Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości w Lublinie. Sąd Apelacyjny ogłasza ostateczną decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 10:32 Powrót do artykułu
trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sąd. Marszu nie będzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jedynie dlaczego niepełnosprawni zgadzają się iść w tym marszu. Wygląda na to, że są wmanewrowani w to przedsięwzięcie. Pozdrawiam wszystkich, dewiantów też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma potrzebę pokazania wszystkim że jest pedałem czy lesbą, to niech sobie maszeruje. Nie rozumiem jedynie dlaczego niepełnosprawni zgadzają się iść w tym marszu. Wygląda na to, że są wmanewrowani w to przedsięwzięcie. Pozdrawiam wszystkich, dewiantów też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać mamy jeszcze niektóre niezależne Sądy! Brawo! Szkoda tylko, że Żuk wpisał się w PIS-owską nomenklaturę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie odpowiadał za bezpieczeństwo uczestników marszów i postronnych Lublinian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje wolność, ćpun na wagarach, Łbem durnym kręci w dymu oparach, Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Wiwat Platforma Obywatelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje miłość, rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy, tryumf wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....brawo lubelskie środowiska LGBT, które walczyły do samego końca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołane do tego ustawowo służby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie odpowiadał za bezpieczeństwo uczestników marszów i postronnych Lublinian?
No przecież jest jeszcze policja!  Poza tym jak ktoś się boi o swoje bezpieczeństwo to niech się na marsz nie wybiera. Przecież nikt nie bezie biegał po Lublinie z maczetami i zaczepiał przechodniów, bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło będzie miało popas . Huraaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie odpowiadał za bezpieczeństwo uczestników marszów i postronnych Lublinian?
 A kto ma odpowiadać? Przecież od tego jest policja. Niech się w koncu wezmą za robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....brawo lubelskie środowiska LGBT, które walczyły do samego końca!
 Ojjj walczyły walczyłyyy aż się spocily, spocily... :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie komentarze, w których niektórzy piszą, że nie ma powodu organizować marszu bo nikt w tym kraju nikogo nie dyskryminuje. A jak się poczyta te komentarze to pełno w nich wyzwisk i poniżeń. Pytacie dlaczego na marszu będą osoby niepełnosprawne? Bo to marsz równości a nie marsz homoseksualistów. Niepełnosprawni też domagają się równego traktowania i skoro wychodzą na ulicę manifestować to pewnie mają ku temu powody. Twierdzenie, że ktoś ich w coś wkręca albo do czegoś zmusza już wskazuje na to, że traktuje się takie osoby jak ograniczone intelektualnie, które nie potrafią same decydować o sobie. I to ma być równe traktowanie??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są zwolennicy Zuka co krzyczeli, ze zagrał na nosie wszystkim jego przeciwnikom blokując tych wykolejeńców? od poczatku ustwaka. "Ty zablokuj, a my zezwolimy"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast kierować się zdrowym rozsądkiem to sąd patrzy tylko na suche przepisy prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje miłość, rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy, tryumf wolności
 Podpisał się "normalny".. lecz od normalnego dzielą Cię lata świetlne mój drogi kolego.. Normalny chłop nie ma problemu ani interesu zaglądać do cudzej alkowy biznesu. Wolność uważa za taki stan rzeczy, w której nawet taki baran jak ty swoje brednie beczy. Nie musi obrażać nikogo od zboków po prostu obchodzi taki temat na kilka kroków. Bez spiny, bez ciśnienia, jest tolerancyjny - bo co go obchodzi ? Jego świat jest inny. Natomiast gdy widzi komentarz ja Twój to myśli: czy aby za blisko do Ciebie nie podchodził wuj ? Bo niby skąd ta słowna agresja, nienawiść u "normalnego" ? skoro ponoć z gejami nie ma nic wspólnego.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedziałem kiedyś osobie ze środowiska LGBT, że po prostu nie popieram marszu(tylko tyle, nigdy nie obraziłem) Ta stwierdziła, że powinienem wypie****ać, bo jestem ograniczony umysłowo. No i gdzie ta Wasza równość względem odmienności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...