Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości w Lublinie. Ksiądz: „Wstydem jest milczeń, gdy sodomici wylegają na ulice”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2018 r. o 22:41 Powrót do artykułu
Czy to prawdziwa twarz kościoła - pogarda, nienawiść, kłamstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ksiądz Mirosław wypowiadał się o braku cenników, o darmowych sakramentach itp. to dla komentujących był cacy. Wyraził swoje zdanie, któro lewactwu nie pasuje, więc już jest be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego mnie bardzo dziwi wypowiedź księdza. Jak to ma się do miłosierdzia Bożego??? Czy tylko dostęp do Boga mają uprzywilejowani???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sodomici machają flagą Żydowskiego Obwodu Autonomicznego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by powiedział gdyby wiedział że w kurii lubelskiej też ich nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten marsz nie powinien się nazywać marszem równości bo tu nie chodzi o żadną równość tylko o uprzywilejowanie jednej mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy nazwanie sodomitów - powiedzmy - kosmitami też powodowałoby ich oburzenie ? Myślę, że nie a przynajmniej nie tak mocne jak teraz, dlatego że 'sodomita' pochodzi od Sodomy, która za swoje dewiacje seksualne poniosła karę w postaci zburzenia ogniem i siarką z Nieba. I myślę, że taki koniec swoich dewiacji podświadomie przewidują sodomici a ich oburzenie ma dać im złudną nadzieję odsunięcia kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy Prezydent Lublina Zuk da dupy na marszu równości by się zintegrowac i być na równi z homusiami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto zobaczyc i ten film: ***s://***facebook.com/miesiecznikegzorcysta/videos/1792772150842707/uzpfstixmzk2ndeyote2otqwmtozmzy3nja4ntaymjmwnje/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Matuszny ma orzechy. Ciekawe teraz czy o podobnej twardosci bedzie mial jego glowny przelozony.. ... Pozyjemy , zobaczymy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to ogólnie jest obojętne tylko zakorkowane ulice mnie wqufią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie ma różnicy między marszem równości, procesją kościelną czy paradą miłośników jamników. Te same utrudnienia w ruchu ulicznym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dałype jeneba jedne w updu kopane now mi stond row mi zciemo zacli juzondst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpł 18:22.24-25.29 22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami. 25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców. 29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wielebny skomentuje zachowanie kolegi po fachu, który przetrzymywał w swoim mieszkaniu i przez wiele lat gwałcił dziewczynkę? Woził ze sobą i mieszkał w jednym pokoju wszystko na oczach innych księży! To jest dopiero sodomia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYDEM JEST CO KOŚCIÓŁ ROBI SETKI LAT - BĘDZIECIE SIĘ SMAŻYĆ W PIEKLE ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykujem gnojówkem, będziem polewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtyczkę wtyka się do gniazdka, a nie łączy z inną wtyczką... Gniazdko przystawione do gniazdka razi mniej, ale też prąd nie popłynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopacze gliny wylegli na ulice Lublina .Moim zdaniem kopać glinę mogą w zaułkach swych domostw a nie propagować to na ulicach i gorszyć dzieciaków swą sodomią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochaj blizniego swego, jak siebie samego, podobno tak nauczają katecheci, a tu proszę katabas pełen nienawiści do drugiego człowieka, mało tego, wśród nas są obrońcy tego katabasa, echhhhhhhhhh i jak tu wierzyć, jak tu mieć szacunek do kościoła i religii i tych niby kapłanów????!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...