Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz w obronie telewizji Trwam w Lublinie

Utworzony przez Obrońca POLSKI, 18 marca 2012 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Obrońcy kszyża PISory jedne powinno się zakazać takich marszów mocherowe berety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wdajac sie w jalowe dyskusje nalezy jedynie zaznaczyc, ze te wszystkie przepychanki z TV Trwam nie sa juz dluzej smieszne!!!! Zaczynaja byc tragedia....szczegolnie dla osob starszyc! Ich ograniczona percepcja subliminalna jest bezwstydnie wykorzystywana dla doraznych celow przeroznego rodzaju politykierow zaslugujacych na miano skonczonych kanalii! Wiem, ze w rachube wchodzilyby wielkie pieniadze, ale naprawde uwazam, iz nalezaloby zastanowic sie nad rozpisaniem ogolnokrajowego referendum na temat miejsca Kosciola Katolickiego w zyciu spolecznym narodu! Czy takie rozwiazanie w rachunku finalnym nie byloby zyskiem netto dla nas wszystkich? Z pewnoscia tak i szczegolnie na mlodego pokolenia, z ktorego barkow zdjelibysmy wielkie obciazenia wynikajace z niemoralnych zobowiazan wobec KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej być "moherowym beretem" niż sprzedajnym czerwonym psem albo zrytym beretem od palikotA ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ten marsz został tak słabo rozreklamowany, chętnie bym dołączył. A mam 22 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinii przyznać im koncesje, każdy powinien mieć możliwość wypowiadania swojego zdania. Przecież podobno żyjemy w wolnym kraju? Czy może dla PO są równi i równiejsi? A może nie dają się cenzurować? Nie wiem nie oglądam, osobiśćie. Ale tak jak jestem przeciwny ACTA jestem przeciwny ograniczeniom, względem telewizji niezależnych, bo jak tak dalej pójdzie Tusk zafunduje nam drugą Ukrainę lub nawet Białoruś . Jeśli nie ma miejsca to powinni zabrać temu, co ma miejsce na lubelskim multipleksie i zabiera kanał, a nic nie nadaje od ponad pół roku(kanał: PLUS2).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli mnie taka nienawiść wypowiedzi w stosunku do ludzi protestujących. Czy naprawdę internauci są tak ograniczeni, żeby nie wiedzieć, iż taka manifestacja jest nie tylko pochwałą dla telewizji trwam, ale również dla wolnych mediów. Pozostałe programy wbijają papkę informacyjną popierającą PO, której ulegają nawet młodzi ludzie. TV Trwam reprezentuje wolność słowa i pewną alternatywę, która według mnie powinna istnieć. I nie atakujcie tak moherów czy kościół, gdyż wobec nielicznych wpadek jest organizacją potrzebna i dobra, wykonującą swoje dzieło z chęci dobra, a nie zarobku, jak niektórzy myślą i należy ją wspierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Boli mnie taka nienawiść wypowiedzi w stosunku do ludzi protestujących. Czy naprawdę internauci są tak ograniczeni, żeby nie wiedzieć, iż taka manifestacja jest nie tylko pochwałą dla telewizji trwam, ale również dla wolnych mediów. Pozostałe programy wbijają papkę informacyjną popierającą PO, której ulegają nawet młodzi ludzie. TV Trwam reprezentuje wolność słowa i pewną alternatywę, która według mnie powinna istnieć. I nie atakujcie tak moherów czy kościół, gdyż wobec nielicznych wpadek jest organizacją potrzebna i dobra, wykonującą swoje dzieło z chęci dobra, a nie zarobku, jak niektórzy myślą i należy ją wspierać.
Jest raczej sektą kreującą nowego bożka http://www.youtube.com/watch?v=cFlhQJ8MfzU&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać ludziom możliwość oglądania i słuchania wszystkiego czego chcą, ja nawet msze oglądam w telewizji i wysłuchuję w radiu i wtedy nie muszę iść do kościoła, i proszę nie narzekać na PIS bo w tv trwam to go wcale nie ma, w tej chwili wszyscy chodzą do tvn24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Powinii przyznać im koncesje, każdy powinien mieć możliwość wypowiadania swojego zdania. Przecież podobno żyjemy w wolnym kraju? Czy może dla PO są równi i równiejsi? A może nie dają się cenzurować? Nie wiem nie oglądam, osobiśćie. Ale tak jak jestem przeciwny ACTA jestem przeciwny ograniczeniom, względem telewizji niezależnych, bo jak tak dalej pójdzie Tusk zafunduje nam drugą Ukrainę lub nawet Białoruś . Jeśli nie ma miejsca to powinni zabrać temu, co ma miejsce na lubelskim multipleksie i zabiera kanał, a nic nie nadaje od ponad pół roku(kanał: PLUS2). [/quote] [quote name='student' timestamp='1332076374' post='611328'] Boli mnie taka nienawiść wypowiedzi w stosunku do ludzi protestujących. Czy naprawdę internauci są tak ograniczeni, żeby nie wiedzieć, iż taka manifestacja jest nie tylko pochwałą dla telewizji trwam, ale również dla wolnych mediów. Pozostałe programy wbijają papkę informacyjną popierającą PO, której ulegają nawet młodzi ludzie. TV Trwam reprezentuje wolność słowa i pewną alternatywę, która według mnie powinna istnieć. I nie atakujcie tak moherów czy kościół, gdyż wobec nielicznych wpadek jest organizacją potrzebna i dobra, wykonującą swoje dzieło z chęci dobra, a nie zarobku, jak niektórzy myślą i należy ją wspierać.
