Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bizancjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zamówi sobie małe świnie na biurko. poczuje się swojsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się bawicie z nasze pieniądze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi... przecież PiS obiecał wspieranie rodzimego przemysły i małej przedsiębiorczości... No to wspiera. A że z naszych podatków? A skąd by brał pieniądze? Ze Skoków? Przecież Skoki TEŻ wspiera... choć bankami pono nie są - łupiąc właśnie banki, czyli nas (a skąd pochodzą pieniądze na fundusz bankowy, służący wpłacaniu oszczędności klientom bankrutujących banków? Z NASZYCH OSZCZĘDNOŚCI w bankach przecież...) i kompanie górnicze... i rodziny... i przedsiębiorcę, zwanego, prawem kaduka - "ojczulkiem" (czyim?)... i Świdnik, czyli Augustę - też będzie wspierał... i IPN wspiera... czego to on nie wspiera? A, Wałęsy. Nawet niektórych z dawnej komuny - też wspiera... ale tylko wybranych. Pożytecznych PiS-owi - co i zrozumiałe. A może o nich wszystkiego nie wiemy? Może to byli zakamuflowani - z Solidarności? Taka piata kolumna... I swoich - też wspiera... intratnymi synekurami... w ramach dobrej zmiany. Jak i poprzecznicy. Wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zamówi sobie małe świnie na biurko. poczuje się swojsko
Najlepiej z twoim ryjem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamówić gumofilce i rozdawać swoim znajomym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój Marszałkowi. Przecież cały czas urzęduje a więc podejmuje decyzje. I wyposażenia nie może kupić? Nie bawcie się w sektę POkrak co widzi żdżbło w czyimś oku a w swoim nie zauważa belki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentują ci co nie mają pojęcia o pracy urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bizancjum.
Boze widzisz i nie grzmisz, to standardowe zamowienie jak we wszystkich urzedach co maja gosciom rozdawac miniaturke jarka z kotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Pan Kazio etatowy kierowca Lubelskiego PSL bierze wypłatę wypłacaną przez biuro Hetmana europosła.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież każdy samorząd coś takiego zamawia. Ale mi to sensacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tania ta sensacja Drogi Dzienniku.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze widzisz i nie grzmisz, to standardowe zamowienie jak we wszystkich urzedach co maja gosciom rozdawac miniaturke jarka z kotem?
hahahahaha no właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kazio to wieloetatowy kierowca a PSL już kończy się partyjka czas do buraków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kazio to wieloetatowy kierowca a PSL już kończy się partyjka czas do buraków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędów i urzędników w Polsce jest zdecydowanie za dużo. Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski. Powiat w Świdniku i bliziutko powiaty w Łęcznej i Lublinie. Ja wiem, że to wołanie na pustyni ale jeżeli mamy szukać oszczędności i wydawać racjonalnie pieniądze na lecznictwo, oświatę to w skali kraju są to ogromne pieniądze. Wiem też, jestem realistą, że są to pobożne życzenia ale tak naprawdę po co nam są powiaty, a jeżeli już to wobec tego po co są województwa? Czy potrzebnych nam jest tylu posłów? Zdecydowanie zbędny jest senat. Wyczytałem, że w milionowych miastach amerykańskich jest po kilkunastu radnych, a w Warszawie jest 800! Polska to bogaty kraj...JR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukanie taniej sensacji, czy pis już nie ma się czego czepiać? A na co zostanie wydana dotacja dla ojca, nad tym się warto rozwodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kazio to wieloetatowy kierowca a PSL już kończy się partyjka czas do buraków!
Slyszalem ze twoj stary tez tam jezdzi pisowski smierdzacy trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...