆ PROBLEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorzy jesteście młodymi ludźmi ulegacie emocjom. Całkiem niepotrzebnie. Daliście się podejść starm partyjnym wyjadaczom z PiS. Oni czekali tylko na to aby osłabić pozycję Żuka. Trudno. Pomyślcie teraz jak wygra wybory na prezydenta np. Tułajew..... Czy wiecie że już nie zrobicie żadnej demonstracji. Pomyślcie spokojnie bez emocji. Można to zrobić np. po wyborach a tak teraz waszymi emocjami cieszą się rządzący. ..... szkoda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wyborca PiS chciałbym się dowiedzieć dlaczego Tułajew popiera marsz śrowisk LGBT? Co na to wojewoda, co na to Nowogrodzka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja Żuka. Pomieszal szyki pisowcom oj pomieszal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesby wszystkich krajów, łączcie się kroczami. Ale ręce precz od Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja Żuka. Pomieszal szyki pisowcom oj pomieszal.
 Dzięki, że mi wyjaśniłeś, bo do tej pory myślałem, za tymi zaburzeniami- marszami stoi sorgos, czy jakoś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie ministranta co on na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za rok demonstracja pod hasłem nie jesteś pe.da.łe.m to nie jesteś normalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby patrzeć... Świat schodzi na psy A CHOROBY zamiast leczyć to uznawane zostają za normalny stan rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...