Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Wyzwolenia Konopi w Lublinie (relacja)

Utworzony przez gosc, 19 marca 2011 r. o 14:50 Powrót do artykułu
p.o.j.e.b.y i ćpuny budapren już wam nie wystarcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palancie idź się napić wódki i zaczepiaj ludzi wywołuj bójki albo idź skroić jakąś babcie... żeby mieć na kolejną flaszkę...nic o trawce nie wiesz a szczekasz !!!!! pewnie z PISu jesteś. to by wszystko tłumaczyło po za tym co ty wiesz o palaczach??? no właśnie po wpisie wnioskuje że nic!!!!!!!!!! SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu do szkoły menelu naucz się pisać !!!!!! przeczytaj jak napisałeś butapren a potem udawaj że masz mózg.... popieram akcje WOLNE KONOPIE !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nielogiczne! A skąd mają brać tą niewielką ilość marychy jak nie od dilerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek jest wolną jednostką i ma ABSOLUTNE prawo wyboru. I nic do tego urzędnikom, politykom i większości "demokratycznej" . Jestem na TAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jakie przestępstwo popełniam kiedy pale trawke?? nikomu nie szkodze robiąc to w zaciszu własnego domu nie sprzedaję i nie udostepniam a jestem traktowany przez policje i państwo jak najgorszy bandzior!!! co roku przed sądami w całym kraju toczy sie około 10.000 spraw o posiadanie niewielkich ilości trawki, do tej procedury zaprzęgani są całe rzecze policjantów, prokuratorów, i sędziów a szkodliwość społeczna jest znikoma. w przeciwieństwie do alkoholu który jest legalny istnieją inne wytyczne a szkodliwość społeczna jest ogromna więc jeśli ktoś ma rozum to niech sam się zastanowi czy państwo powinno wydawać prawie 100 milionów na walkę z młodzieżą i nie tylko i ruinować komuś życie, kariere, i być wsadzani do wiezień razem ze złodziejami , mordercami itp. tylko dlatego że ktoś lubi od czasu do czasu zapalić skręta skoro jak pisałem wcześniej jest to niewielka szkodliwość społeczna?? prawo jest źle skonstruowane i najgorsze w całej uni europejskiej... więc coś jest na rzeczy.. znam bardzo dużo ludzi młodych i starszych, różnych profesji zawodowych (nie [przestępczych) co palą marihuane, czy oni wszyscy są przestepcami tylko dlatego że paru osłów z wiejskiej taki ma kaprys??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem na NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BĘDĘ PŁACIŁ PODATKÓW NA LECZENIE POPAPRAŃCÓW CO IM PSYCHA SIADŁA OD GANDZI I WIDZĄ TARZANA NA POBLISKIM WIEŻOWCU LUB GONI ICH STADO PĘDZĄCYCH IMADEŁ {imadło to takie narzędzie warsztatowe}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na NIE. Marihuana to narkotyk i nie obchodzi mnie czy miękki czy lekki. Narkotyk to narkotyk. Natomiast argumentacja typu: jestem wolną jednostką i w swoich 4 ścianach mogę bla bla bla... Pod takie argumenty można podciągnąć kazirodztwo za przyzwoleniem obu stron, czy pedofilię, również za przyzwoleniem obu stron. Manifestujcie wyrażając sprzeciw wobec okrucieństwa, łamania podstawowych praw człowieka, biedy, trudnej sytuacji młodych na rynku pracy, przeinaczaniu historii, a nie zabieracie się za pierd**y..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest policja? dlaczego do tej bandy ćpunów się nie strzela? szybko odechcialoby sie im manifestować swoją głupotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie nabijam cybucha maryśką, a towarek mam z Czech, przywożę zapasik raz na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
nie rozumiem jakie przestępstwo popełniam kiedy pale trawke?? nikomu nie szkodze robiąc to w zaciszu własnego domu nie sprzedaję i nie udostepniam a jestem traktowany przez policje i państwo jak najgorszy bandzior!!! co roku przed sądami w całym kraju toczy sie około 10.000 spraw o posiadanie niewielkich ilości trawki, do tej procedury zaprzęgani są całe rzecze policjantów, prokuratorów, i sędziów a szkodliwość społeczna jest znikoma. w przeciwieństwie do alkoholu który jest legalny istnieją inne wytyczne a szkodliwość społeczna jest ogromna więc jeśli ktoś ma rozum to niech sam się zastanowi czy państwo powinno wydawać prawie 100 milionów na walkę z młodzieżą i nie tylko i ruinować komuś życie, kariere, i być wsadzani do wiezień razem ze złodziejami , mordercami itp. tylko dlatego że ktoś lubi od czasu do czasu zapalić skręta skoro jak pisałem wcześniej jest to niewielka szkodliwość społeczna?? prawo jest źle skonstruowane i najgorsze w całej uni europejskiej... więc coś jest na rzeczy.. znam bardzo dużo ludzi młodych i starszych, różnych profesji zawodowych (nie [przestępczych) co palą marihuane, czy oni wszyscy są przestepcami tylko dlatego że paru osłów z wiejskiej taki ma kaprys??
