Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz żałobny dla praw kobiet w Lublinie

Utworzony przez Max..., 25 października 2020 r. o 16:22 Powrót do artykułu
....mlodzi ludzie powinni dokonywac masowo aktow apostazji i pokazac zboczencom w sutannach srodkowy palec! Zawsze to jakis poczatek dla cywilizacyjnej rewolucji! Mam nadzieje doczekac czasow, kidy tzw Domy Boze zaczna spelniac role miejsc do uprawiania sportow, hoteli i mieszkan.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dzwonić na 112 i zgłaszać nielegalne zgromadzenie, ja już tak zrobiłem, dostaną siksy 20 000 kary z sanepidu to im się odeche protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszne hasło: „Rozliczajcie pedofilów nie kobiety”. Całe to t... towarzystwo chce odwracać kota ogonem w sprawie upadku "autorytetów moralnych", które parały się pedofilią i (często homoseksualną) hebefilią. Teraz z wielkim krzykiem chcą urządzać innym życie w sprawach upodobań co do pieszczot i przerywania ciąży - z groźbami kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie baby teraz by się skrabały,a moja zołza nie chciała i musiałem płacić alimenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy kastracja panów w czarnych sukienkach ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dzwonić na 112 i zgłaszać nielegalne zgromadzenie, ja już tak zrobiłem, dostaną siksy 20 000 kary z sanepidu to im się odeche protestować.
 Twój dziadek donosił do gestapo, ojciec do ub, ty donosisz do pisuarowej milicji a pewnie syn dyrektorowi na kolegów w szkole. To trzeba mieć we krwi konfidencie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzi ! Walczycie o swoją przyszłość! Jeżeli pozwolicie religijntm fanatykom zawłaszczyć do końca nasz kraj to skończymy jak Iran! Ale nie pozwólcie też porwać się lewicowym radykałom, bo to też do niczego dobrego nie doprowadzi. Pamietajcie, to jest Wasz kraj, ale dla każdego musi się w nim znaleźć miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mlodzi ludzie powinni dokonywac masowo aktow apostazji i pokazac zboczencom w sutannach srodkowy palec! Zawsze to jakis poczatek dla cywilizacyjnej rewolucji! Mam nadzieje doczekac czasow, kidy tzw Domy Boze zaczna spelniac role miejsc do uprawiania sportow, hoteli i mieszkan.....
W kwestii pokazywania czegoś tzw. zboczeńcom to statystycznie rzecz biorąc, jest ich zdecydowanie więcej pośród uczestników obecnych protestów, niż w jakimkolwiek innym miejscu i środowisku. Reszta już była w ramach innej rewolucji, rewolucji październikowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy kastracja panów w czarnych sukienkach ??
  Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe, bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł, by ciebie jako pierwszego objąć lustracją obyczajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich to czasów dożyliśmy. PIS ma ludzi za nic. Co innego obiecywali przed wyborami. Mieli słuchać ludzi. I co?? Fałsz i obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy Archikatedry przed profanacją i lewacką dziczą! Napaści na kościoły, wylgarny język z rynsztoka w ustach młodych kobiet, żądania zgody na zabijanie dzieci bez ograniczeń, przemoc, roznoszenie koronawirusa. Gdzie jest policja? Dlaczego pozwala się na szerzenie koronawirusa, przemoc i nawoływanie do zabójstwa (aborcji), czyli do zabierania praw obywatelskich - prawa do życia, pod pozorem ochrony praw kobiet? Dlaczego uniemożliwia się modlitwę w kościele? Policja musi zrobić z tym porządek. Te wulgarne dziewczyny, które tak ochoczo wołają, że zabijanie jest ok, powinny zapłacić po 30 tysięcy kary za potencjalne rozsiewanie koronawirusa i stworzenie zagrożenia epidemicznego. Mam nadziej że, że te zdjęcia i artykuły będą dowowem w sprawie dla policji i sanepidu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mlodzi ludzie powinni dokonywac masowo aktow apostazji i pokazac zboczencom w sutannach srodkowy palec! Zawsze to jakis poczatek dla cywilizacyjnej rewolucji! Mam nadzieje doczekac czasow, kidy tzw Domy Boze zaczna spelniac role miejsc do uprawiania sportow, hoteli i mieszkan.....