Czyzby obaj Szanowni Panowie wciaz nie umieli zrozumiec, ze nic nie stoi na przeszkodzie udzielenia koncesji dla TV Trwam, jezeli przedstawia wiarygodne srodki finansowania ich dzialalnosci medialnej? W tym wypadku nie chodzi o zadne ambicje polityczne, spoleczne lub religijne, a jedynie o wiarygodnosc. Nie mozna spodziewac sie od spoleczenstwa ciaglej gotowosci finansowania roznych pomyslow zalegajacych sie w glowach ludzi blisko zwiazanych z KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszymi ludźmi łatwo manipulować - są tak naiwni. Oszustwo na wnuczka jest tego przykładem. Na ile znam sytuację, to w kwestii TV Trwam nic się nie zmieniło. Każdy kto do tej pory chciał oglądać może to dalej robić. Rydzyk wmawia swoim wyznawcom, że zamykają jego stację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Lepiej być "moherowym beretem" niż sprzedajnym czerwonym psem albo zrytym beretem od palikotA ..
Beret widać,że jesteś rasowym katolikiem - miłuj bliźniego swego, tego nauczał Bóg.W tobi tyle nienawiści, zawiści i zła - masz problem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma co protestować! Wystarczyłoby gdyby fundacja Lux Veritatis we właściwym czasie przedstawiła prawdziwe rozliczenie swoich finansów i nie było by problemu, a że Rydzyk chciałby znowu na krzywy ryj i za darmoche jak z koncesją na Radio Maryja i się nie udało to buntuje "wyznawców". Nikt nie zabronił mu nadawania w analogu i z satelity(dekodery chyba marnie się sprzedają). Multipleks to przedsięwzięcie komercyjne i ma zarabiać, a nie za darmo nabijać portfel Lux Veritatis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ten Marsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Starszymi ludźmi łatwo manipulować - są tak naiwni. Oszustwo na wnuczka jest tego przykładem. Na ile znam sytuację, to w kwestii TV Trwam nic się nie zmieniło. Każdy kto do tej pory chciał oglądać może to dalej robić. Rydzyk wmawia swoim wyznawcom, że zamykają jego stację!
A wyznawcy wyślą przelewy na ratowanie stacji. I tylko o to w tym wszystkim chodzi. Częsty chwyt w RM - radio ma trudności więc sypnijcie kasą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Popieram ten Marsz
Nie popieraj tylko zap...j maszerować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO REFERENDUM O MIEJSCU KLERU W ŻYCIU NARODU POŁOZY KRES WYPOWIADANYM BREDNIOM. TO NARÓD JEST SUWERENEM I NIECH NARÓD POSTANOWI, CZY CHEC KONKORDATU, CZY CHCE OBECNOSCI KLERU W POLITYCE, W OŚWIACIE, WOJSKU, SZPITALACH, ETC, ETC,CZY JEST ZA ODEBRANIEM ZŁODZIEJSKIEGO ŁUPU KLERU, ZWANEGO ICH MAJĄTKIEM. TYLKO REFERENDUM RAZ I NA ZAWSZE WYZNACZY KLEROWI MIEJSCE W SZEREGU. A WIĘC PO CO AWANTURY, PO CO GADAĆ!? ZORGANIZOWAĆ REFERENDUM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Beret widać,że jesteś rasowym katolikiem - miłuj bliźniego swego, tego nauczał Bóg.W tobi tyle nienawiści, zawiści i zła - masz problem." A czy użyłem gdzieś jakiegoś przekleństwa? Bo jeżeli pies lub zryty do dla Ciebie słowo wulgarne to już wyjaśniam. Pies to taka metafora(jeżeli wiesz co to) określająca lewackie (ateistyczne)sługi niszczące "gryzące" państwo polskie i walczące również z wiarą katolicką.Potomków zdrajców i morderców. A jak naucza Bóg zła nie można tolerować i trzeba je potępiać.Druga sprawa to "zryte berety od palikotA" mam na myśli narkomanów i całą rzeszę chorych ludzi z jego partii bo tak trzeba nazwać transwestytę, jest to człowiek chory zagubiony. I wcale nie mówie, że trzeba tych wszystkich ludzi palić na stosie bo to też potępiam ale wystarczy się za nich pomodlić a morderców i całą resztę zdrajców sprawy Polskiej należycie i sprawiedliwie osądzić a nie dopuszczać ich do władzy. A wcześniejszego posta napisałem w odpowiedzi na pierwszy post na forum, nazywając może troche za bardzo po imnieniu co niektórych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liliowy berecik na pierwszym planie jak przystało na prawdziwego mohera! A gdzie Jarosław, nie zaprosili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze ze nie bedzie tych badziew religijnych w tv. Chyba Rydzyk se wymyslal ze bedzie mial gwarantowany kanal, a zapomnial ze warunki glowne sa ogladalnosc i finanse, bo taaaak, trzeba wylozyc kase a niestety kler jest skapy jak sep. Juz dosc ze nam psuje uszy w radio, i niech tak zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna nie bylo tak licznej demonstracji. Ciekawe daczego nie podali ze bylo dobrych pare tysiecy ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...