Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości zmienia trasę. Zgłoszenie trafiło już do Urzędu Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2019 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Zbyt dlugi okres bez wojen i innych dramatow powoduje kreowanie wlasnie takich problemow jak marsze lgbt. Wojny sa tragiczne ale i oczyszczające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że ONI wolą od tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to szykuje sie powtorka z rozrywki.... Lepiej byloby zeby ZUK zakazal marszu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że i meta pochodu jest na ulicy Abramowickiej przy szpitalu który z pewnością wam pomoże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiboli., Będę tam razem z tymi ludźmi i będę śmiał się wam oszołomy prosto w wasze tępe ryje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczeńcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja osobiście wybieram się na Marsz, juz uprasowałem teczowa flagę i szczerze mówiąc mam gdzieś świętoszkowate protesty lubelskich cebulaków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy na tych pedalow nie ma sily.gonic cholote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo normalnego to obchodzi ??? Niech sobie zboczency spacerują, aby sie nie rozbierali i nie kopulowali na ulicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lgbt, feminizm, zieloni, itp = pachołki marksizmu kulturowego, narządzia globalnych komunistów NWO. Oni są po to, aby judzić nas, prowokować, napuszczać, dzielić i szczuć... A potem będą pokazywać na nas palcem i wyzywać od katoli i faszystów! To będzie podstawa do wprowadzenia hydry zamordyzmu i cenzury... na początek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej tęczowe i bliżej natury byłoby zakończenie na Górkach Czechowskich. Towarzystwo zobaczyloby co Lublin straci po zabudowaniu Górek osiedlem TBV. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na marszu będą jakieś ładne lesbijki? Pytam poważnie, bo nie wiem czy przyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że ONI wolą od tyłu.
 Masz jakieś doswiadczenia od tyłu?? Chcesz o tym porozmawiac? Jakaś trauma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuń boi się LGBT i chętnie by zablokował marsz. Nic dziwnego wszak wiceprezydentem mianował znanego kościółkowca teologa, który ,gdy odwiedza swoją dawną parafię, św Jadwigi, to radośnie i wylewnie wita się z księżmi na mszy. Kiedy referendum w sprawie odwołania Owada. Żuń do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na marszu będą jakieś ładne lesbijki? Pytam poważnie, bo nie wiem czy przyjść
 Przyjdz cebulaku, przekonasz sie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy na tych pedalow nie ma sily.gonic cholote.
 A czy na tych debili jak ty jest siła? Nie podoba ci sie nie idz, nie ogladaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego chcą iść głównymi ulicami miasta, mogą przejść ul. Kreznicka, Grzybowa, Osmolicka.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio nad Zalewem Zemborzyckim będąc widziałem od strony Dąbrowy dwie lesby liżące się na kocyku wśród innych plażowiczów. Nie powiem, kojący widoczek. Lesby OK. Tylko pedałów nie zniese....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej tęczowe i bliżej natury byłoby zakończenie na Górkach Czechowskich. Towarzystwo zobaczyloby co Lublin straci po zabudowaniu Górek osiedlem TBV.
 środowisko LGBT jako te, któremu bardzo bliskie są ideały ekologiczne, trzymało i trzymać będzie kciuki za Górki Czechowskie ***s://twitter.com/MarszLublin/status/1145460444666171395
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam doświadzenia, bo nie jestem NIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...