Podobnie jest z bronią. Uczciwemu obywatelowi zakazuje się i uniemożliwia uzyskanie zezwolenia i legalnego zakupu broni, a byle bandzior tak naprawdę ma nieograniczone możliwości. To wszystko jest popaprane. Dlaczego urzędnik czy polityki i jakim prawem, narzuca swój punkt widzenia na daną sprawę jednostce mającej wolną wolę??? Bo co? Jest mądrzejszy, czy po prostu ma władzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kedar tak jakoś ciężko zabić/uszkodzić świadomie drugiego człowieka gałązką "ziółka", w przeciweństwie do broni. Problem w leczeniu kolejnych pop*? Miliardy idą na alkoholików i palaczy (leczenie, także chorób wywoływanych pośrednio przez alkohol/fajki, utrzymanie więźniów, koszty i skutki wypadków, renty i koszty rehabilitacji z tym związane:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że nasz naród jest kompletnie nie uświadomiony i wpisy co niektórych ujawniają żenujący poziom wiedzy na temat używek. ALKOHOL I TYTOŃ TO TEŻ NARKOTYKI TYLKO ŻE BARDZIEJ UZALEŻNIAJĄ I WIĘKSZE SPUSTOSZENIE W KRAJU ROBIĄ !!! a są legalne bo państwo na tym zarabia a władza chleje jak mało kto świadomość to podstawa !!!!!!!!!!!!!!! SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
NIE BĘDĘ PŁACIŁ PODATKÓW NA LECZENIE POPAPRAŃCÓW CO IM PSYCHA SIADŁA OD GANDZI I WIDZĄ TARZANA NA POBLISKIM WIEŻOWCU LUB GONI ICH STADO PĘDZĄCYCH IMADEŁ {imadło to takie narzędzie warsztatowe}
SAM JESTES JAK TE PEDZACE IMADŁO ! PEWNIE SAM NIGDY NIE JARAŁES WIEC NIE WIESZ CO PO TYM JEST - WIEC SZTACHNIJ SIE I DOPIERO SIE WYPOWIADAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hermes, masz rację - nigdy nie zniżyłem się do poziomu palacza marihuany. miałem za to kilku dobrych kolegów którzy mieli identyczne zdanie jak twoje, a dziś nie można się z nimi dogadać jak z normalnym człowiekiem. żyją we własnym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym marszu jest więcej osób niż w szopkach robionych 10 każdego miesiąca przez PIS pod pałacem. A uczestniczący element w obu to taki sam społeczny margines tylko z różnych środowiskowo biegunów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo ja dalej twierdze że alkohol i tytoń to większe zagrożenie dla społeczeństwa nić trawka.. widziałem jak staczają się naprawdę dobrzy ludzie i nie wierze w to co piszesz o kolegach (chyba że brali cięższe narkotyki) bo ja po 14 latach palenia marihuany nie mam problemów z życiem w społeczeństwie, mam wspaniałą rodzine i cudownego dzieciaka, dobrą prace i w pewnym stopniu to zasługa trawki bo mam nadpobudliwy charakter który hamuje paląc ziółko.. pewnie usłysze że mogłem iść do lekarza się leczyć!!. czym ?? przepisał by mi jakieś chemiczne tabletki i uzależnił bym sie jeszcze bardziej.... no ale oczywiście wy niepalący wiecie wszystko lepiej... o trawce... ALKOHOL I TYTOŃ TO TEŻ NARKOTYKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kedar napisał:
Człowiek jest wolną jednostką i ma ABSOLUTNE prawo wyboru. I nic do tego urzędnikom, politykom i większości "demokratycznej" . Jestem na TAK!!!
Skoro jesteś wolną jednostką to fakt masz prawo decydować o swoim losie czyli zdrowiu i życiu i tu się zgadzam tak samo zgadzam się z żądaniami by zalegalizować ale pod jednym warunkiem kupujesz -używasz nie masz prawa do ew. leczenia ubocznych skutków własnych fanaberii i wybryków ze swoich czyli naszych składek jakie płacimy na ochronę zdrowia mimo że sam płacisz takie składki bo co innego jest choroba wynikająca z ułomności organizmu czy jego słabości wtedy tak ! a co innego jest wykańczanie organizmu poprzez narkotyki i nie tłumacz mnie mającemu pojęcie o chemii że są one nie szkodliwe bo to będzie świadczyło że Twój mózg już jest zlasowany i racjonalnie nie myślisz czy nie myślicie a idąc dalej aby wytrącić pozostałe argumenty to niemal identycznie postąpił bym z alkoholem kupujesz flaszeczkę podpisujesz że ... min.i leczenie na własny rachunek bo nie można obciążać całego społeczeństwa wybrykami paru osób. Podobnie rzecz powinna mieć się z palaczami tytoniu palisz leczysz się na własny rachunek za dodatkową kasę -PROSTE i jarajcie do woli , oczywiście w takich sytuacjach nadużywającym używek zabierał bym prawo jazdy by nikomu nie zrobili krzywdy będąc pod wpływem do momentu oczyszczenia organizmu z tego świństwa tak więc można powalczyć o legalizację tylko czy wy którzy ćpacie to gówno wyrazicie wolę na takie warunki ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest dziwne że o alkoholu który pewnie wypijacie litrami i setkach tygodniowo wypalanych papierosach to jakoś ani słowa i to jest właśnie wasza HIPOKRYZJA I NIE WIEDZA. dlatego zanim zaczniecie sie wypowiadac na jakikolwiek temat warto dowiedziec się coś wiecej a nie wygłupiac sie i bluzgać na tych co coś tam wiedzą wiecej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...