Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek przejmuje PKS Wschód. Zmiany na Podzamczu

Utworzony przez KOLOER4, 19 lutego 2010 r. o 08:52 Powrót do artykułu
WYJDZIE JAK ZAWSZE W LUBLNIE,CZYLI WIELKIE G...!!PANOWIE POGADAJA PRZY KAWIE, PODZIELĄ KASĘ A PODZAMCZE JAK STRASZY I ŚMIERDZI BĘDZIE TAKIE DALEJ!!TAK JEST OD 20 LAT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na partyjnych imprezach stołki tylko już oddawna układają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd przejmując PKS ryzykuje konflikt interesów. Bo z jednej strony Urząd Marszałkowski będzie organizował przewozy, z drugiej wydawał zezwolenia dla konkurencyjnych firm. straszne mi ryzyko - i że to nie jest zabronione. Wg. mnie to się nazywa monopol. Wydawać zezwolenia konkurencji i samemu mieć firme przewozową. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie badzcie naiwni ze to cos zmieni, nie bedzie zadnych przenosin dworca, nie bedzie zadnego przesiadkowego, nie bedzie stadionu, nie bedzie basenu ani aquaparku, tym bardziej lotniska, a obwodnica pojedziemy za 25 lat, gdy kazde miasto juz bedzie budowac 3 lub 4 obwodnice swojego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Ludzie nie badzcie naiwni ze to cos zmieni, nie bedzie zadnych przenosin dworca, nie bedzie zadnego przesiadkowego, nie bedzie stadionu, nie bedzie basenu ani aquaparku, tym bardziej lotniska, a obwodnica pojedziemy za 25 lat, gdy kazde miasto juz bedzie budowac 3 lub 4 obwodnice swojego miasta.
Oj nie chrzań głupot człowieku! To się wyprowadź z Polski jak Ci tu się wszystko nie podoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd napisał:
Oj nie chrzań głupot człowieku! To się wyprowadź z Polski jak Ci tu się wszystko nie podoba!
No właśnie w tym sęk, że Polska się rozwija a Lubelszczyzna stoi w miejscu człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się wydaje, że ten nagły zwrot w sprawie PKS-u to chwyt wyborczy. w tym roku będą wybory, ludzie pójdą do urn i wielu darmozjadów z urzędów miejskich, marszłkowskich itd itd poprostu straci ciepłe posadki! bojąc się, że pod koniec roku zostaną z reką w nocniku i aż strach pomyśleć- będą musieli zabrać się do uczciwej pracy, postanowili namydlić trochę oczu mieszkańcom! z tego co pamiętam, 4 lata temu obecny prezydent też obiecywał nowy PKS! 4 lata trwało aby przekazać te grunty? w ten sposób to możemy sięjeszcze bawić 100 lat z pksem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd napisał:
Oj nie chrzań głupot człowieku! To się wyprowadź z Polski jak Ci tu się wszystko nie podoba!
Heh ale ja nie mowie o polsce, tylko o lublinie, samym tylko miescie, i nie chrzanie glupot, prosze podaj mi przyklady sukcesu lublina na przelomie kilkunastu lat, i podaj mi realne inwestycje ktore sa rozpoczete? Nie pisz mi planow, tylko konkrety, moze byc nawet lopata wbita w ziemie ale musi byc rozpoczeta inwestycja. Nie jakies plany, propozycje, projekty, czy nawet nazwy do inwestycji, nota bene nierozpoczętych!!! Sam nie chrzan dzieciaku, bo obudzisz sie z reka w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Heh ale ja nie mowie o polsce, tylko o lublinie, samym tylko miescie, i nie chrzanie glupot, prosze podaj mi przyklady sukcesu lublina na przelomie kilkunastu lat, i podaj mi realne inwestycje ktore sa rozpoczete? Nie pisz mi planow, tylko konkrety, moze byc nawet lopata wbita w ziemie ale musi byc rozpoczeta inwestycja. Nie jakies plany, propozycje, projekty, czy nawet nazwy do inwestycji, nota bene nierozpoczętych!!! Sam nie chrzan dzieciaku, bo obudzisz sie z reka w nocniku.
dobrze powiedziane! w tym roku takich " inwestycji" będzie setki a po wyborach okaże się, że musimy poczekać do następnych wyborów aby móc znowu czytać i słuchać o nowych planach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choć popieram PO globalnie i lokalnie, muszę stwierdzić że to co robi ich prezydent w naszym mieście, woła o pomstę do nieba! prezydent Rzeszowa na jesieni zeszłego roku spotykał się z mieszkańcami 35 razy, nasz ma takich spotkań w ciągu roku zaplanowanych 12! Wasilewski, kończ i wstydu oszczędź, z uczelni lepiej też odejdź, bo jeśli twój poziom nauczania jest taki jak kierowanie miastem, to nic dziwnego że politechnika lubelska jest na szarym końcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...