Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Wolne Konopie w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Camelo, 6 października 2012 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Do lekcji gówniarze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie gówniarze bo na marszy były same osoby pełnoletnie. zresztą z takim założeniem było zorganizowane: "Marihuana dla pełnoletnich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem obok i tak przyglądałem sie manifestującym zauwazyłem ze najliczniejsze grupy to: a. ludzie po których widac ze juz sporo czasu palą b. dresiarze w bluzkach/bluzach JP c. gimbusy, po czesci nalezący do dresiarzy d. coraz liczniejsi hipsterzy e. 1% ludzi którzy byli normalni i nie uzywali jako spacji słow niecenzuralnych Podsumowąujac: Mając taką grupe reprezentującą to napewno za wiele nieosiągnał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marichuana to bardzo grożna substancja chemiczna niszcząca mózg i ciało. Ci co inspirują tych młodych ludzi to są potencjalni mordercy. Syn Kory też został narkomanem i leczy sie z tego nałogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach bardzo przekonywujące ................................ MENELSTWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak kiedyś WAŁĘSA powiedział,gumować,pałować na ścieżkę zdrowia i wybije się im z głowy te głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komentarzach tradycyjnie przewijają się wpisy hołoty, która na oczy trawy nie widziała, nie mówiąc o paleniu, nie mają też zielonego (he he) pojęcia o jej działaniu, co oczywiście nie stoi im na przeszkodzie w nazywaniu nas, zwolenników legalizacji, menelami, ćpunami etc. i potępianiu samej marihuany. Marihuany, która jest nie tylko używką, ale i lekarstwem, czego hołota nie wie Ech, ciemny narodzie, wódka jest stokroć gorsza, zabija, uzależnia i sprowadza człowieka na dno, powoduje liczne patologie, ale dla was złem nie jest, tylko marihuana, która nie uzależnia fizycznie, nie zabija, nie wywołuje patologii i w dodatku może leczyć. Gratuluję głupoty, hołoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielony napisał:
W komentarzach tradycyjnie przewijają się wpisy hołoty, która na oczy trawy nie widziała, nie mówiąc o paleniu, nie mają też zielonego (he he) pojęcia o jej działaniu, co oczywiście nie stoi im na przeszkodzie w nazywaniu nas, zwolenników legalizacji, menelami, ćpunami etc. i potępianiu samej marihuany. Marihuany, która jest nie tylko używką, ale i lekarstwem, czego hołota nie wie Ech, ciemny narodzie, wódka jest stokroć gorsza, zabija, uzależnia i sprowadza człowieka na dno, powoduje liczne patologie, ale dla was złem nie jest, tylko marihuana, która nie uzależnia fizycznie, nie zabija, nie wywołuje patologii i w dodatku może leczyć. Gratuluję głupoty, hołoto
Może i hołota ale z tobą "zielony" porozmawiamy jak dojrzejesz, na razie zmykaj na kompostownik aż uzyskasz inny kolor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle ze wódka pozostaje w organizmie maksymalnie 48h a tetrahydrocannabinol okolo pół roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli był tam fryc "muzaman" to wszyscy jestescie sprzedani na psiarni dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie pale, ale jestem za legalem !.Twoje zycie, twój wybór, ty decydujesz a nie inni jak masz żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę te gimbusy, regemufinów, i łyse dresiarstwo i resztę lam krzyczącą za legalnym ziołem to mnie śmiech ogarnia. Dawniej to się paliło dla dobrej fazy z doborowym towarzystwem i było śmiesznie i różne jazdy były ale trzeba było pokombinować i nielegal dodawał atrakcji całej sytuacji - nikt "przypadkowy" się nie wkręcał w temat. A teraz czytam non stop artykuły ze a to 15 latek znaleziony pół przytomny, a to jakaś małolata mało nie zeszła bo złapała bucha.. w telewizji Wojewódzkie, Kory i inni pseudoidole mówią o paleniu, chcą wylansować jakie to fajne i jakie to trendy i zrobić z tego styl życia, dyskusje nt szkodliwości znawcy tematu - chwalenie się jaraniem, ogólna podnieta.. SŁABE - opodatkować ? komercjalizacja narkotyków ? Co to ma być ? Jestem całkowicie przeciwny - dzisiejsza młodzież i tak jest w większości durna i bez tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle osób waczyło o wiek emerytalny: [media]http://www.youtube.com/watch?v=acgrOTEBeIQ[/media] a tyle o legalizację marihuany: [media]http://www.youtube.com/watch?v=HTnP34dkdLQ[/media] Teraz pomyślcie sobie panowie politycy czego chce społeczeństwo i zdobywajcie głosy młodego pokolenia ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne Konopie nie zachęcają do korzystania z marihuany. Każda substancja psychoaktywna [w tym alkohol i marihuana] niesie za sobą ryzyko uzależnienia. Marihuana tylko dla pełnoletnich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...