Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To Marszałek czy Zarząd Województwa Lubelskiego ? Zdecydujcie się !!!!! :)))) Bo mi wydaje sie ze Zarząd. :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uachacha chachacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że Marszałek. To on inicjuje prace całego Zarządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm jaki miłosierny ten marszałek że tak z własnej kieszeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelność pisać, że ktoś da, jeżeli ten ktoś "da" ale z publicznych (czyt. naszych, wspólnych) pieniędzy. Niech da z prywatnej kieszeni, wtedy możecie tak pisać. Przeraża mnie poziom tej gazetki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech o swój majątek zadba sejmik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Marszałek czy Zarząd Województwa Lubelskiego ? Zdecydujcie się !!!!! :)))) Bo mi wydaje sie ze ZarządChyba brrr walnął w pory i tak mu padło ! Daj mnie milion a ja dam ci 500tys. fajnie ! deb***ek skunsowaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mija ponad 2 lata od wybuchu i sprawa budowy szkoły nie posunęła się nawet na milimetr. Ciagle tylko słyszy się, że będzie budowana. Coś czuję, że zostanie tak wybudowana jak przed paroma laty ośrodek sportowy, gdzie pieniędzy starczyło tylko na projekt. Posobnie będzie i w tym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniadze moze przekazać ze srodków Budżetu Województwa Lubelskiego  Sejmik, zapewne dziennikarze pisali skrótami myslowymi mysląc ze "tępy lud to kupi". Zarząd mógł podjąć inicjatywe i skierować ją pod obrady Sejmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...