 Już w 1944 mieliśmy taką rewolucję, gdy bandyci mordowali ziemian i rzemieślników. A teraz geny czerwonych wyzwolicieli odezwały się w Maxie. Putin się cieszy. Lenin w mauzoleum dumnie wypina pierś. Max brzmi prawie jak Marks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się na koszt państwa wykastrować wszystkich partnerów tych biednych kobiet. To oni są sprawcami ich nieszczęść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mlodzi ludzie powinni dokonywac masowo aktow apostazji i pokazac zboczencom w sutannach srodkowy palec! Zawsze to jakis poczatek dla cywilizacyjnej rewolucji! Mam nadzieje doczekac czasow, kidy tzw Domy Boze zaczna spelniac role miejsc do uprawiania sportow, hoteli i mieszkan.....
Już w 1944 mieliśmy taką rewolucję, gdy bandyci mordowali ziemian i rzemieślników. A teraz geny czerwonych wyzwolicieli odezwały się w Maxie. Putin się cieszy. Lenin w mauzoleum dumnie wypina pierś. Max brzmi prawie jak Marks.
 Co więcej, dziś prze ludzi nie mających o ich działalności zielonego pojęcia gloryfikowani do rangi bohaterów narodowych pod przykrywką żołnierzy wyklętych np. laluś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mlodzi ludzie powinni dokonywac masowo aktow apostazji i pokazac zboczencom w sutannach srodkowy palec! Zawsze to jakis poczatek dla cywilizacyjnej rewolucji! Mam nadzieje doczekac czasow, kidy tzw Domy Boze zaczna spelniac role miejsc do uprawiania sportow, hoteli i mieszkan.....
Już w 1944 mieliśmy taką rewolucję, gdy bandyci mordowali ziemian i rzemieślników. A teraz geny czerwonych wyzwolicieli odezwały się w Maxie. Putin się cieszy. Lenin w mauzoleum dumnie wypina pierś. Max brzmi prawie jak Marks.
Co więcej, dziś prze ludzi nie mających o ich działalności zielonego pojęcia gloryfikowani do rangi bohaterów narodowych pod przykrywką żołnierzy wyklętych np. laluś.
 Trudno komunistycznych bandytów z lasu, dowodzonych przez sowieckich żołdaków, stawiać w jednym rzędzie z pomordowanymi przez nich ziemianami i rzemieślnikami. Stawiasz armię czerwoną na równi, lub wyżej AK? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co te baby tak pchają się do tej kurii biskupiej,do spowiedzi czy na szeksz ,bo jak zaswędzi d..pa to i zgwałci biskupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pislam żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od beznadziejnych decyzji covidowych sięgnął po zastępczy temat, tylko w swojej głupocie nie przewidział że ukręcił sobie sznur... myślał że straszydły "Polki i Polacy od ośmu lat..." to stado baranów które znowu zatańczy jak im zagra psychiczny prezio.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYPOMINAM,że : nawet stalinowscy komuniści,którzy okupywali Polskę przez 40 lat,bali się profanować Kościoły. Reasumując : jlewacy sorosa esteście ze złem zmowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto mieczem wojuje od miecza ginie" z Kościołem jeszcze nikt nie wygrał! Oszołomstwo lewackie zniknie, a Kościół będzie trwał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS myślał że w czasie pandemii łatwo przepchnie ograniczenie aborcji którym musi się podlizać Rydzykowi. Ale nie przewidział, że przekroczeńie tej granicy tak wku...wi dziewczyny i kobiety, że nie bedą brały jeńców ! Brawo dziewczyny! Z bolszewikami z PiSu nie da się grzecznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...